320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ausalt, ilma naljata nagu, täiesti kahju on Itaalia "suurklubidest", Itaalial on nii mark maha tehtud kui üldse annab, ainuke meeskond kellelt midagi loota veel on Fiorentina, ja ei usu et nemad CL -i võitma hakkavad, seega ainukeseks suurimaks eesmärgiks Itaalia klubidel sel hooajal saab olla EL, mille saaks ka võita ainult AS Roma... meeskond kellel pole sentigi raha ja kes ei saa endale lubada "superstaaride" oste...kuid millegipärats triivib ilusasti teisel kohal Serie A-s.....mul oleks häbi olla Juventuse või AC Milani fänn....väga hull... Interist siin teemas ei räägi, kuna itaallasi on seal samapalju kui mu surnud vanaisal elusaid l*tse....jube jube jube....FORZA ROMA!!!
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Ausalt, ilma naljata nagu, täiesti kahju on Itaalia "suurklubidest", Itaalial on nii mark maha tehtud kui üldse annab, ainuke meeskond kellelt midagi loota veel on Fiorentina, ja ei usu et nemad CL -i võitma hakkavad, seega ainukeseks suurimaks eesmärgiks Itaalia klubidel sel hooajal saab olla EL, mille saaks ka võita ainult AS Roma... meeskond kellel pole sentigi raha ja kes ei saa endale lubada "superstaaride" oste...kuid millegipärats triivib ilusasti teisel kohal Serie A-s.....mul oleks häbi olla Juventuse või AC Milani fänn....väga hull... Interist siin teemas ei räägi, kuna itaallasi on seal samapalju kui mu surnud vanaisal elusaid l*tse....jube jube jube....FORZA ROMA!!!
      *khmm*....no teeme nii.

      Kommentaar


        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
        Esinelik pääseb Meistrite Liigasse üleüldiselt.
        magav karu. mitte lasta!

        Algselt postitas count Vaata postitust
        Ausalt, ilma naljata nagu, täiesti kahju on Itaalia "suurklubidest", Itaalial on nii mark maha tehtud kui üldse annab, ainuke meeskond kellelt midagi loota veel on Fiorentina, ja ei usu et nemad CL -i võitma hakkavad, seega ainukeseks suurimaks eesmärgiks Itaalia klubidel sel hooajal saab olla EL, mille saaks ka võita ainult AS Roma... meeskond kellel pole sentigi raha ja kes ei saa endale lubada "superstaaride" oste...kuid millegipärats triivib ilusasti teisel kohal Serie A-s.....mul oleks häbi olla Juventuse või AC Milani fänn....väga hull... Interist siin teemas ei räägi, kuna itaallasi on seal samapalju kui mu surnud vanaisal elusaid l*tse....jube jube jube....FORZA ROMA!!!
        'väga korras'
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Saan aru siis Mancini siiski tuleb laenule ja ilma vastu pakkumiseta. Teagi,kas on hea diil aga noh, äkki joppab, on ennegi Interist tulnud seal mitte sobinud mehi. Mehe esitused Roma eest on siiani meeles ja täista nitsevoo tundus siis.
          Felix: Oh, bollocks!
          Elmo: Dog's bollocks?
          Felix: No, just plain fucking bollocks!
          Elmo: No dog involved?

          Kommentaar


            Algselt postitas maanus Vaata postitust
            Saan aru siis Mancini siiski tuleb laenule ja ilma vastu pakkumiseta. Teagi,kas on hea diil aga noh, äkki joppab, on ennegi Interist tulnud seal mitte sobinud mehi. Mehe esitused Roma eest on siiani meeles ja täista nitsevoo tundus siis.
            AS Roma tegi Mancinist jalgpalluri , Inter taandarendas ta pallipoisiks. Ehe näide mis juhtub kui raha lööb pähe...tal oleks olnud helge tulevik.. Statistika Roma eest mängides räägib enda eest
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Borriello eilne haiglakülaskäik lõppes sellega, et soovitati tal 48 tundi puhata ning homme uuritakse teda veel. Aga ilmselt asi sellega piirdubki.

              Kommentaar


                Mancini siis ametlikult laenulepinguga Milani.

                Kommentaar


                  AMANTINO MANCINI

                  neli milli?!?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Mina olen täitsa rahul. Romas meeldis Mancini mulle väga. Uuema aja poisslaps nagu ma ikka olen, Mancini kohta tuleb esimesena meelde see sündmus:



                    Paraku ma ei usu, et temast midagi vahetusmängijast enamat saab. Kuigi teoorias võiks. Vaja üles leida see vorm, mis Interis ära kadus - Leonardo taktika vajabki üht ääreründajast deemonit, keda Seedorf ja co. enam ammugi pole.

                    Ahjaa, eriti tore 1. veebruar oleks olnud sellel puhul, kui oleks õnnestunud Galliani esimene soov - parseldada Interisse Mancini asemel Jankulovski. Oi kui hea. Oi oi oioi oi kui hea. Cocost sai vist omal ajal sedamoodi lahti. Ja Interi poolelt vaadatuna oli "superdiil" ka Cannavaro - Carini vahetus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      AS Roma tegi Mancinist jalgpalluri , Inter taandarendas ta pallipoisiks. Ehe näide mis juhtub kui raha lööb pähe...tal oleks olnud helge tulevik.. Statistika Roma eest mängides räägib enda eest
                      Count tundub olevat tulihingeline lemmikmeeskonna pooldaja. Jäägitu pühendumus on see, mida meil eestlastel jalgpallis napib. Müts maha Count´i ees, olgugi, et Roma pole minu silmis midagi erilist.
                      11.07.2010 = *****

                      Kommentaar


                        Sa vist ei ole, sarnaselt countile, just kirkaim kriit karbis.

                        Kommentaar


                          Kehvikut ei saa ju hätta jätta!

                          Kommentaar


                            einoh mitte et Inter vähem saast oleks, aga see pilt tegi mu päeva
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar



                              I threw away six months. This summer I was about to leave, but then Mourinho called me, telling me that he was going to focus on me… Patience, now we'll turn a corner,” Mancini said.

                              “Mourinho is a great Coach, but I am with Leonardo, someone who understands about football. Milan play more football, they play a little better.

                              “Inter are a strong team but Milan is at the same level with different characteristics. I would erase my last year. Now I have turned the page, a new adventure is beginning.

                              “I want revenge. I want to win and find the serenity that I lost a year ago. I will do the possible and the impossible to return to the highest level,” Amantino.




                              Kas Mourinho üldse pooldas armuleiba(imeline photoshop BTW või peaks ütlema paint? kaks pöialt püsti)? Ebausaldusväärsed leheküljed raporteerivad, et oli vastu ...

                              Mul tekivad samalajal halvad tunded Pato seisukorra üle. Mancini hankimine viimasel minutil + Uefa CL B-nimekiri(kuigi pole nende mahhinatsioonidega piisavalt kursis ja see võib olla lihtsalt paberimajandus) + vigastusraportid vihjavad, et teda võib oodata kauem, kui planeeritud.

                              Kui juba läks komplimentide jagamiseks, siis veel üks mees, kes Milani, Interi ja Roma särki on kandnud, Christian Panucci:

                              Asked if he enjoyed anything about his time at Inter, the 36-year-old joked: “The breakfasts in Milan, then that wonderful motorway. And then you'd arrive at the gates of Inter's training ground and I already wanted to leave."
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Peaasi, et teil hea olla on.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X