320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ajaloo pärl: Inzaghi värav sulus, pole ammu näinud!

    Kommentaar


      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
      Ikka suutsite put*si keerata lõpus. Palju õnne.............Ma ei saa öelda, et samasugune ebastabiilne nagu rioma sest nemad lasid peaaegu viigistada meeskonnal, kes Fc Kuresaarega vb oleks võrdne-võrdsega. Teil oli natu võimsam meeskond vastas.
      Ainult äärmiselt nõdrameende alaarneguga väiksena ema käest mitte rinda saanud debiilne lammas kirjutaks sellise teksti kokku nagu sina! Võrrelda Shveitsi , riik kes võitis MMil ainukesena Hispaaniat, Fc Kuressaarega. Kuradi ahv oled ikka küll raisk, ei mingit reaalsustaju!
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Ainult äärmiselt nõdrameende alaarneguga väiksena ema käest mitte rinda saanud debiilne lammas kirjutaks sellise teksti kokku nagu sina! Võrrelda Shveitsi , riik kes võitis MMil ainukesena Hispaaniat, Fc Kuressaarega. Kuradi ahv oled ikka küll raisk, ei mingit reaalsustaju!
        Mitte, et ma nõustuks Uuu väitega aga paljud neist toona platsil käinud meestest koduliigas pallisid?

        Kommentaar


          MINGE P***E

          Aga PIPPOO!!!! Kunn rsk ja Gattuso on ka vist teises nooruses.

          Kommentaar


            Algselt postitas kaitz
            Vanameister tuli varumeestepingilt tuli ja tegi kaks kolli aga sellest ei piisanud
            kle, viitsid kirjuta veel nii umbes 7 korda seda lauset, ma ei saand väga hästi lause tuumale pihta...

            Kommentaar


              Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
              kle, viitsid kirjuta veel nii umbes 7 korda seda lauset, ma ei saand väga hästi lause tuumale pihta...
              Siis oled "VÕHIK" ja muidugi teise väravapuhul extra suluseis
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Algselt postitas QR717 Vaata postitust
                Suht koomiline vaadata juba neid olukordi Ibraga eesotsas, mehed ei jaga vist tõesti seda reeglit väga hästi.
                ja nagu värava tähistamisest oli näha, siis ei häbenetud väljendada endid, et tegu oli pedede trikiga.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  ja nagu värava tähistamisest oli näha, siis ei häbenetud väljendada endid, et tegu oli pedede trikiga.


                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Kes see perselakkujast 22rekohtunik oli eile..Pasanteeria, higistage oma edasip22su nimel. Pedro LEOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOON

                    Kommentaar


                      Ilmselgelt oli Milani taktika äärekohtunik ära väsitada nii, et ta lõpuks ei jaksa seda lippu tõsta ja näed läkski õnneks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jr Vaata postitust
                        Kes see perselakkujast 22rekohtunik oli eile..Pasanteeria, higistage oma edasip22su nimel. Pedro LEOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOON
                        Inter sai grupifaasist juba edasi?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jr Vaata postitust
                          Kes see perselakkujast 22rekohtunik oli eile..Pasanteeria, higistage oma edasip22su nimel. Pedro LEOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOON
                          Bale?

                          Kommentaar


                            Ja nüüd tavainimeste juurest tõeliste eeskujudeni:

                            "Enamik itaallasi arvas, et peaminister Silvio Berlusconi ei saa riigi mainet enam halvemaks muuta. Kolmapäeval teatas aga 28-aastane prostituut Nadia Macrì, et Berlusconi kasutas oma eralennukit, et tuua marihuaanat Sardiinia villas toimunud seksiorgiatele. "
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar





                              Pippo!!!

                              Kommentaar


                                Pippo näitab ikka poistele kuidas väravaid lüüa...legend.
                                Milanista

                                Kommentaar

                                Working...
                                X