320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Patuga tuli, aga ära tuli.

    Merkel - bellissima
    Cassano - Bellissima
    Strasser - BELLISSIMA.

    Ülejäänud olid pasast ohjeebuseni.

    Kui varem peeti Rodneyt kaitsvaks keskvälja meheks nagu Gattuso, siis üha enam koorub arvamus, et ta on tavaline keskväljamees(pigem Seedorf).
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas d-fox Vaata postitust
      Au ja kiitus vastastele tõesti, kuid tõdema peab, et nende ohtlikumad olukorrad tulid pigem meie vigadest, mitte nende suurepärasest söödumängust. Binhol ja Patol oli võimalusi tegelikult enne juba skoor avada, kuid hea meel, et nad seda ei teinud, kuna seda erilisem oli see värav Strasseri jaoks. Ehk annab lisasärtsu ning tahtmist juurde, sest noort verd on meil vaja ja hetkel tundub, et nii Strasser kui ka Merkel on täiesti asised poisiklutid.

      Päikest Saarlasele ja teistele.
      Eks need vead tekkisid selle tõttu, et Cagliari oli meie meestel kogu aeg kuklas. Söödud olid kogu aeg kinni, jookse palju tahad. Mitte, et Seedorf/Abbiati ja ülejäänud professionaalsed jalgpallurid peaksid oskama vähemalt palli puhtaks lüüa ja tabama ära momendi kui seda teha, aga minu nägemuse järgi kägistati need koogid välja.

      -e- nänni kah

      Ilus pilt


      Ilus inimene:
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        Patuga tuli, aga ära tuli.

        Merkel - bellissima
        Cassano - Bellissima
        Strasser - BELLISSIMA.

        Ülejäänud olid pasast ohjeebuseni.

        Kui varem peeti Rodneyt kaitsvaks keskvälja meheks nagu Gattuso, siis üha enam koorub arvamus, et ta on tavaline keskväljamees(pigem Seedorf).
        Mulle jäi just meelde see, kuidas ta kenasti palli kattis, keha pani, alati võitlusesse läks. Aga kui nüüd kirjutamise ajal uuesti mõelda, siis sööte jagas ka päris korralikult. Ega sellisest mitmekülgsest keskväljamehest ka ära ei ütleks.

        Ja muide sina, Jasper, või keegi teine, kes nägi ja teab midagi. Kas Milani foorumis või kuskil on .gif faili sellest lisaajal juhtunud Robinho kukkumisest, kui ta siruli murul oli, pea tõstis, kaamerasse vaatas ja silma pilgutas. Liiga priceless.

        Kommentaar


          mullad võiks lahkuda...oleks põllult värsket võtta küll.
          Kuna Pippo oma 9 vabaks annab ja Seedorf kümne.
          Pippo võiks isegi vahetusmehe rolli vedada,parim äralööja maailmas
          Milanista

          Kommentaar


            Kurat küll. Isegi ilma Ibrata saite oma võidu. Lootsin, et täna komistate, sest järgmised kolm mängu on lihtsad.
            sigpic

            Kommentaar


              OT: Jasper kas ma olen pime, või sa ei postitanud seda 7 Gold vms. stuudio videot peale Milan vs Roma mängu? ..... kui ei,. , siis mul tekib palju küsimusi... Ma olen peale igat mängu harjunud neid videosdid vaatama ja nautima, minu IT oskused on 0 lähedased, seega ise ma neid leida ei oska, ja kui sina ka nüüd sellist siga hakkad mängima...SA EI OLE INIMENE!
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                OT: Jasper kas ma olen pime, või sa ei postitanud seda 7 Gold vms. stuudio videot peale Milan vs Roma mängu? ..... kui ei,. , siis mul tekib palju küsimusi... Ma olen peale igat mängu harjunud neid videosdid vaatama ja nautima, minu IT oskused on 0 lähedased, seega ise ma neid leida ei oska, ja kui sina ka nüüd sellist siga hakkad mängima...SA EI OLE INIMENE!
                kui masini - vffculo ette siristad võin sind aidata.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  eika pilt kadunud. mida arvavad Strasser, Cassano ja Robinho?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Kusjuures ise kustutasin, sest hakkasin pildis fotopoodi kahtlustama, sest see tundud veidi ebareaalne, et Cassano meeskonnakaaslasele näpus aanusesse vajutab.



                    Või on see päriselt?

                    Tahaks näha, et Cassano sama trikki Rinole või Zlatanile teeks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust

                      Tahaks näha, et Cassano sama trikki Zlatanile teeks.
                      He wouldn`t mind...


                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Kusjuures ise kustutasin, sest hakkasin pildis fotopoodi kahtlustama, sest see tundud veidi ebareaalne, et Cassano meeskonnakaaslasele näpus aanusesse vajutab.

                        Või on see päriselt?

                        Tahaks näha, et Cassano sama trikki Rinole või Zlatanile teeks.
                        Päriselt muidugi. Mis siis juhtuks? Zlatan:
                        8-th rule: If this is your first night at Fight Club, You HAVE to fight.


                        Welcome Ibra


                        Welcome Strasser




                        Go


                        Mates:
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Profit:



                          Gattuso?


                          Kõige ohtlikum mees on tegelikult Yepes:
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Aga see polnud aus ju, putsad olid jalas ning särk seljas.

                            Kommentaar


                              Homme pole ei Abbiatit, ega mitte ka Nestat. Koosseis võiks siis olla äkki järgnev:

                              Amelia
                              Abate, Silva, Bonera, Antonini
                              Gattuso, Strasser, Seedorf
                              Robinho
                              Pato, Ibra

                              Kui Cassano sisse tuli Cagliari vastu, siis just Robinho juhatati minu meelest AM koha peale. Aga kui ta ründes lõi vähemalt paar korda väravast mööda, siis seal oli ta küll nagu siil udus. Mis parata. Ideaalis võiks ma Merkelit mängitada taas.

                              Kommentaar


                                Angela Merkel?
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X