320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
    aga kumb sina ennem oleksid. rooma fänn või homo?
    aa mis seal vahet on?
    Suhkruhaige

    Kommentaar


      Viimane võõrsilvõit napoli üle saadi 12 aastat tagasi. Oleks aeg..

      Algkoosseis siin:
      Abbiati, Bonera, Nesta, Sokratis, Antonini, Boateng, Pirlo, Gattuso, Robinho, Pato, Ibra.

      Kommentaar


        Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
        Viimane võõrsilvõit napoli üle saadi 12 aastat tagasi. Oleks aeg..

        Algkoosseis siin:
        Abbiati, Bonera, Nesta, Sokratis, Antonini, Boateng, Pirlo, Gattuso, Robinho, Pato, Ibra.
        Suht tore koosseis siis, võit on isegi võimalik.
        Suhkruhaige

        Kommentaar


          Ilma kaitsekunni Silvata? ...eks ta üks korralik eksam teile ole täna õhtul

          Kommentaar


            Napolil selg prügiseks

            Kommentaar


              Robinho sai käega vastu rindu ja kukkus surnult näost kinni haarates maha. Zlatan lendas vahetusmeestepingilt kakluse ajaks platsile. Kui üks neist mängukeeldu ei saa (eeldusel, et Krasicile väänatakse), siis ma olen pettunud

              Kommentaar


                Olemas Rsk!!!!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Robinho sai käega vastu rindu ja kukkus surnult näost kinni haarates maha. Zlatan lendas vahetusmeestepingilt kakluse ajaks platsile. Kui üks neist mängukeeldu ei saa (eeldusel, et Krasicile väänatakse), siis ma olen pettunud
                  Lisaks sellele veel Abbiati daivimise lõpuminutitel. Ründaja oli Abbiatist 1 meeter eemal, ja Abbiati kukkus pikali kohtunikule otsa vaadates anuva pilguga ja rinnust kinni haarates. See oli nagiu ROFLMAO
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Robinho sai käega vastu rindu ja kukkus surnult näost kinni haarates maha. Zlatan lendas vahetusmeestepingilt kakluse ajaks platsile. Kui üks neist mängukeeldu ei saa (eeldusel, et Krasicile väänatakse), siis ma olen pettunud
                    meeleheitest-> pettunud on päris hea edasiminek. ""
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Tuleb ikka Derbyl need mättapead paika panna, ei saa Napoli peale lootma jääda

                      Kommentaar


                        See oli juba üks kuradi korralik serie a

                        Kommentaar





                          Robinho>Ronaldinho

                          Kommentaar


                            Ei huvita eriti kes, kuidas ja kui palju kukkus, vaid hoopis lühike kokkuvõte mängust. Milani foorumist leiab liiga palju plikalikke kiljatusi ning arusaamatuid kriitikanooli, seega siit mõni milanista - kuidas mängupilt üldiselt oli ning kas tõesti Oddo oli MOTM või?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas d-fox Vaata postitust
                              Ei huvita eriti kes, kuidas ja kui palju kukkus, vaid hoopis lühike kokkuvõte mängust. Milani foorumist leiab liiga palju plikalikke kiljatusi ning arusaamatuid kriitikanooli, seega siit mõni milanista - kuidas mängupilt üldiselt oli ning kas tõesti Oddo oli MOTM või?
                              Kas just mängu parim, aga kindlasti kindlam kui Bonera, kelle äär lekkis hulga rohkem. MOM-ks võib-olla Robinho, lõi palju ohtlikke olukordi ning lõi ka värava.

                              Kommentaar


                                Robinho mängu leidnud see on hea ja v66rsil v6it Napoli üle on super tulemus.....ja küll me need mättapead derbys ise paika paneme...l6puks ju peab k6ik 6ige paika loksuma...Inter serie B ja AC nr.1
                                Milanista

                                Kommentaar

                                Working...
                                X