320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    sack allegri, sign maipms. tegin vist enne cythonile liiga.
    ma võin olla foorumi kõige jobum kasutaja aga sa ei pea sellele reageerima.Sõnavabadus.andestust teie majesteet
    Milanista

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Allegrist rääkides ma ei saa siiani aru, miks Dorfi Pirlo positsioonil ei proovita. Põhimõtteliselt on keskväljal keskkaitsja, puujalgne mentalmees ja vähem-puujalgne-vähem-mentalmees. Dorfil peaks ju loogika järgi visiooni ja mängu laialitõmbamise oskust olema.
      Aga ei ole. Lisaks on vanameister näidanud, et sel hooajal võidakse teda lihtsalt ära lükata nagu ta oleks samas kaalukategoorias, mis Robinho või Crouch. (eile kaitsespalli okeilt, aga varasemates mängudes mitte)

      Merkel on juba reaalsem plaan.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        keenjus või keegi, tehke vigastuste ja eeldatavate tagasitulemiste vahekokkuvõte. Mul on järg lootusetult käest läinud.
        Aitäh.
        Ning täna saab siis ka vahe Interiga lõpuks kindlaks.
        Boateng - Nädalavahetuseks veel mitte, aga kordusmänguks spursiga on kindlasti tagasi.
        Pirlo - poolteist kuud eemal.
        Zambrotta - Üsna pea tagasi. Treenib.
        Abbiati - teadmata.
        Inzaghi - Mõningatel andmetel hooaeg läbi, teistel andmetel jälle märtsiks juba tagasi. Eks näis.
        Ambrosini- Umbes 7 nädalat veel väljas. Derbyks tagasi

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          Aga ei ole. Lisaks on vanameister näidanud, et sel hooajal võidakse teda lihtsalt ära lükata nagu ta oleks samas kaalukategoorias, mis Robinho või Crouch. (eile kaitsespalli okeilt, aga varasemates mängudes mitte)

          Merkel on juba reaalsem plaan.
          Aga on teda reaalselt proovitud üldse? Mulle nagu ei meenu, aga ega ma pole kõiki Milani mänge näinud. Seda on ju ennegi nähtud, et vanurid vahetavad positsioone ja on päris pädevad. Ja alustas Pirlogi pehmo AMCna, eksole. Eile oli Silva mänguehitust jube vaadata. Mingite Chievode vastu võib "pikk pall Zlatanile" taktika ehk töötada, aga vähe kõvemate klubide vastu läheks vaja rohkem kui kahte käiku. Ja peamise probleemi ehk vastaste surve alt välja tulemine peaks Dorfil ka välja tulema. Paremini kui eilse kolmiku "paanikasööt Nestale" või "pikk ebamäärane pall ette".

          Aga noh, äkki Allegri teab siiski paremini kui minusugune diletant.

          Kommentaar


            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
            Me jooks õlut edasi ja arutaksime korvpalli teemadel, et kuidas tal Dallases meeldis.

            Gattuso no problem, millegipärast keskendutakse temale, kuigi tegelik munn on Flamini. Shoti mehed natuke mürasid ja kui Gattuso pidi kellegi valima siis miks mitte Joe Jordani, kes ise Milani eest mingi 50 mänguja 12 vms väravat teinud, sobis ideaalselt. Ma isegi ei teadnud, et Gattuso naine on shotlane.

            P.S. Väidetavalt on igale riigile andtud standardne kogus meesteilu ja itaalia mehet olevat keskmiselt kenamad kuna kogu rahvuse koledus on koondunud Gattusosse. Whatever, mulle Gattuso on alati meeldinud ja see mäng ei mõjuta seda arvamust.
            no täpselt. Joe Jordanil olevat omal ajal olnud ka hüüdnimi Jaws, sest ta jäi kuskil haukudes esiklahvidest ilma. Hoidku leiva jaoks. Gattuso uno di noi, Joe Jordan Serie B-sse.

            Mul pole spursi võidu vastu ka midagi. Suures plaanis kõik austustvääriv. Esimene poolaeg julge ja ilus, teises võideldi nii kaua kuni saadi oma võimalus ja kasutati ära.
            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Aga on teda reaalselt proovitud üldse? Mulle nagu ei meenu, aga ega ma pole kõiki Milani mänge näinud. Seda on ju ennegi nähtud, et vanurid vahetavad positsioone ja on päris pädevad. Ja alustas Pirlogi pehmo AMCna, eksole. Eile oli Silva mänguehitust jube vaadata. Mingite Chievode vastu võib "pikk pall Zlatanile" taktika ehk töötada, aga vähe kõvemate klubide vastu läheks vaja rohkem kui kahte käiku. Ja peamise probleemi ehk vastaste surve alt välja tulemine peaks Dorfil ka välja tulema. Paremini kui eilse kolmiku "paanikasööt Nestale" või "pikk ebamäärane pall ette".

