320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bonera vigastus osutus kardetust väiksemaks ning ta on järgmiseks mänguks juba valmis. Legrotsil alles uuringud käivad, lisaks tasa ja targu peaksid meie keskväljamehed ka naasema.

    Kommentaar


      Algselt postitas d-fox Vaata postitust
      Bonera vigastus osutus kardetust väiksemaks ning ta on järgmiseks mänguks juba valmis.
      Pagana kahju. Papa on ennast paremini näidanud.

      Pato-->Cassano vahetus oli Allegril eelmine mäng väga-väga halb otsus. Järgmine mäng loodaks furbylt ka paremaid esitusi. Seni kesine olnud.

      Kommentaar


        Viimases mängust just Pato oli märkamatu minu silmis. Saaks paremini. Emanuelson muidu oli OK, aga löögid panid peast kinni haarama.

        Kommentaar


          Nojaa, aga cassanot ei märganud kohe üldse. Muidugi ei saa öelda, et pato hästi oleks mänginud. see-selleks.

          Kommentaar


            Jusper tillike...Kui Laziol puudub 3 põhilist meest eestotsast ja ründes on äsja saabunud Sculli ja primavera Kozak siis ei lähegi keegi ründama. ilan ownis mängu, aga ma ei põe absoluutselt, et Lazio kehv sats oleks. 1 punkti mindigi püüdma ja saadi kätte.
            Mis puutub Kozakusse siis legopoisi intsident oli õnnetus ja sina kui "spetsialist" tegid kohe kohtuanalüüsi, et Kozak meelega niitis pähe. Ebaõnn...õnneks ebaõnn teile. Ja kas ma võin äkki ära märkida, et teie Robinson Crusoe Yepikajee istus tervelt kolm korda Kozakul kaelas kahe käega...nagu mingi amatöör...aga kui pikkusest jääb puudu siis saab ju jõhkrusega.
            Forza Lazio!!!
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Algselt postitas Tanel Vaata postitust
              Njah, Milanil keskväljavigastused andsid täna ikka tunda. Lazio oli ikka totaalne jama seal väljaku peal, kui kaitsmine välja jätta, mis ka tihtipeale üsna nibin-nabinaks läks. Meile muidugi annab see lootust.
              õige jutt ühe interjugendi sulest
              Milanista

              Kommentaar


                is mulle eilsest mängust veel silma jäi, kus kurat publik oli? See polnud mingi lambikas Lecce mäng ju ometigi?! Meeskond esimesel kohal Lazioga, kes oli vist 3-4? ja pooltühi staadion. Milles viga? Üldine itaalia jalka allakäik? kallis pilet?

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  is mulle eilsest mängust veel silma jäi, kus kurat publik oli? See polnud mingi lambikas Lecce mäng ju ometigi?! Meeskond esimesel kohal Lazioga, kes oli vist 3-4? ja pooltühi staadion. Milles viga? Üldine itaalia jalka allakäik? kallis pilet?
                  nagu mängu vaadates välja tuli oligi lambisats nagu Lecce ainult kobistasid punkti ära.

                  uuu, jõudu, aga mul pole aega sinu sodi lugeda.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Väga ei hooli ka mida sa teed või ei tee.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Väravavahid: Abbiati, Amelia, Roma
                      Kaitsjad: Antonini, Bonera, Didac Vilà, Jankulovski, Oddo, Papastathopoulos, Thiago Silva, Yepes
                      Poolkaitsjad: Emanuelson, Flamini, Gattuso, Merkel, Seedorf, Van Bommel
                      Ründajad: Cassano, Ibrahimovic, Pato, Robinho
                      Vigastatud: Abate, Legrottaglie, Nesta, Zambrotta, Ambrosini, Boateng, Strasser, Inzaghi

                      Abbiati
                      Oddo, Yepes, Silva, Antonini
                      Rino, Flamini, Emanuelson
                      Binho
                      Ibra, Cassano

                      Meeldivalt rahvastatuks on keskväli muutunud. Minu silmis ideaalne koosseisuvariant on nimetatud.

                      Kommentaar


                        Didacit võiks proovida ka vasakul kaitses,peamine on,et Seedorf jääks pingile.
                        Huvitav millal viimati üldse mõni hispaanlane Milani mahtus??
                        Milanista

                        Kommentaar


                          Tegelikult on Vila katalaan, aga see selleks.

                          Kommentaar


                            katalaanid tulid ju suvel ka maailmameistriks põhimõtteliselt.Cassillase asemel oleks võinud ka ahv seal seista,see poleks midagi muutnud
                            Milanista

                            Kommentaar


                              GENOA: Eduardo; Mesto Dainelli Kaladze Criscito; Konko Kucka Milanetto Rossi; Floro FLores Destro.

                              MILAN: Abbiati; Oddo Thiago Silva Yepes Bonera; Gattuso Van Bommel Flamini; Robinho; Ibrahimovic Pato.

                              Hea koosseis. FORZA MILAN

                              Pink: Flavio Roma, Marek Jankulovski, Sokratis Papastathopoulos, Alexander Merkel, Clarence Seedorf, Urby Emanuelson, Antonio Cassano

                              Kommentaar


                                Algselt postitas maimps1 Vaata postitust
                                Huvitav millal viimati üldse mõni hispaanlane Milani mahtus??
                                Jose Mari mängis kuskil 2002-2003. Meistrite Liigast mäletan. Hiljem oli mees Villarrealis, rohkem ei tea temast.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X