320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Harden the fuck up

    Kommentaar


      Morganti saab ühe Berlusconi noortest litsidest nüüd endale terveks ööks tasuta

      Tegelikult oli üsna õiglane tulemus, sest hooaja kokkuvõttes poleks isegi 3 punkti Fiorentinat eriti aidanud, rääkimata viigist.
      Ibra paneb muidugi hästi
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Jaa, teeme 5:0 mängust parem põneva lõpuga 2:1!
        Suured tänud ibrale sellesosas muidugi, midagi nii paska pole ammu näind.
        Aga 3p on põhiline ja ma ei tea mitmendat korda interistad meile juba tiitli ja medalid kaela pannud on??
        Oodake mäng lõpuni ja oodake hooaeg lõpuni, siis tulge õnnitlema.

        Kommentaar


          Interi fännidele, et need viimased meeskonnad ongi tavaliselt hooaja lõpus kõige vihasemad võitlejad, kuna keegi ju ei taha alla pudeneda. Tabeli lõpuosa tundub mõnusalt põnev olevat, mis soodustab seda võitluslikust veelgi.

          Kommentaar


            Jätkuvalt olen seisukohal, et meie tabelikoht on tänu ühele paksule hispaanlasele kui Milani mesiterlikkusele. Olete täpselt samasugune ühepoolaja meeskond nagu Inter seegi hooaeg.
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
              Jätkuvalt olen seisukohal, et meie tabelikoht on tänu ühele paksule hispaanlasele kui Milani mesiterlikkusele. Olete täpselt samasugune ühepoolaja meeskond nagu Inter seegi hooaeg.
              See on üks neist faktoridest...

              Kommentaar


                Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
                Jaa, teeme 5:0 mängust parem põneva lõpuga 2:1!
                Suured tänud ibrale sellesosas muidugi, midagi nii paska pole ammu näind.
                Aga 3p on põhiline ja ma ei tea mitmendat korda interistad meile juba tiitli ja medalid kaela pannud on??
                Oodake mäng lõpuni ja oodake hooaeg lõpuni, siis tulge õnnitlema.
                Forget about it.

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Harden the fuck up
                  Välja arvatud Jasper ja Devil et juba tean, milline olid milanisti laual? Oli veel kaks inimest sinna istunud.

                  Kommentaar


                    üks olin mina

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      üks olin mina
                      Gloryhunter, sest tead mis uuesti toimub sellel aastal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                        Välja arvatud Jasper ja Devil et juba tean, milline olid milanisti laual? Oli veel kaks inimest sinna istunud.
                        Kõige ilusam

                        Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                        Gloryhunter, sest tead mis uuesti toimub sellel aastal
                        MIsmõttes, kas tohib ainult ÜHTE meeskonda toetada ja PEAB olema kõigi teiste vastu?
                        Igatahes. Esimesed 75 minutit (miinus viistesist minutit poolaega) olid päris head. Söötu lükati, pall liikus kiiresti, Fiorentina ümber joosti ringe. Jaaa siis jooksis kett kogu täiega maha. No ja Allegri tehtud 1!!!!! vahetus kogu mängu peale???? Oli näha, et mäng on jumala maha käinud, rünnakutest ei tule essugi välja ja Fiorentina mängu omab, oleks nagu võind midagi muuta.
                        Sisi need kes siin hõiskavad, 18 punkti on mängus ja kindel pole siin midagi. Bari mäng ei olnud liiga kaua aega tagasi.
                        Ibra on on samasuguseks puujalaks muutunud nagu Robinho, aga lisaks kõigele on ta veel muidugi ka lihtsalt loll.

                        Kommentaar


                          Lõpp keeras ikka ära,vahetusi ei kasutata,muidu teenitult võit.
                          Ibrat peaks kuidagi distsiplineerima
                          Milanista

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
                            Jaa, teeme 5:0 mängust parem põneva lõpuga 2:1!
                            Suured tänud ibrale sellesosas muidugi, midagi nii paska pole ammu näind.
                            Aga 3p on põhiline ja ma ei tea mitmendat korda interistad meile juba tiitli ja medalid kaela pannud on??
                            Oodake mäng lõpuni ja oodake hooaeg lõpuni, siis tulge õnnitlema.
                            mhmh. Aga Ibralt üle keskmise esitus - mõlemas väravas oluline roll; leidis ruumi ennast paar kmorda vabaks mängida, aga lihtsalt ei realiseerinud ära. Ühesõnaga robinholik esitus. Punane, tera, niigi oli kollase pärast järgmisest mängust eemal - mitu mängu nüüd vahele jääb?

                            Õnnitlevad poisid on obv. jinx. Ei lähe läbi.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Ma kusagit lugesin, et kuni 4 mängu...aga võisin unes ka näha.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                Õnnitlevad poisid on obv. jinx. Ei lähe läbi.
                                Oeh, ma olen vanaks jäänud. MIsasi on jinx? Uus troll?

                                Ühes filmis oli Mr Jinx

                                Ahjaa, mis veel.Seedorfi paar viimast korralikku esitust on häirivad. Mees võib veel ette kujutuma hakata, et on täkk ja nõuab uut 25 plus 5 lepingut, aastapalgaga triljon eurot.
                                Seedorf pensionile.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X