320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jansa Vaata postitust
    ..tema tsenderdusi ja mänguehitamist panid tähele?
    Aga täiesti puuduvat tagasitöötamist (Kivisilla TM)? Isegi vanale Garyle ei viitsinud järgi joosta ning esimene koll (13. minut?) sealt tuligi, no back-tracking at all! nagu kuskilt ekspertkommentaarist õhati.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas jansa Vaata postitust
      ..tema tsenderdusi ja mänguehitamist panid tähele?
      Gary Neville hoidis meest taskus ja andis paema tsenderduse kui tema. Mänguehitamine :lol:

      -e- samas on mõttetu teda materdada, sest ma ei pea teda kindlasti kõige halvemaks mängijaks eile.

      Ja selle kaitsmise kohta - minu meelest teeb ta seda piisavalt. Ka eile. Lihtsalt mängujoonis oli meil selline kahtlane, kus ründe ja keskvälja vahele jäi paarkend meetrit ja ründajatele näis olevat antud korraldus oma poolele mitte sekkuda.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
        Aga täiesti puuduvat tagasitöötamist (Kivisilla TM)? Isegi vanale Garyle ei viitsinud järgi joosta ning esimene koll (13. minut?) sealt tuligi, no back-tracking at all! nagu kuskilt ekspertkommentaarist õhati.
        ega ta Barcas ka ju kaitsetööga meil ei tegelenud just.
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          Kelle südametunniostusel Ronaldinho on?
          Minu mõtte oli see, et kui Milan peaks Serie A võitma, siis on see puhtalt tänu hobusehammastele.
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            ega ta Barcas ka ju kaitsetööga meil ei tegelenud just.
            Õige. Aga kui sa enam päris see andekas-kiire maailmavallutaja pole, siis tuleb kompenseerida seda meeskonnatöö ja ja võitlemistahtega. Nõus, ajuti ta seda nagu teeks, aga mulle sageli meenutab see ühe korvpalluri tegutsemist kaitses praeguses Cramos, kus kaitset sageli imiteeritakse ning seda tehakse aeg-ajalt. Sellistest "korraks-lasen-lõdvaks-ja-tõstankäed" aga tänasel päeval jalkas sulle palle värvasse kõksataksegi. Esimene 13. minutil oli pussihoop kõhtu, teine keeras seda veel soolikate vahel.
            Võib-olla tõesti oli selline käsk antud, kuid see tunduks isegi Leonardo suhtes liialt naiivne.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas insein-o Vaata postitust
              Tervitan Krissut
              Jou. Retsept.

              Kommentaar


                Arvake ära kas minul, kui Itaalia jalgpalli ülistajal oli häbi peale seda milani maailmaklassi esitust.....olla ühes ruumis inglise fännide ja gloryhunteritega. Nagu tõsiselt andke oma serie-a punktid lotitole ja tõmmake see si*tane klubi laiali. Õnneks olen Interit alati Milano klubidest lemmikuks pidanud. 16ndal on nemad mu ainuke lootusekiir.
                Mis puutub Beckhami siis see vend muutus sümpaatseks kujuks mulle viimastel aastatel ja oleks pidanud mängu alustama.

                Nutke ja sitt*uge pihku milanimerdad.
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  kas lotito ei saa ilma milani punktideta hakkama?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                    Arvake ära kas minul, kui Itaalia jalgpalli ülistajal oli häbi peale seda milani maailmaklassi esitust.....olla ühes ruumis inglise fännide ja gloryhunteritega. Nagu tõsiselt andke oma serie-a punktid lotitole ja tõmmake see si*tane klubi laiali. Õnneks olen Interit alati Milano klubidest lemmikuks pidanud. 16ndal on nemad mu ainuke lootusekiir.
                    Mis puutub Beckhami siis see vend muutus sümpaatseks kujuks mulle viimastel aastatel ja oleks pidanud mängu alustama.

