320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'AC Milan\'

    Algselt postitas Devil


    Algselt postitas Maarek


    Tänase mängu teisel poolajal (nägin kahjuks ainult seda poolaega) suutis ta 98% juhtudest lihtsalt käpuli käia Sellest omakorda 50% juhul üritas ta mingit vilet teenida ning ülejäänud pooltel juhtudel ei õnnestunud lihtsalt pallile pihta saada ning selle pärast kadus ka tasakaal.
    Sina oled käpule käimise suhtes spetsialist, ma pole näinud vajalikuks kunagi sulle seda öelda, kuid ma leidsin, et siinkohal oled sina vale mees seda asja kommenteerima.
    eeldaks, et sa vähemalt tekstist aru saamise oled elu jooksul suutnud selgeks õppida. Sa võiks kõigepealt aru saada millest räägin ja kui see ei õnnestu, siis ole lihtsalt kuss topi nina tagasi viinapitsi, eksju
    Staar missugune!
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'AC Milan\'

      paluks teemat väga läbuks mitte muuta.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'AC Milan\'

        Algselt postitas Silver


        Maarek on meil meisterklass! Tõeline pallivirtuoos. Devil, kuidas sa ei teadnud, kus sa elanud oled?
        Viinapitsis. Kord kuus joon viina ju noh, kui sedagi, järelikult olen elanud viinapitsis.

        to Maarek:
        No see sinu iseloomustus käis pigem sinu, kui Vieri kohta. Ajad teda endaga sassi?
        Miks ma siis aru ei saanud, sellest tekstist mida tsiteerisin? Kas sul endal polnud mitte probleeme aru saamisega, millal sulle tehti viga, millal tegid sina ja milla tehti sulle viga.


        Kommentaar


          Vastus teemale \'AC Milan\'

          Midagi asjalikumat kah.

          Maldini üle on kõik õnnelikud, arvatakse, et ta mängib veel 5 aastat tippjalgpalli :O

          Vieril oli palju võimalusi ja tegi hea mängu, tegelt kah, kinnitavad nii Ancelotti, kui mängija ise. Vieri ise on veidi kurb, et pole veel skoorinud. Kuid ancelotti lisab, et tema ja Gila on väga head täiendused Milanile ja vieri panus mängudes on olnud väga oluline.

          Vogel alustas siis seekord Pirlo asemel ja tegi väga hea mängu. Ancelotti kommentaar oli, et ta oskab sööta ja teab millal sööta. Täna ta tegi suuerpärase esituse, te nägite miks me ta ostsime.

          Forza Milan!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'AC Milan\'

            huh. 5 aastat??? see oli ikka nali ma arvan või kui tõesti nii teeme kerge sampanja.
            vieri õigustuseks niipalju et ka crespot piinasid samad jamad. minu meelest on nad nagu suhtyhesugused mängijad ja seetõttu ka selline vahetus oli võimalik. ma tõesti loodan et vieri tõestab ennast milani särgis aga azzuri ma teda kyll ei julgeks võtta.
            mareku oskused palliplatsil pole kyll kybermaailmas olulised ja kuuluvad veel vähem milani teema hulka.
            mina olen täiesti kindel et gila ja vieri pole veel adaptinud milani mänguviisi samas on seda vb muudetud et mitte olla tõhus.
            vieri skoorimise kohta pean ytlema et mees oma viga et tyhjast mööda taod.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Vastus teemale \'AC Milan\'

              Algselt postitas Devil
              Miks ma siis aru ei saanud, sellest tekstist mida tsiteerisin? Kas sul endal polnud mitte probleeme aru saamisega, millal sulle tehti viga, millal tegid sina ja milla tehti sulle viga.
              Kui me juba nii isiklikuks läksime, siis kahjuks ei oska sinule võrdset staari leida kuna nii egoistlikku keskväljameest pole kahjuks märganud. Sul oli ju isegi kunagi signatuur sellest kui palju väravaid sa löönud oled Kuna Piraajas staar enam suurt platsile ei saa, siis ei tule ju ka väravaid ning pole ka põhjust olematut statistikat signatuuri panna, eksole:P

              Ühesõnaga, järgmine kord palun räägi asjast, hoiab mõlema aega kokku.


              Rääkides asjast. Goal.com reitingud:

              On Pitch Name Role Vote
              1 Dida Goalkeeper 6
              31 Jaap Stam Defender 6
              13 Alessandro Nesta Defender 6,5
              3 Paolo Maldini Defender 7,5
              27 Serginho Defender 6,5
              8 Gennaro Ivan Gattuso Midfielder 6,5
              14 Johann Vogel Midfielder 6,5
              20 Clarence Seedorf Midfielder 6,5
              10 Manuel Rui Costa Midfielder 6,5
              7 Andriy Shevchenko Forward 6
              32 Christian Vieri Forward 5,5

              Ei vaidle vastu
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'AC Milan\'

                võtad, vaid yhe ajalehe, nii enamus andsid Vierile parema hinde, kui shevale.