            Aga noh, äkki Allegri teab siiski paremini kui minusugune diletant.
            Probleem ongi, nagu mainisin, et kui sel hooajal Seedorfi seal prooviti, siis lükati ta eemale ja mindi kiirrünnakule meie oma poole pealt. Kui eile pandi Robinho 10 kohale siblima, siis oli ka mängupilt täiesti normaale.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Miks see noor sakslane Merkel platsile ei saanud? Paaris mängus, mida olen näinud, on ta väga positiivse mulje jätnud.
              Merkel on äss aga ta on liiga noor Milani jaoks vist Meil alla 26 mängu ei lasta väga Seepärast ka pato,strasser ja sokratis pingil.
              Milanista

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                no täpselt. Joe Jordanil olevat omal ajal olnud ka hüüdnimi Jaws, sest ta jäi kuskil haukudes esiklahvidest ilma. Hoidku leiva jaoks. Gattuso uno di noi, Joe Jordan Serie B-sse.
                ausalt öeldes, siis üllatav fakt: "In 2007, The Times named Jordan as the 34th hardest man in the history of the game. For the record, Milan's attack dog Gattuso, who has the nickname Ringhio ("growl'), did not register in the top 50, suggesting his bark is louder than his bite - even when he was in his prime."

                peab vist selle nimekirja ja selgitused välja ajama.

                edit: tuleb välja, et teie karateka on julmem vend http://www.timesonline.co.uk/tol/spo...cle2215721.ece
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  ausalt öeldes, siis üllatav fakt: "In 2007, The Times named Jordan as the 34th hardest man in the history of the game. For the record, Milan's attack dog Gattuso, who has the nickname Ringhio ("growl'), did not register in the top 50, suggesting his bark is louder than his bite - even when he was in his prime."

                  peab vist selle nimekirja ja selgitused välja ajama.

                  edit: tuleb välja, et teie karateka on julmem vend http://www.timesonline.co.uk/tol/spo...cle2215721.ece
                  circa 1979, Joe Jordan, Manchester United striker, showing his missing front teeth, which earned him the nickname "Jaws" at United, He also won 52 Scotland international caps between 1973-1982
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    ausalt öeldes, siis üllatav fakt: "In 2007, The Times named Jordan as the 34th hardest man in the history of the game. For the record, Milan's attack dog Gattuso, who has the nickname Ringhio ("growl'), did not register in the top 50, suggesting his bark is louder than his bite - even when he was in his prime."

                    peab vist selle nimekirja ja selgitused välja ajama.

                    edit: tuleb välja, et teie karateka on julmem vend http://www.timesonline.co.uk/tol/spo...cle2215721.ece
                    Liverpooli fännidel on igav?

                    Kommentaar


                      no Vinnie Jones
                      eff off
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                        no Vinnie Jones
                        eff off
                        Sama küsimus. 50 kõige hullemat ja Vinnie Jonesi nime pole kuskil See on mingi väga subjektiivne tabel


                        e: et liiga off tpoic post ei oleks:

                        Speaking to Radio Kiss Kiss Napoli, Gattuso's agent Claudio Pasqualin said: “What's evident to me is that my client was gravely provoked by Joe Jordan.

                        “After having continually bickered at him, Jordan insulted him with a phrase of the lowest order which can be repeated as: 'F**king Italian b**tard'.

                        “For someone like Rino, who has a strong sense of belonging to Italy, I believe that this is the most cowardly and undignified of abuse.”
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Bah otsige jah oma pintsakumeeste jalgpalli taga. Milanos nii asju ei tehta. Kahju, et korralikuks madinaks ei läinud. Üks asi, mis Euroopa jalgpallist puudu on.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Järgmine kord, kui härrad moderaatorid minu postitusi kustutavad, siis võiks ka selle pasa mida c*unt toodab ära koristada. It takes two to tango

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Järgmine kord, kui härrad moderaatorid minu postitusi kustutavad, siis võiks ka selle pasa mida c*unt toodab ära koristada. It takes two to tango
                              Kui üks ulub, et kõik on idioodid ja lollid ja ei saa midagi aru, siis ei ole see otsene solvang kellegi konkreetse suunas, aga kuna sina oskasid oma solvangu täiesti konkreetsele inimesele suunata, siis minu hinnangul pole selline käitumine normaalne. Sinu rahulduseks kustutasin ka siis sinu tangopartneri kommentaari.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Mul pole midagi selle vastu kui ilan CL kinni paneks. Olete võimelised neid inglise peere peksma küll....ka ilma närvihaige Gennarota. Jumal tänatud, et Brochhi on rahulikumaks muutunud. Hooaja alguses närvitses mõnusalt.....vb milaniga usa tuuril sai väike nakkuse.
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X