320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    Tundub jah et täna on see õhtu, millal Roma võtab AC Milani skalbi... ja kui nüüd veelkorra mõelda suur on klubide majanduslik vahe... hämmastav mida tahtejõud ja mängulust ikka platsil korda võib saata. Ainuke reaalne lahendus Interi hävitamiseks olid teie suured rahakotid jne. Aga nagu näha peab väike vaene pankrotis As Roma kõik üksi ära tegema...
    Roma oli sunnitud oma suurima tähe maha müüma?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Roma oli sunnitud oma suurima tähe maha müüma?
      Romal polegi enam eriti kedagi maha müüa, Aquiliani-t loen mina vägagi suureks kaotuseks... Ja ära hakka palun ajama et Kaka oli "sundmüük" , sellist juttu võid vanaisale ajada. Raha ja ainult raha, muu enam jalgpallis ei mängi vist - siiski Roma tõestab et saab ka ilma hakkama vägagi suurepäraselt!
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        *hakkab ajama, et Kaka oli sundmüük*
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          *hakkab ajama, et Kaka oli sundmüük*
          Kas muidu jalgpall polnud mitte meeskonna mäng? Või nüüdisajal on võimalik üksi ka 90 minutit 11ne vastu mängida ja võita? See on väga nutune kui sa hakkad Milani ülisitta vormi ajama Kaka müügi kaela....väike vihje: VAATA TREENERI PINGILE!!!
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust
            Kas muidu jalgpall polnud mitte meeskonna mäng? Või nüüdisajal on võimalik üksi ka 90 minutit 11ne vastu mängida ja võita? See on väga nutune kui sa hakkad Milani ülisitta vormi ajama Kaka müügi kaela....väike vihje: VAATA TREENERI PINGILE!!!
            ma ei ütleks, et ülisitt vorm. see mäng lihtsalt ei olnud seda joppamist.

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              *hakkab ajama, et Kaka oli sundmüük*
              Gourcuff oli sundmüük.

              Kommentaar


                Aquilani oli poole ajast vigastatud, mis suur kaotus ta olla sai.
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                  Aquilani oli poole ajast vigastatud, mis suur kaotus ta olla sai.
                  Minu arvates üks suurimaid talente Itaalia jalgpallis(peale Rossi), kes jah kahjuks vigastuste käes tihti. Aga siiski , peale tema müüki oli vaja keskvälja järjekordselt muuta, õnneks Pizzarro ja De Rossi teevad oma tööd ilusasti, vahetused neile ju puuduvad - Aquiliani...
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    ei ole kõige produktiivsemad aruteluteemad siin.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      I pa oli suht igav, teist pa ei näinud, kuna molly otsustas ragbilitse näitama hakata .

                      Kommentaar


                        Ega sa kahjuks millestki eriti ilma ei jäänd, paar latti oli aga ei midagi enamat.

                        Ja countile lisaks, et kindlasti pole Kakà-st ja Gourcuffist ilma jäämine võrreldav Aquilaniga, aga õnneks meil vedas ja saime omale multimiljonite eest uusi staare osta erinevalt teist, kuid kahjuks pole neist keegi Totti vääriline ja õnnitlen teid Scudetto ja Europa liiga võidu puhul.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                          pirlo oli meeldivalt aktiivne.
                          tra ma tean et teenin sellega iga milani fänni viha, aga pirlo on pask. pask ma ütlen. ta pole mingi playmaker. kaitsva poolikuna ehk saaks hakkama.

                          ambrosini aga on hea, varem ebasümpaatne, aga nüüd vägagi sümpaatne. kaptenimaterjal puhas.

                          Kommentaar


                            Kaitsva poolikuna on Pirlo suht kasutu. Kui tal söödu skilli ei oleks, mängiks ta heal juhul mingi Ascoli eest

                            Kommentaar


                              jalgpallurina on Pirlo nüüdseks juba täiesti kasutu, ei usu et ta jõuaks isegi päris jalgpalluritele joogipoisi eest olla, kui tal MM tiitlit poleks, siis mängiks ta juba Lazio eest...
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ertz Vaata postitust
                                tra ma tean et teenin sellega iga milani fänni viha, aga pirlo on pask. pask ma ütlen. ta pole mingi playmaker. kaitsva poolikuna ehk saaks hakkama.
                                No ega ta midagi ulmeliselt head pole, aga ära unusta ulmeväravat Madridi vastu.
                                Ühesõnaga loodan, et ta on veel võimeline tegudeks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X