320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõrvaltvaatajale on see Interi fännide tagajalgadele tõusmine pärast Ibra liitumist AC Milaniga sama naljakas, kui oli mõnede ManU fännide kriiskamine pärast City rikkaks saamist.

    Kommentaar


      Algselt postitas #11 Vaata postitust
      Oi kurja,ma joon nädala aega kui Milan tõmbab Interile koti pähe.
      Oi kuidas ma seda ootan (:
      Ma usun, kui ootad Juventus seda teha saad vanaks!

      Kommentaar


        Algselt postitas Jr Vaata postitust
        Ibra: “But until Ibrahimovic arrived, they hadn't won anything. I expected something of this nature from Zanetti. "
        Hahahahaha.


        (tõenäoliselt respekteerin Zanettit siiski rohkem kui Ibrat ükskõik, mis juhtub)
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Ma arvan, et rohkem owned kui Ibra eelmine hooaeg oli ei saagi olla.

          Enne Ibrat ei võitnud me midagi indeed ja Ibra oli meie möödunud hooaja edu arhitekt samuti, sest poleks olnud seda 50 miljonit ja Eto'od siis me olekski võinud unistada Meistrite liigast, mida ta Barcelonasse võitma läks.

          Aga vaatame hooaja lõpus mis saama hakkab ja vaatame mis juhtub kui Milan esimese takistuse otsa koperdab või mõnes mängus hakkama ei saa. Siis peab Pato üksi mängima hakkama, sest teised mehed on "pirts-pirts midagi ei tule välja".
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
            Ma arvan, et rohkem owned kui Ibra eelmine hooaeg oli ei saagi olla.

            Enne Ibrat ei võitnud me midagi indeed ja Ibra oli meie möödunud hooaja edu arhitekt samuti, sest poleks olnud seda 50 miljonit ja Eto'od siis me olekski võinud unistada Meistrite liigast, mida ta Barcelonasse võitma läks.

            Aga vaatame hooaja lõpus mis saama hakkab ja vaatame mis juhtub kui Milan esimese takistuse otsa koperdab või mõnes mängus hakkama ei saa. Siis peab Pato üksi mängima hakkama, sest teised mehed on "pirts-pirts midagi ei tule välja".
            Ibra:''Vado a Barcellona per vincere la Champions!''

            Muidugi

            Kommentaar


              ...mordad
              miks ma olen sunnitud materazzi ilget lõusta siin teemas nägema? teil mingi oma teemat pole kus troppide pilte postitada saab?

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                ...mordad
                miks ma olen sunnitud materazzi ilget lõusta siin teemas nägema? teil mingi oma teemat pole kus troppide pilte postitada saab?

                Kommentaar


                  Tundub juba üsna ametlik, et Hunter Schalke nimekirjas on. Kummagi klubi kodukalt veel kinnitust ei leidnud. Pole paha tehing, kui ostu-müügiga kaotasime vaid ca. miljon eurot.

                  Kuuldavasti on ka Borriello lähedal Juvesse laenule minemisele. Jumal hoidku selle eest. See võiks juhtuda vaid juhul, kui Robinho tuleb. Aga sellesse ma praegu samuti eriti ei usu, aga ei uskunud ma ka Ibra tulekusse.

                  Kommentaar


                    Hunterist oli v2ga vaja lahti saada...Borriello t6esti ainult juhul kui keegi asemele tuleb.
                    Milanista

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                      [IMG]pilt bla..bla..blaa[/IMG]
                      eneseiroonia?

                      Kommentaar


                        Robinho paistab siis medicali läbivat. Brasiillaste tihedus vähe suureks ei lähe? Saavad nad omavahel hakkama ikka?
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                          Robinho paistab siis medicali läbivat. Brasiillaste tihedus vähe suureks ei lähe? Saavad nad omavahel hakkama ikka?
                          saavad ikka,miks ei peaks.Brassiilaste suur arv Milanis on ka tingitud ilmselt sellest,et see riik on rahvaarvult maailma 5.Usun,et Milani toetajate hulk brasside maal on v2ga suur(sokid,s2rgid jne.).bussiness.
                          Milanista

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            eneseiroonia?
                            Ei, andsin sulle punast viga Materazzi vastu

                            Kommentaar


                              Kaladze siis genoas.

                              Kommentaar


                                Robinho 4 aastane deal Milaniga
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X