320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    MINGE P***E

    Aga PIPPOO!!!! Kunn rsk ja Gattuso on ka vist teises nooruses.

    Kommentaar


      Algselt postitas kaitz
      Vanameister tuli varumeestepingilt tuli ja tegi kaks kolli aga sellest ei piisanud
      kle, viitsid kirjuta veel nii umbes 7 korda seda lauset, ma ei saand väga hästi lause tuumale pihta...

      Kommentaar


        Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
        kle, viitsid kirjuta veel nii umbes 7 korda seda lauset, ma ei saand väga hästi lause tuumale pihta...
        Siis oled "VÕHIK" ja muidugi teise väravapuhul extra suluseis
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Algselt postitas QR717 Vaata postitust
          Suht koomiline vaadata juba neid olukordi Ibraga eesotsas, mehed ei jaga vist tõesti seda reeglit väga hästi.
          ja nagu värava tähistamisest oli näha, siis ei häbenetud väljendada endid, et tegu oli pedede trikiga.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            ja nagu värava tähistamisest oli näha, siis ei häbenetud väljendada endid, et tegu oli pedede trikiga.


            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Kes see perselakkujast 22rekohtunik oli eile..Pasanteeria, higistage oma edasip22su nimel. Pedro LEOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOON

              Kommentaar


                Ilmselgelt oli Milani taktika äärekohtunik ära väsitada nii, et ta lõpuks ei jaksa seda lippu tõsta ja näed läkski õnneks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jr Vaata postitust
                  Kes see perselakkujast 22rekohtunik oli eile..Pasanteeria, higistage oma edasip22su nimel. Pedro LEOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOON
                  Inter sai grupifaasist juba edasi?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jr Vaata postitust
                    Kes see perselakkujast 22rekohtunik oli eile..Pasanteeria, higistage oma edasip22su nimel. Pedro LEOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOON
                    Bale?

                    Kommentaar


                      Ja nüüd tavainimeste juurest tõeliste eeskujudeni:

                      "Enamik itaallasi arvas, et peaminister Silvio Berlusconi ei saa riigi mainet enam halvemaks muuta. Kolmapäeval teatas aga 28-aastane prostituut Nadia Macrì, et Berlusconi kasutas oma eralennukit, et tuua marihuaanat Sardiinia villas toimunud seksiorgiatele. "
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar





                        Pippo!!!

                        Kommentaar


                          Pippo näitab ikka poistele kuidas väravaid lüüa...legend.
                          Milanista

                          Kommentaar


                            Pippo näitab ikka poistele kuidas väravaid lüüa...legend.
                            Milanista

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                              Jah Mou, Tottenham lõi tõesti kolm väravat eelmine õhtu.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Milan suspended training this afternoon after Zlatan "mõistlik mees" Ibrahimovic got into an ugly fight with his teammate Oguchi Onyewu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X