320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    *hakkab ajama, et Kaka oli sundmüük*
    Kas muidu jalgpall polnud mitte meeskonna mäng? Või nüüdisajal on võimalik üksi ka 90 minutit 11ne vastu mängida ja võita? See on väga nutune kui sa hakkad Milani ülisitta vormi ajama Kaka müügi kaela....väike vihje: VAATA TREENERI PINGILE!!!
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Kas muidu jalgpall polnud mitte meeskonna mäng? Või nüüdisajal on võimalik üksi ka 90 minutit 11ne vastu mängida ja võita? See on väga nutune kui sa hakkad Milani ülisitta vormi ajama Kaka müügi kaela....väike vihje: VAATA TREENERI PINGILE!!!
      ma ei ütleks, et ülisitt vorm. see mäng lihtsalt ei olnud seda joppamist.

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        *hakkab ajama, et Kaka oli sundmüük*
        Gourcuff oli sundmüük.

        Kommentaar


          Aquilani oli poole ajast vigastatud, mis suur kaotus ta olla sai.
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
            Aquilani oli poole ajast vigastatud, mis suur kaotus ta olla sai.
            Minu arvates üks suurimaid talente Itaalia jalgpallis(peale Rossi), kes jah kahjuks vigastuste käes tihti. Aga siiski , peale tema müüki oli vaja keskvälja järjekordselt muuta, õnneks Pizzarro ja De Rossi teevad oma tööd ilusasti, vahetused neile ju puuduvad - Aquiliani...
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              ei ole kõige produktiivsemad aruteluteemad siin.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                I pa oli suht igav, teist pa ei näinud, kuna molly otsustas ragbilitse näitama hakata .

                Kommentaar


                  Ega sa kahjuks millestki eriti ilma ei jäänd, paar latti oli aga ei midagi enamat.

                  Ja countile lisaks, et kindlasti pole Kakà-st ja Gourcuffist ilma jäämine võrreldav Aquilaniga, aga õnneks meil vedas ja saime omale multimiljonite eest uusi staare osta erinevalt teist, kuid kahjuks pole neist keegi Totti vääriline ja õnnitlen teid Scudetto ja Europa liiga võidu puhul.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                    pirlo oli meeldivalt aktiivne.
                    tra ma tean et teenin sellega iga milani fänni viha, aga pirlo on pask. pask ma ütlen. ta pole mingi playmaker. kaitsva poolikuna ehk saaks hakkama.

                    ambrosini aga on hea, varem ebasümpaatne, aga nüüd vägagi sümpaatne. kaptenimaterjal puhas.

                    Kommentaar


                      Kaitsva poolikuna on Pirlo suht kasutu. Kui tal söödu skilli ei oleks, mängiks ta heal juhul mingi Ascoli eest

                      Kommentaar


                        jalgpallurina on Pirlo nüüdseks juba täiesti kasutu, ei usu et ta jõuaks isegi päris jalgpalluritele joogipoisi eest olla, kui tal MM tiitlit poleks, siis mängiks ta juba Lazio eest...
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ertz Vaata postitust
                          tra ma tean et teenin sellega iga milani fänni viha, aga pirlo on pask. pask ma ütlen. ta pole mingi playmaker. kaitsva poolikuna ehk saaks hakkama.
                          No ega ta midagi ulmeliselt head pole, aga ära unusta ulmeväravat Madridi vastu.
                          Ühesõnaga loodan, et ta on veel võimeline tegudeks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ertz Vaata postitust
                            tra ma tean et teenin sellega iga milani fänni viha, aga pirlo on pask. pask ma ütlen. ta pole mingi playmaker. kaitsva poolikuna ehk saaks hakkama.

                            ambrosini aga on hea, varem ebasümpaatne, aga nüüd vägagi sümpaatne. kaptenimaterjal puhas.
                            Põhjuseks, miks ta esitused pole just kõige säravamad on just selle pärast, et ta peab liiga palju tööd tegema kaitsva poolikuna, mitte mänguloojana.Kaitsetööd peab ta tegema sellepärast nii palju,et Ründetrio+Seedorf longivad tavaliselt ründes ja ei kavatsegi tagasi tulla.Vaata peale mängu, kes tavaliselt mängu jooksul kõige rohkem jooksevad, ma arvan, et ma võin garanteerida, et Pirlo on alati Top3 seas.Peale seda, kui sa oled selle ära vaadand, siis mõtle kas tal jääb rohkem aega, et kogaeg lüüa superolukordi ja teha kõike imepärast, pärast seda kui ta on jooksnud nagu HULL.
                            Suhkruhaige

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              jalgpallurina on Pirlo nüüdseks juba täiesti kasutu, ei usu et ta jõuaks isegi päris jalgpalluritele joogipoisi eest olla, kui tal MM tiitlit poleks, siis mängiks ta juba Lazio eest...
                              jalgpallurina on Totti nüüdseks juba täiesti kasutu, ei usu et ta jõuaks isegi päris jalgpalluritele joogipoisi eest olla, kui tal MM tiitlit poleks, siis mängiks ta juba Nõmme kalju 2 eest...
                              Suhkruhaige

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Ma just vaatasin, et Totti on sel hooajal ainult 3 hattricki löönud 21-st mängust. Aga tal vanust ka omajagu, selge see, et päris iga mäng ei pauguta..
                                Jah, kübaratrikid 7-1 tulemusega mängudes teise kategooria tiimi vastu on tõesti tase.

                                Lõpetaks nüüd võibolla selle OT.
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X