320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas soccermngr Vaata postitust
    Oleks oodanud rohkem nooremat verd keskväljale. Raske mäng kahtlemata nagu away matšid ikka. Siiani away mängudest võitu kirjas pole. Viik oleks hea, aga siiski on minu ootused kõrgemad. Loodetavasti Ibra jätkab kõmmutamist ning toob 3p Rossonerile.

    Edit:// Milline uss Pirlolt! Parma 0 - 1 Milan
    mänguline ülekaal olnud Milani poolt võimas - Ronnie söödud on olnud müstilised jällegi

    Kommentaar


      Olen positiivselt üllatunud mängu lõpptulemuse üle.
      Antonini vigastus ei ole samas just kõige parem uudis.

      Kommentaar


        Värav super, tulemus positiivne, realiseerimine KOHUTAV!

        Kommentaar


          Andrea Pirlo, la-la-la-lal-lal-la
          Andrea Pir-lo, la-la-la-lal-lal-la






          Top of the league! Get money, bitchez!
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Realiseerimine teeb küll murelikuks, pole just esimene mäng kus sellega probleeme.

            Kommentaar


              Nalja teete vä? Mis kdi pärast on vaja muretsed sellepärast, et ei realiseeritud mõnda võimalust ära? Pigem peaks rahul olema, et potensiaali ja varu on veel küll, et veel rohkem gaasi anda. Fakt on see, et see Milan on jube seksikas ja paneb Serie A kinni.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  teenitud võit.Küll realiseerimine ka paraneb.Sisetunne ütleb,et see hooaeg tuleb midagi suurt.Kõik tegid hea mängu ja realiseerimine oligi ainus probleem.Pirlo on küll tõsine võlur,värav oli nii ootamatu minu jaoks.
                  Milanista

                  Kommentaar


                    Suhteliselt keskpärane värav. Ei näe põhjust eufooriaks. Ei midagi uut, mida Totti juba teinud ei oleks...Kahju muidugi et Parma ei jõudnud õigel ajal pedaalile vajutada ja viigipunkti napsata. Võimalused iseenesest olid
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Seda mina ainult nägin?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Suhteliselt keskpärane värav. Ei näe põhjust eufooriaks. Ei midagi uut, mida Totti juba teinud ei oleks...Kahju muidugi et Parma ei jõudnud õigel ajal pedaalile vajutada ja viigipunkti napsata. Võimalused iseenesest olid


                        Totti võib pingil jalga puhata või pirtsutades riietusruumi joosta.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                          Seda mina ainult nägin?
                          Nägin ka mina, aga tundus küll, et Crespo läks ise palli peaga lööma. Ja mõtles, et teeks mitte niisama pealöögi, vaid diving headeri. Ja maandus kõhuli.

                          Edit: Antoninil löödi nina kõveraks, Abbiati venitas reielihast. Mõlemad ilmselt paar nädalat väljas, aga täpselt sama kaua kestab rahvuskoondiste paus.
                          Last edited by Saarlane; 03.10.10, 16:52.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust

                            Top of the league! Get money, bitchez!
                            20h rõõmu..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                              Seda mina ainult nägin?
                              Kerge Oscar tuleks anda selle kukkumise eest.Peamine on see,et parem meeskond v6itis
                              Milanista

                              Kommentaar


                                Algselt postitas maimps1 Vaata postitust
                                Kerge Oscar tuleks anda selle kukkumise eest.Peamine on see,et parem meeskond v6itis
                                Ei, ma selle ei kahtle, nägin mängu aeg-ajalt, olen kuulnud et Milan mängis hästi (vist meie ajakirja palju usaldada ei saa...), aga lihtsalt mis the mõtlete selle olukorra eest?
                                Minu tund oli et jah, Crespo juba kukkus alla palli jõua ja Nesta lukkas teda natukene. Mitte nii suur penalti nagu mineviku olukorrad after all.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X