320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Gazzetta dello Sporti andmetel on prince nii algkoosseisus kui ka pingil. Võimas mees!

    Nali naljaks. Eeldatav algkoosseis selline:
    Milan (4-3-3): Abbiati 32, 19 Zambrotta 13 Nesta, 33 Thiago Silva, 77 Antonini, 27 Boateng, 21 Pirlo, 8 Gattuso, 70 Robinho, 11 Ibrahimovic, 80 Ronaldinho

    Kommentaar


      PARMA-MILAN: LE FORMAZIONI UFFICIALI
      02/10/2010
      PARMA: Mirante; Zaccardo, Lucarelli, Paci, Antonelli; Morrone, Gobbi; Angelo, Candreva, Marques; Crespo.

      MILAN: Abbiati; Zambrotta, Nesta, Thiago Silva, Antonini; Gattuso, Pirlo, Seedorf; Robinho, Ibrahimovic, Ronaldinho.



      Hea kui viigi kätte saab.

      Kommentaar


        Oleks oodanud rohkem nooremat verd keskväljale. Raske mäng kahtlemata nagu away matšid ikka. Siiani away mängudest võitu kirjas pole. Viik oleks hea, aga siiski on minu ootused kõrgemad. Loodetavasti Ibra jätkab kõmmutamist ning toob 3p Rossonerile.

        Edit:// Milline uss Pirlolt! Parma 0 - 1 Milan

        Kommentaar


          Algselt postitas soccermngr Vaata postitust
          Oleks oodanud rohkem nooremat verd keskväljale. Raske mäng kahtlemata nagu away matšid ikka. Siiani away mängudest võitu kirjas pole. Viik oleks hea, aga siiski on minu ootused kõrgemad. Loodetavasti Ibra jätkab kõmmutamist ning toob 3p Rossonerile.

          Edit:// Milline uss Pirlolt! Parma 0 - 1 Milan
          mänguline ülekaal olnud Milani poolt võimas - Ronnie söödud on olnud müstilised jällegi

          Kommentaar


            Olen positiivselt üllatunud mängu lõpptulemuse üle.
            Antonini vigastus ei ole samas just kõige parem uudis.

            Kommentaar


              Värav super, tulemus positiivne, realiseerimine KOHUTAV!

              Kommentaar


                Andrea Pirlo, la-la-la-lal-lal-la
                Andrea Pir-lo, la-la-la-lal-lal-la






                Top of the league! Get money, bitchez!
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Realiseerimine teeb küll murelikuks, pole just esimene mäng kus sellega probleeme.

                  Kommentaar


                    Nalja teete vä? Mis kdi pärast on vaja muretsed sellepärast, et ei realiseeritud mõnda võimalust ära? Pigem peaks rahul olema, et potensiaali ja varu on veel küll, et veel rohkem gaasi anda. Fakt on see, et see Milan on jube seksikas ja paneb Serie A kinni.

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        teenitud võit.Küll realiseerimine ka paraneb.Sisetunne ütleb,et see hooaeg tuleb midagi suurt.Kõik tegid hea mängu ja realiseerimine oligi ainus probleem.Pirlo on küll tõsine võlur,värav oli nii ootamatu minu jaoks.
                        Milanista

                        Kommentaar


                          Suhteliselt keskpärane värav. Ei näe põhjust eufooriaks. Ei midagi uut, mida Totti juba teinud ei oleks...Kahju muidugi et Parma ei jõudnud õigel ajal pedaalile vajutada ja viigipunkti napsata. Võimalused iseenesest olid
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Seda mina ainult nägin?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              Suhteliselt keskpärane värav. Ei näe põhjust eufooriaks. Ei midagi uut, mida Totti juba teinud ei oleks...Kahju muidugi et Parma ei jõudnud õigel ajal pedaalile vajutada ja viigipunkti napsata. Võimalused iseenesest olid


                              Totti võib pingil jalga puhata või pirtsutades riietusruumi joosta.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                                Seda mina ainult nägin?
                                Nägin ka mina, aga tundus küll, et Crespo läks ise palli peaga lööma. Ja mõtles, et teeks mitte niisama pealöögi, vaid diving headeri. Ja maandus kõhuli.

                                Edit: Antoninil löödi nina kõveraks, Abbiati venitas reielihast. Mõlemad ilmselt paar nädalat väljas, aga täpselt sama kaua kestab rahvuskoondiste paus.
                                Last edited by Saarlane; 03.10.10, 16:52.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X