320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    AC Milan. Kas ainuke klubi maailmas, kus enim kollaseid ning ka punaseid kaarte teeninud mängija on ründaja? Ja seda kõike meeskonnas, kus Mark van Bommel ja Gennaro Gattuso.
    Ok, Bommel, on ka poole hooajaga päris edukas olnud.

    Kommentaar


      Tavaliselt troonib Ambrosini seal kaartide tabeli tipus vist meil, aga ma usun, et kui Balotelli rohkem mänguaega saaks, siis ta teeks vabalt Ibra tulemuse üle.

      Kommentaar


        Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
        Tavaliselt troonib Ambrosini seal kaartide tabeli tipus vist meil, aga ma usun, et kui Balotelli rohkem mänguaega saaks, siis ta teeks vabalt Ibra tulemuse üle.
        Tavaliselt oleme me fair-play tabelis esimeste seas ... aga jah see nii ta on. Üldiselt ongi jalgpall sellise suuna võtnnud, et head kaitsjad teevad harva vigu ja (kaistvate) keskpoolikute tööpäev sisaldab kaarti mõne kiirrünnaku taskitamise(vt. ka taktikaline viga) eest.

        Muidu on meil kõige badassim tiim ever(ehv ohv moggiboggi ja dirty Leeds ja Lõuna-Ameerika vanakooli bastardid). V-o teeb sellele oma teema mingi hetk.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          Mourinho ütles väga hästi, et kõige tähtsam on esimene mäng võita.
          See paistis eile tõesti hästi silma ...
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Kel tahtmist uue hooaja särgi esmaesitlust striimina näha, siis infotsiit

            Kommentaar


              The deal's been made: Italian giants AC Milan will take advantage of the buy-out clause for indispensable Ghana striker Kevin-Prince Boateng from Genoa. "He is our player. Genoa's stake has been valued at €6 million, which will rise to €7m in [the case that] Milan win the Scudetto."

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Kel tahtmist uue hooaja särgi esmaesitlust striimina näha, siis infotsiit
                Meenub kuidas Serie A kalendri loosimist põhimõttelsielt laivis kommenteeriti siin. Kui huvi on, miks mitte.

                Kommentaar


                  Beretta

                  Teine poolaeg peale "Uue Inzaghi" muud säravat ei näinudki. Täismaja postitiivne. Boatengi vigastusest on natuke kahju.

                  1 punkt veel.

                  Kommentaar


                    Näha oli, et meeste jalg värises tiitli ootuses. Halva mänguga 3p käes. Nüüd vaja veel Roomas vähemalt 1p saada ja korras. Napoli teoreetilised lootused kustusid meie võiduga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                      Beretta

                      Teine poolaeg peale "Uue Inzaghi" muud säravat ei näinudki. Täismaja postitiivne. Boatengi vigastusest on natuke kahju.

                      1 punkt veel.
                      Yepes oli ka suht äss.

                      trarobinho miks mul tekkis tunne, et nüüd ta lööb küll värava kui ta järjekordselt üks-ühele oli minemas?
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Ei saanud Berettast absoluutselt midagi aru. Võitles palli ära ja tormas värava poole, kuid jäi äkki seisma, et (sellesama kaitsjaga?) veel 1-1 mängida. Ja siis jõudsid teised vennad ka kasti ning sööt läks otse neile jalale.

                        Aga Flamini värav oli classy.

                        Kommentaar


                          Tänase mängu kokkuvõte minujaoks- nägin mängu 3 minutist kuni Flamini kick-äss tehnikaga väravani.
                          Rohkem kahjuks ei näinud.
                          See hooaeg vaja saada veel üheksa punkti.

                          Kommentaar


                            Ma isegi näginveits kauem, tead ses mõttes Robihno meeldib veits rohkem kui Dihno - vennal on kehv päev aga vähemalt viitsib üks - ühele peale minna, Dihno seda kehva vormi ajal ei teinud üldse, vähemalt nendes mängudes mida mina nägin. Anna au ka vastas mansale,ja eriti hea meel on Di Vaio soorituste üle "selles kõrges vanuses", suht huvitav ründaja oli omal ajal koos Adrianoga Parma päevadel.
                            Felix: Oh, bollocks!
                            Elmo: Dog's bollocks?
                            Felix: No, just plain fucking bollocks!
                            Elmo: No dog involved?

                            Kommentaar


                              Ou, tillid.
                              Laupäeval mängu läheme vaatama vä? 1-3 punkti korral ma küll mängujärgset jauramist eriti lubada ei saa.

                              Kommentaar


                                Ma pole linnas siis. Tõenäoliselt ma üldse ei näe mängu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X