320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuule Angelo, olen vist korra isegi sinuga vist isegi soccerneti trennis korra madistanud ja j2tsid t2itsa normaalse inimese mulje, aga v2he v6iks rohkem interi teemale keskenduda, kui siin pidevalt l2bustada vai mis? Banteri vastu pole mul midagi, ma isegi armastan seda, kuid kui seda liiga paljuks l2heb, muutub see natuke imalaks...

    Kas oled ise muidu Milaanost, et Milani halvustamine korda l2heb nii palju v6i lihtsalt palju vaba aega?


    Ohjah, igavusest juba Milani teemasse roninud...mis mul viga on?

    Kommentaar


      Angelo pole Milaanost, sitsiillane väidetavalt .

      Kommentaar


        Algselt postitas alvarez Vaata postitust
        Kuule Angelo, olen vist korra isegi sinuga vist isegi soccerneti trennis korra madistanud ja j2tsid t2itsa normaalse inimese mulje, aga v2he v6iks rohkem interi teemale keskenduda, kui siin pidevalt l2bustada vai mis? Banteri vastu pole mul midagi, ma isegi armastan seda, kuid kui seda liiga paljuks l2heb, muutub see natuke imalaks...

        Kas oled ise muidu Milaanost, et Milani halvustamine korda l2heb nii palju v6i lihtsalt palju vaba aega?


        Ohjah, igavusest juba Milani teemasse roninud...mis mul viga on?
        ja siin on 1 Roma ja 1 Interi fan kes teavad rossonerist k6ike ja see k6ik on negatiivne,las laps laliseb peaasi,et ei nutta
        Milanista

        Kommentaar


          AC Milan Squad

          Goalkeepers: Christian Abbiati, Marco Amelia, Flavio Roma;

          Defenders: Luca Antonini, Daniele Bonera, Alessandro Nesta, Gianluca Zambrotta, Mario Yepes;

          Midfielders: Ignazio Abate, Massimo Ambrosini, Kevin-Prince Boateng, Gennaro Gattuso, Andrea Pirlo, Clarence Seedorf;

          Strikers: Zlatan Ibrahimovic, Filippo Inzaghi, Alexandre Pato, Robinho, Ronaldinho.


          AJ Auxerre Squad

          Goalkeepers: Remy Riou;

          Defenders: Cédric Hengbart, Adama Coulibaly, Jean-Pascal Mignot, Jérémy Berthod, Stéphane Grichting;

          Midfielders: Dariusz Dudka, Benoît Pedretti, Delvin Ndinga, Frédéric Sammaritano, Valter Birsa, Kamel Chafni, Steeven Langil, Dennis Oliech;

          Forwards: Anthony Le Tallec, Ireneusz Jeleń, Julien Quercia.

          Mängu vilistab Rumeenia kohtunik.

          Kommentaar


            Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
            AC Milan Squad

            Goalkeepers: Christian Abbiati, Marco Amelia, Flavio Roma;

            Defenders: Luca Antonini, Daniele Bonera, Alessandro Nesta, Gianluca Zambrotta, Mario Yepes;

            Midfielders: Ignazio Abate, Massimo Ambrosini, Kevin-Prince Boateng, Gennaro Gattuso, Andrea Pirlo, Clarence Seedorf;

            Strikers: Zlatan Ibrahimovic, Filippo Inzaghi, Alexandre Pato, Robinho, Ronaldinho.


            AJ Auxerre Squad

            Goalkeepers: Remy Riou;

            Defenders: Cédric Hengbart, Adama Coulibaly, Jean-Pascal Mignot, Jérémy Berthod, Stéphane Grichting;

            Midfielders: Dariusz Dudka, Benoît Pedretti, Delvin Ndinga, Frédéric Sammaritano, Valter Birsa, Kamel Chafni, Steeven Langil, Dennis Oliech;

            Forwards: Anthony Le Tallec, Ireneusz Jeleń, Julien Quercia.

            Mängu vilistab Rumeenia kohtunik.





            Abbiati

            Zambrotta-Yepes-Nesta-Antonini

            Boateng-Pirlo-Ambrosini

            Pato-Ibra-Ronnie

            loodan,et Gattusot v2ljakule ei lasta ja Bonerat.
            Milanista

            Kommentaar


              Algselt postitas alvarez Vaata postitust
              Kuule Angelo, olen vist korra isegi sinuga vist isegi soccerneti trennis korra madistanud ja j2tsid t2itsa normaalse inimese mulje, aga v2he v6iks rohkem interi teemale keskenduda, kui siin pidevalt l2bustada vai mis? Banteri vastu pole mul midagi, ma isegi armastan seda, kuid kui seda liiga paljuks l2heb, muutub see natuke imalaks...

