320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saabus siis säärane vastus Molly'st.

    "Hi Madis, yes we will be showing JUVENTUS VS AC MILAN on saturday @ 21.45, live music for that night will be Tempera (Celtic Rock)."

    Great success?

    Kommentaar


      Great success Hiiu pubile oleks minu vastus. Jasper? Saarlane?

      Kommentaar


        Molly oleks meeldiv just asukoha poolest, aga ma ei hakka hääletama kuna on mingi 20-80 variant, et ma siiski ei saa terveks selleks ajaks. Aga leppige midagi kokku, ehk siis paistab.

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Great success Hiiu pubile oleks minu vastus. Jasper? Saarlane?
          Sobib.

          Kommentaar


            Asukoht küll jah, aga Celtic Rock? Ma ei tea, kas seal tagapool ka telekaid on, või on ainult need, mis seal ees ruumis.

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Asukoht küll jah, aga Celtic Rock? Ma ei tea, kas seal tagapool ka telekaid on, või on ainult need, mis seal ees ruumis.


              Pakuks, et nemad esinevad just.

              Kommentaar


                no see läheb küll juba väga OT, aga nagu näha, viiulil on Tölpa. jääb oodata millal astub mängu Mõhk, kes vana keldi kombekohaselt vikerkaarealt hetkel rahapada otsib.

                Kommentaar


                  Nii. Jutuka vestlus tõi kaasa suhteliselt 50-50 viigi siiani. Kui saaks Molly's kusagil nurgas rahulikult vutti vaadata, siis vast see bänd ei segaks. Plussiks siin on asukoht. Hiiu pubis samas õlu odavam ning live muusika seal meid vast ei tüüta, kuid asukoht jube kaugel. Mõtteid? Jasper? Saarlane?

                  Kommentaar


                    mis viik? Kõik tahtsid Mollysse kuna see asub linnas..ja pärast nagunii vaja linna sõita. Muidu kütame edasi-tagasi enamus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      mis viik? Kõik tahtsid Mollysse kuna see asub linnas..ja pärast nagunii vaja linna sõita. Muidu kütame edasi-tagasi enamus.
                      olgu. ei ole viiki, lähme Molly'sse. punkt.

                      Kommentaar


                        sesmõttes et ma olen endiselt tõbine (ehk siis koos eikaga maybe listis). Et arvestage teite jõmmide soove rohkem siis veidi äkki...

                        Kommentaar


                          Nõmme masssive, nõmme massive, nõmme massive. Hiiule siis.

                          -e- üks lehekülg oli lugemata. Ignore ja lendame molli siis. Saatke privas tel nr-e ka. Siis saab operatiivselt tund enne mängu suhelda, kui asi pooletoobine.

                          Ajage mazz, eika ja muud gobbirotid ka kikki.

                          PS! Nõmme >>> You.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            suht räpp meeskond tundub olevat, peaaegu juba nagu aston villa
                            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                            Kommentaar


                              Ma siis tulen, kui naine õue mängima laseb. Sest üldiselt mulle jalgpall meeldib, alkohol meeldib ja Juve osas erilisi ootusi pole (st kaotuse puhul on "Neeh, seda oli arvata, saabki Delnerist lahti" ja võidu puhul "IN YOUR FACE! JEAAAH" olukord- igatepidi minu võit).

                              Kommentaar


                                eika hakkab julma abuse'i peale mängu saama milanistide käest

                                Kommentaar

                                Working...
                                X