320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Milanista Vaata postitust
    hahahahahhahaha, see derbi tõi ikka palju naeru minu koju.
    Hohohohohohohohohoh, sekundeerin.

    Kommentaar


      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
      Interlastel on lihtsalt raske kohaneda ja harjuda teadmisega, et võite näete kolmandiku võrra vähem ja tiitleid ei saa te ühtegi....Mourinho on läinud ja isegi kui keegi Beniteze asemel tuleb läheb tükk aega ennem, kui midagi paika loksub.
      Loodame, et Beni on pikalt....siis vb leiame interi relegation zoneist koos riomaga.
      Kes relegation zones oli eelmisel aastal siis see oli lanzie minu jaoks...

      Kommentaar


        Algselt postitas Milanista Vaata postitust
        hahahahahhahaha, see derbi tõi ikka palju naeru minu koju.
        Ride bene chi ride ultimo, coglione...

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.


          Noored naised on tal ainult kilbiks, tegelt pole ta veel kapist välja tulnud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
            Ride bene chi ride ultimo, coglione...
            Mis on nende itaaliakeelsete postituste mõte? Valdav enamus neist aru ei saa ning kuna suurem osa su positustest on nagunii trollimine, siis tõlkima ei viitsi ka hakata.

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Mis on nende itaaliakeelsete postituste mõte? Valdav enamus neist aru ei saa ning kuna suurem osa su positustest on nagunii trollimine, siis tõlkima ei viitsi ka hakata.
              Ma ei tea kas asi on Google Translate's või ta lihtsalt ei oska itaalia keelt, aga hetkel tuleb sellest aind midagi niisugust: "Kes naerab viimane naerab, sitapea"

              Kommentaar


                Algselt postitas rafix Vaata postitust
                Ma ei tea kas asi on Google Translate's või ta lihtsalt ei oska itaalia keelt, aga hetkel tuleb sellest aind midagi niisugust: "Kes naerab viimane naerab, sitapea"
                Coglione on parem kui sitapea, GT ei ole täpne. Sitapea on rohkem pezzo di merda.
                GT on ebakasulik.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                  Coglione on parem kui sitapea, GT ei ole täpne. Sitapea on rohkem pezzo di merda.
                  GT on ebakasulik.
                  Sa ikka mõika midagi, "Kes naerab viimane naerab", kas sul ei ole mõni itaalia keelne sõna puudu jäänd äkki? nt mingi "meglio"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rafix Vaata postitust
                    Sa ikka mõika midagi, "Kes naerab viimane naerab", kas sul ei ole mõni itaalia keelne sõna puudu jäänd äkki? nt mingi "meglio"
                    Meglio che ti stai zitto

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                      Meglio che ti stai zitto
                      naeraks ka vb kui aru saaks midagi
                      Algselt postitas JT8055
                      Olge aktiivsemad!

                      Kommentaar


                        Mulle ei meeldi ennast korrata, aga kuna kodanik esimesest küsimusest aru ei saanud, siis olegem konkreetsemad.
                        Angelo Nerazzurro, mis on nende itaaliakeelsete postituste mõte? Ma võin ka su vene keeles perse saata, aga sellel pole mõtet, sest õhus on võimalus, et sa ei saaks sellest aru. Seega oleks palve, et sa kas lõpetad itaaliakeelse pasa loopimise või lisaksid sellele juurde tõlke. Näiteks eesti keeles. Tänan. Kui mõni koht jäi selgusetuks, võin proovida välja mõelda täiendavaid täpsustusi

                        Kommentaar


                          Angelo, lõpeta trollimine ja mine tee midagi kasulikku.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas d-fox Vaata postitust
                            Angelo, lõpeta trollimine ja mine tee midagi kasulikku.
                            Õige, saada mulle sinu õde mobilli number

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                              Õige, saada mulle sinu õde mobilli number
                              google tõlkis venna õeks vä
                              Algselt postitas JT8055
                              Olge aktiivsemad!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                                google tõlkis venna õeks vä

                                Uhuhuh hea selle
                                Aga GT ei kasuta: http://aare.pri.ee/dictionary.html?switch=et
                                Ja see oli nii lihtne välja mõelda...oskan rohkem eesti keeles rääkida kui teie itaalia keeles

                                Kommentaar

                                Working...
                                X