320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas keegi oskab öelda täpsemalt,mis Inzaghi'ga juhtus? Ma olen ainult mingit kummalist põrutuse juttu lugenud ja see on ka kõik,mis ma praegu tean.
    R9

    Kommentaar


      ...ja tore on see,et Inzaghi eluloo raamat sai lõpuks valmis.Nüüd on,mida vaikselt otsima hakata.
      R9

      Kommentaar


        No ja muidugi on ka borriello treeningul vigastada saanud. see tähendab et catania vastu on ainult 2 ründajat (inzaghi ja huntelaar). usun et tuuakse ka reservidest mõningiad väravalööjaid

        Kommentaar


          Verdi ja Zigoni on juba mitu mängu meeskonna nimekirjas olnud, aga nad pole võetud reservidest vaid primaverast, kuna itaalias puuduvad reservmeeskonnad.
          Suhkruhaige

          Kommentaar


            meie õnneks on milano arstid head olnud ja borriello on terve tagasi

            väravavahid: Dida, Roma,
            kaitsjad: Abate, Antonini, Favalli,Kaladze, Oddo, Romagnoli (n.53), Thiago Silva, Zambrotta,
            poolikud: Ambrosini, Flamini, Gattuso, Pirlo, Seedorf,
            ründajad: Adiyiah, Borriello, Huntelaar, Inzaghi, Mancini, Oduamadi (n.54), Ronaldinho, Zigoni (n.17).
            vigased: Bonera, Jankulovski, Nesta, Onyewu, Beckham, Pato.

            catania:
            väravavahid: Andujar, Campagnolo, Kosicky.
            kaitsjad: Alvarez, Bellusci, Capuano, Potenza, Spolli, Terlizzi.
            poolikud: Biagianti, Carboni, Delvecchio, Izco, Ledesma, Moretti, Ricchiuti.
            ründajad: Mascara, Maxi Lopez, Morimoto, Russo.

            Kommentaar


              Ma loodan südamest et milan suudaks kuidagigi euroopa kohtadelt väljalangeda... Lihtsalt kole...
              R.I.P Milan!
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                Ma loodan südamest et milan suudaks kuidagigi euroopa kohtadelt väljalangeda... Lihtsalt kole...
                R.I.P Milan!
                Liiga vara mees..45 mintsa on veel mängioda

                edit : OOOOPS 2-0

                Kommentaar


                  Peale sellist tsirkust ma küsiks veelkord ja veelkord ja veelkord - KUI SUUR OLI AC MILANi hooaja eelarve? Kui suured on meeste palganumbrid? Sama küsimus on õhus ka Juventuse kohta? Teil võib olla kasvõi miljard gazilion Jeeni, VÕITJATE meeskonda EI OSTETA!!! Capice?!!!!
                  FORZAA ROMAAA!!!!
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    njah, vormi kohaselt mängitakse. ainuke kes midagi jagas oli ronni

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Peale sellist tsirkust ma küsiks veelkord ja veelkord ja veelkord - KUI SUUR OLI AC MILANi hooaja eelarve? Kui suured on meeste palganumbrid? Sama küsimus on õhus ka Juventuse kohta? Teil võib olla kasvõi miljard gazilion Jeeni, VÕITJATE meeskonda EI OSTETA!!! Capice?!!!!
                      FORZAA ROMAAA!!!!
                      Romas mängivad ainult omakasvandikud ja tasuta?

                      Kommentaar


                        2-2 Ja see pidi neil veel "kerge" mäng olema

                        Sampdoria A
                        Palermo A
                        Fiorentina H
                        Genoa A
                        Juve H

                        Good luck! Te vajate seda väga!

                        Roma-Inter jagavad scudetto!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Romas mängivad ainult omakasvandikud ja tasuta?
                          Esita Juventuse selle hooaja eelarve.
                          Senikauaks aga mine vittu!
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            nomaeitea, ma jäin isegi päris rahule. v-o andsin scudetto suhtes liiga vara alla, aga fakt, et ilma Nestata me seda ei suuda, kinnistub iga sekundiga, mis Favalli platsil veedab.

                            Borrigol lõi teises mängus järjest parema jalaga värava ja teenis tubli viigipunkti, aga üldjoontes on mehe mäng pisut langenud. Ei suuda väga ruumi võita. Huntelaar oli jälle tuntud fekaal väljakul ning temaga liitus ka Ronaldinho. Favalli haises muidugi nemad ka üle. Pirlo on standardite ebaspetsialist, kuigi muidu täitsa viis esitus.

                            Üldiselt võiks pisut rohkem jalul ka püsida. Asi kiskus juba täitsa narriks kui mingi 6-7 kord kastis pikali visati.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              Esita Juventuse selle hooaja eelarve.
                              Senikauaks aga mine vittu!
                              Juventus Juventuseks, aga Milan ostud-müügid olid eelmisel suvel vapsjee kuuekümne miljoniga plussis ju..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Juventus Juventuseks, aga Milan ostud-müügid olid eelmisel suvel vapsjee kuuekümne miljoniga plussis ju..
                                See 60 miljonit "kasumit" on neile tõesti metsikult kasuks tulnud. Ilma Kakata Milan on nagu 10 aastane tüdruk autoga sõitmas tipptunni ajal Los Angelese liikluses...
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X