              Kas oled ise muidu Milaanost, et Milani halvustamine korda l2heb nii palju v6i lihtsalt palju vaba aega?


              Ohjah, igavusest juba Milani teemasse roninud...mis mul viga on?
              Sitsilias sündinud, Baris kasvanud.

              Aga see on noormalne, Itaalias kogu aeg Interisti make fun of Bilanisti vastu, ja vastupidi. Harju ära
              Me kutsume see 'make fun of' 'sfottere', ja on täitsa normaalne asi meie jalgpalli kultuuris. Oli Milanisti aeg '90s, nüüd on meie aeg.
              Kui poleks, jalgpalli räägima räägimiseks oleks igav.
              Küsi Jasperi käest palju korda teineteistele 'sfottere' tegime trennis (vist rohkem mina kaks aasta jooksul )
              Alvarez? Kes vend olid?

              Kommentaar


                Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                Mängu vilistab Rumeenia kohtunik.
                ...siis kindlasti kommunist kohtunik Silvio jaoks...

                Kommentaar




                  ??

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nohik Vaata postitust


                    ??
                    Vaadates su kasutajanime, siis pole sa tõenäoliselt kunagi sporti teinud, alati on keegi, kes teeb pulli või üritab jamada sinuga ja üldse, ega ta kõvasti ei löönud Strasserit.

                    No aga tglt on Ibra üks suur Douche ka
                    Suhkruhaige

                    Kommentaar


                      Päris vastik ikka. Mõni ime, et Guardiola Ibrat ei sallinud. Oli suur respect mängija vastu. Kahjuks on tegu ikkagi imbetsilliga. Videost on selgelt näha, et tegu on provotseeriva löögiga.

                      Kommentaar


                        Ibra on ülbe sitahunnik. 'nuff said

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Milanista Vaata postitust
                          Vaadates su kasutajanime, siis pole sa tõenäoliselt kunagi sporti teinud, alati on keegi, kes teeb pulli või üritab jamada sinuga ja üldse, ega ta kõvasti ei löönud Strasserit.

                          No aga tglt on Ibra üks suur Douche ka
                          Löögi saajal ja teda ümbritsenuil oli nägu tõepoolest lusti ja naeru täis.

                          Huvitav, kui ma hakkaks sporti tegema, kas siis tõepoolest hakkaks "kütan süütult seisvale tüübile jalaga selga" löök naljakas tunduma. Hea, et hoiatasid- proovin ka edaspidi spordi tegemisest kõrvale hoiduda.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Löögi saajal ja teda ümbritsenuil oli nägu tõepoolest lusti ja naeru täis.

                            Huvitav, kui ma hakkaks sporti tegema, kas siis tõepoolest hakkaks "kütan süütult seisvale tüübile jalaga selga" löök naljakas tunduma. Hea, et hoiatasid- proovin ka edaspidi spordi tegemisest kõrvale hoiduda.
                            Suvepäevadel näeme sinu ja Dannar-Saniga ja teeme ühe Karate Kidi tournamendi.

                            Kommentaar


                              Pikk kui latt loll kui tatt öeldakse selliste kohta..Tundub, et Ibral on tegelikult ülimadal enesehinnang,vb koolis oli ta oma pikkusest olenemata peksukott ja teda kiusati, nüüd suurest peast on läinud veel teakwondod õppima, et kurjem ja tugevam välja näha ja et vanu, raskeid nooruseaegu varjata..tegelikult on ta väike lambake, ta lihtsalt peidab seda macho-bullshit stiilis sõnavõttudega nagu me just 2 nd tagasi kuulsime, kui loaniga Milani ära tuli..Barcas oli tal ju kuuldavasti probleem isegi Bojani ja Pedroga viimastel kuudel , vaimne trennivägivald vb..selle video põhjal küll juba väga vastik ja mõtlematu tegu..Idiootne kuju, läks kohe Patole ja Ronniele pugema seljatagant..

                              Kommentaar


                                abbiati
                                zambro bonera nesta antonini
                                ambrosini seedorf pirlo
                                dinho
                                pato ibra

                                Kommentaar

                                Working...
                                X