320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nojaa, aga cassanot ei märganud kohe üldse. Muidugi ei saa öelda, et pato hästi oleks mänginud. see-selleks.

    Kommentaar


      Jusper tillike...Kui Laziol puudub 3 põhilist meest eestotsast ja ründes on äsja saabunud Sculli ja primavera Kozak siis ei lähegi keegi ründama. ilan ownis mängu, aga ma ei põe absoluutselt, et Lazio kehv sats oleks. 1 punkti mindigi püüdma ja saadi kätte.
      Mis puutub Kozakusse siis legopoisi intsident oli õnnetus ja sina kui "spetsialist" tegid kohe kohtuanalüüsi, et Kozak meelega niitis pähe. Ebaõnn...õnneks ebaõnn teile. Ja kas ma võin äkki ära märkida, et teie Robinson Crusoe Yepikajee istus tervelt kolm korda Kozakul kaelas kahe käega...nagu mingi amatöör...aga kui pikkusest jääb puudu siis saab ju jõhkrusega.
      Forza Lazio!!!
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
        Njah, Milanil keskväljavigastused andsid täna ikka tunda. Lazio oli ikka totaalne jama seal väljaku peal, kui kaitsmine välja jätta, mis ka tihtipeale üsna nibin-nabinaks läks. Meile muidugi annab see lootust.
        õige jutt ühe interjugendi sulest
        Milanista

        Kommentaar


          is mulle eilsest mängust veel silma jäi, kus kurat publik oli? See polnud mingi lambikas Lecce mäng ju ometigi?! Meeskond esimesel kohal Lazioga, kes oli vist 3-4? ja pooltühi staadion. Milles viga? Üldine itaalia jalka allakäik? kallis pilet?

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            is mulle eilsest mängust veel silma jäi, kus kurat publik oli? See polnud mingi lambikas Lecce mäng ju ometigi?! Meeskond esimesel kohal Lazioga, kes oli vist 3-4? ja pooltühi staadion. Milles viga? Üldine itaalia jalka allakäik? kallis pilet?
            nagu mängu vaadates välja tuli oligi lambisats nagu Lecce ainult kobistasid punkti ära.

            uuu, jõudu, aga mul pole aega sinu sodi lugeda.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Väga ei hooli ka mida sa teed või ei tee.
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Väravavahid: Abbiati, Amelia, Roma
                Kaitsjad: Antonini, Bonera, Didac Vilà, Jankulovski, Oddo, Papastathopoulos, Thiago Silva, Yepes
                Poolkaitsjad: Emanuelson, Flamini, Gattuso, Merkel, Seedorf, Van Bommel
                Ründajad: Cassano, Ibrahimovic, Pato, Robinho
                Vigastatud: Abate, Legrottaglie, Nesta, Zambrotta, Ambrosini, Boateng, Strasser, Inzaghi

                Abbiati
                Oddo, Yepes, Silva, Antonini
                Rino, Flamini, Emanuelson
                Binho
                Ibra, Cassano

                Meeldivalt rahvastatuks on keskväli muutunud. Minu silmis ideaalne koosseisuvariant on nimetatud.

                Kommentaar


                  Didacit võiks proovida ka vasakul kaitses,peamine on,et Seedorf jääks pingile.
                  Huvitav millal viimati üldse mõni hispaanlane Milani mahtus??
                  Milanista

                  Kommentaar


                    Tegelikult on Vila katalaan, aga see selleks.

                    Kommentaar


                      katalaanid tulid ju suvel ka maailmameistriks põhimõtteliselt.Cassillase asemel oleks võinud ka ahv seal seista,see poleks midagi muutnud
                      Milanista

                      Kommentaar


                        GENOA: Eduardo; Mesto Dainelli Kaladze Criscito; Konko Kucka Milanetto Rossi; Floro FLores Destro.

                        MILAN: Abbiati; Oddo Thiago Silva Yepes Bonera; Gattuso Van Bommel Flamini; Robinho; Ibrahimovic Pato.

                        Hea koosseis. FORZA MILAN

                        Pink: Flavio Roma, Marek Jankulovski, Sokratis Papastathopoulos, Alexander Merkel, Clarence Seedorf, Urby Emanuelson, Antonio Cassano

                        Kommentaar


                          Algselt postitas maimps1 Vaata postitust
                          Huvitav millal viimati üldse mõni hispaanlane Milani mahtus??
                          Jose Mari mängis kuskil 2002-2003. Meistrite Liigast mäletan. Hiljem oli mees Villarrealis, rohkem ei tea temast.

                          Kommentaar


                            Ei midagi hullu, aga 3 DMi mängitamine on patt. Pole ime, et mängisime nagu ManCity, aga kahjuks pole meil äärel Adam Johnsonit.

                            Kommentaar


                              Nõme viik, loodame romale.

                              Kommentaar


                                Väga hea viik, loodame romale.
                                So self aware so full of shit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X