                    Nutke ja sitt*uge pihku milanimerdad.
                    Hulbite ise samamoodi veel sügavama sita sees, nii et tühje sõnu pole mõtet teha.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                      Hulbite ise samamoodi veel sügavama sita sees, nii et tühje sõnu pole mõtet teha.
                      Eestlane ju. Loomulikult on tal ju hea meel, kui teistel ka vahest (küll kordades vähem, kui oma lemmikul, aga asi seegi) sitasti läheb.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JT8055 Vaata postitust
                        Hullus. Väga kahju tunnen Ronnie pärast. Milanil tuleb uuendamist teha. Liiga vana võistkond, niisugused nagu Rooney löövad varavaid isegi parem kaitsega.
                        Norm, pole hullu, et Unitedi starting XI oli keskmiselt aasta võrra vanem kui seda oli Milani oma, vastavalt siis 29.6 ja 28.4 vist, täpselt ei mäleta.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                          Arvake ära kas minul, kui Itaalia jalgpalli ülistajal oli häbi peale seda milani maailmaklassi esitust.....olla ühes ruumis inglise fännide ja gloryhunteritega. Nagu tõsiselt andke oma serie-a punktid lotitole ja tõmmake see si*tane klubi laiali. Õnneks olen Interit alati Milano klubidest lemmikuks pidanud. 16ndal on nemad mu ainuke lootusekiir.
                          Mis puutub Beckhami siis see vend muutus sümpaatseks kujuks mulle viimastel aastatel ja oleks pidanud mängu alustama.

                          Nutke ja sitt*uge pihku milanimerdad.
                          Ole mureta. Kui keegi küsib, siis räägi sujuvalt Rooma ainsa klubi vägitükkidest Euroopas. Siin on sulle ka video:
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                            Minu mõtte oli see, et kui Milan peaks Serie A võitma, siis on see puhtalt tänu hobusehammastele.
                            Peab ikka selle diskussiooni juurde tagasi tulema. Esiteks oli Ronaldinho ilma Leonardota pask. Sina ütled karu, mina ütlen püksid; sina ütled rumm, mina ütlen koola. Teiseks pole Gaucho küll olnud tiitlitooja Milani särgis. Meid on vee peal vedanud Nesta, kes peab nüüd arvatavasti noa alla minema ehk minge putsi.

                            Leonardo, kes pole erilist taktikalist küpsust esitanud, ei saa tegelikult viimases mängus suurt süüdistada. Kolm põhimängijat langes päeval rivistusest, üks kekskaitsja mängu ajal ja oli vaja skoorida vähemalt kaks väravat. Oleks oodanud sisukamat esitust, kuid tiim kukkus mängu keskel mentaalselt läbi ja treener sealt edasi ei tiri(kapteni koht).
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Maarek olen tõesti eestlane, aga oma isiklikud mentaliteedi errorid võid mutu narkokotikesse toppida.
                              Laziot pole siia mõtet toppida....Lotito viib ta põhja nii või teisiti...
                              Kommenteerin siin, kui objektiivne Itaalia jalgpalli pooldaja....Euroopa klubide turniiridel olen alati Itaalia klubide poolt.....erandina tõesti riomma poolt ei ole. Mul oli kurb meel kui langes viola ja kui langes milan....nagu oleksin Laziot pooldanud.
                              Niipalju, et milani kaotuse süüs on oma jagu ka leonardol.....sihukest aeglast jokutamist kasti ääres ikka sihukese venna nagu fergusoni käe all ei näe....sinna te väravad jäidki.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                Leonardo, kes pole erilist taktikalist küpsust esitanud, ei saa tegelikult viimases mängus suurt süüdistada. Kolm põhimängijat langes päeval rivistusest, üks kekskaitsja mängu ajal ja oli vaja skoorida vähemalt kaks väravat. Oleks oodanud sisukamat esitust, kuid tiim kukkus mängu keskel mentaalselt läbi ja treener sealt edasi ei tiri(kapteni koht).
                                Ma olen ise ka selle peale mõelnud veidi. Kõigis suurtes mängudes, kus on toimunud äravajumine, pole me sel hooajal üheski taastuda suutnud (pean silmas just derbisid, CL). Kas see on kivi kapteni kapsaaeda? Ega ei mäleta küll sel hooajal ühtegi olukorda, kus Ambrosini oleks õigust taga nõudnud kohtunikult meeletult, omasid kaitsnud, isegi omade peale karjunud. Kas pole mees ehk end juhina tõestada suutnud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X