                Ma ei mängi jalgpalli, kuna mul pole aega. Eelmine aasta skoorisin veel kenasti, kui oli aega trennis eelkõige ja mängudel käia.
                Olgem ausad, socceris ma skoorisin vähe, arvestades, et ma peaks isekas olema.
                Mina isekas keskväljamees? Ära kujuta ette.
                Kui ma oleks isekas, poleks ma esimese aasta esimest poolt väravas veetnud ja teist äärekaitses. Nii mõnelgi soccernetlasel on õigus sa oled ikka suht loll.

                Sa ei suuda, põhjendada, et Vieri oli viimane mäng kehv, siis hakkad valet ajama?
                lahe

                muide, signatuuri pole, kuna siis see peaks olema vähemalt neli rida pikk, kui sa tähele ei pannud siis oli iga aasta seal kirjas. Uuest hooajast viis. See häiriks.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'AC Milan\'

                  selles suhtes, et siin foorumis peaks olema ju selline võimalus, et saadetakse üksteisele privaatsõnumeid? ja need on loodud selleks, et neid ilmselt kasutada. Devil ja marek ehk nyyd kasutavad seda võimalust ning postitavad oma nägemusi teineteise jalgpallioskustest nyyd selle suurepärase võimaluse läbi. või fiorentina teemas

                  mängu ma ei näinud, seega ei oska ka mängijaid hinnata..

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'AC Milan\'

                    Ma ei viitsi talle mingeid PM-e saata

                    Ma kah mängu ei näinud aga miskipärast usun treenerit ja mängijat ennast ennem kui Maarekit.

                    Tyhja lahmimine pole ilus, eriti asjast, mida ei tea ise.

                    Piisss

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'AC Milan\'

                      et siis nagu asjast ka v?
                      nagu ma aru sain siis pidi pippo fit olema, mis tähendab et vieril on viimane võimalus ennast tõestama hakata. lisaks on terveks saanud ka janku. baggio0 saatis ka paolole komplimendi.
                      btw ma saan endale kohe varsti milani särgi! üks jäi mul suvel pärnu randa aga loodetavasti tuuakse mulle nyyd vankool-baresi millega ilgelt kekkama hakkan!
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'AC Milan\'

                        Pippo platsile!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'AC Milan\'

                          Mina nägin mängu teist poolaega ning kuna Vieri üsna vana siis tõenäoline, et lihtsalt väsis ära:P :P
                          Vaatan järgmist mängu ka ning ehk siis näis kas kinnitan või lükkan ümber.
                          Võibolla annad siis need reitingud ka, milles Vieri hea on , näiteks Ancelotti tabel

                          Kuna sa ise ei kipu neid nö muid tabeleid andma, näitan sulle mõnda, kus ta ühes on isegi parem kui Sheva:

                          \"La Gazzetta dello Sport\": Dida 5.5; Stam 7, Nesta 5.5, Maldini 8, Serginho 6.5; Gattuso 6.5, Vogel 6, Seedorf 6; Rui Costa 6; Shevchenko 5.5 (Kakà 6), Vieri 5.

                          \"Il Corriere dello Sport\": Dida 6; Stam 6, Nesta 6, Maldini 8, Serginho 6; Gattuso 6, Vogel 6, Seedorf 6; Rui Costa 6.5; Shevchenko 5 (Kakà -), Vieri 5.5.

                          \"Tuttoosport\": Dida 6; Stam 6.5, Nesta 6, Maldini 7.5, Serginho 6.5; Gattuso 6.5, Vogel 6.5, Seedorf 6.5; Rui Costa 6; Shevchenko 6 (Kakà -), Vieri 5.

                          \"Il Corriere della Sera\": Dida 6; Stam 6, Nesta 6, Maldini 7.5, Serginho 6.5; Gattuso 6, Vogel 6.5, Seedorf 6; Rui Costa 6.5; Shevchenko 5.5 (Kakà -), Vieri 5.5.

                          \"La Repubblica\": Dida -; Stam 6, Nesta 6, Maldini 7.5, Serginho 6; Gattuso 6.5, Vogel 6.5, Seedorf 6.5; Rui Costa 6.5; Shevchenko 6 (Kakà -), Vieri 6.5.

                          \"Il Giornale\": Dida 5.5; Stam 6, Nesta 6, Maldini 7.5, Serginho 6.5; Gattuso 7, Vogel 6.5, Seedorf 6.5; Rui Costa 6; Shevchenko 6 (Kakà -), Vieri 5.5.

                          Ehk siis keskmine täpselt 5,5. Vieri, tubli oled, lükka minu väited palun järgmises mängus ümber. Kuna Cagliari pole parimas vormis on see vist isegi võimalik. Või ....

                          Panen teema pühapäevani lukku
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'AC Milan\'

                            Kes veel väravaid pole näinud:

                            1-0

                            2-0

                            2-1
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'AC Milan\'

                              mõned hindavad väravaid, mõned tööd meeskonnale mned teravust ... vieri oli terav
                              oma kymme võimalust on teravus ja hea mäng, kyll õnn pöördub.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'AC Milan\'

                                tänud väravate eest

                                Kommentaar

                                Working...
                                X