320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Zlats tõi õnne nagu näha
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Ibrahimović

      2003-04 Ajax - league winner
      2004-05 Juventus - league winner
      2005-06 Juventus - league winner
      2006-07 Inter - league winner
      2007-08 Inter - league winner
      2008-09 Inter - league winner
      2009-10 Barcelona - league winner
      2010-11 Milan - league winner

      Kommentaar


        ma tean, et ma olen siia liiga palju anti-l30nardo stuffi postitanud ja mõned tõlgendavad seda valesti, aga see on ju täppisteadus:


        (jah, mul oli juba enne seda mängu see pilt bookmarkides laetud)
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          olgu. tõesti. õnne!!!! nii muuseas - kes hiiul olid? kisses & hugs!

          edit. järgmine nädal hiiul milani mängul. keda huvitab selle hooaja viimane kodumäng, siis palun olla nummi ning kohale vajuda.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nohik Vaata postitust
            Ibrahimović

            2003-04 Ajax - league winner
            2004-05 Juventus - league winner
            2005-06 Juventus - league winner
            2006-07 Inter - league winner
            2007-08 Inter - league winner
            2008-09 Inter - league winner
            2010-11 Milan - league winner
            teada värk. sellepärast ma lõingi tantsu lahti juba päeval, kui ibra barcast Milanosse lendas.

            (videot ei hakka ikka panema)
            Algselt postitas d-fox Vaata postitust
            olgu. tõesti. õnne!!!! nii muuseas - kes hiiul olid? kisses & hugs!

            edit. järgmine nädal hiiul milani mängul. keda huvitab selle hooaja viimane kodumäng, siis palun olla nummi ning kohale vajuda.
            mina, devil, orb, count, fracesco ja mittefoorumlased.

            Järgmise nädala kohta ei tea midagi ...
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Hiiu-check
              sitt mäng-check
              scudetto-check
              count nähtud-check
              sitt olla- duubel chjeck

              Kommentaar








                Kommentaar


                  ärkasin üles ja endiselt meistrid:
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Hindan seda kõrgemalt kui Meistrite Liigat. Tõsiselt. Milan suutis näidata, et võib terve hooaja täie rauaga panna, mitte ainult teatud pausidega nagu Euroopas. Ootus oli pikk, aga seda väärt. Mäng jäi endal nägemata, aga superhea meel ikkagi.

                    FORZA MILAN!!!

                    Kommentaar


                      Tundub, et mängu kohapeale pundiga vaatama minna jäi vist ära..Siit siis soovitus, tehke kõvasti tööd, pange rulli kõrvale, no ei lähe see tripp ju väga kalliks ryanairid lendavad hostelid milaanos, 2-3 päeva kohapeal.. ja järgmisel aastal vb olete samas seisus ja panete oma Hiiu team'i kokku ja lendate hoopis Milaanosse..Cagliari mäng peaks eeldatavasti täismaja olema, laupäeva õhtul, krt suvi peksab uksest aknast sisse , uue hooaja särk ,curva sudi scudetto choreo...vot too on alles elamus, milanistad..

                      Mul jäi endal ka see hooaeg Interi mäng nägemata, ideaalis käiks ikka iga aasta korra moepealinnas ära mängu kaemas..


                      Aga palju õnne tiitli puhul. Tegite ühe kõva hooaja .

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                        Hindan seda kõrgemalt kui Meistrite Liigat. Tõsiselt. Milan suutis näidata, et võib terve hooaja täie rauaga panna, mitte ainult teatud pausidega nagu Euroopas.


                        see on kahtlase väärtusega avaldus, kuna viitab madalale professionaalsusele
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Oleme ausad, et selliste täiendustega ei olekski enamat loota võinud kui scudettot kõik muu oleks olnud täielik ebaõnnestumine, iseküsimus on siiski see kui pädev Allegri on, olemasoleva materjaliga siiski esineti üldjoontes kahvatult, eks järgmine hooaeg annab aimu, kas tiimil on veel rohkem potentsiaali või oligi tänavune scudetto tingitud sellest, et lihtsalt teiste itaalia tippklubide ostujõud või siis ostupoliitika läks nihu.

                          Rõõmustage, rõõmustage....siis on jälle mitmed head aastad pausi...järgmise hooaja scudetto kuulub Romale tahate te seda või mitte, see mis eelmine hooaeg meile kuulus...punkt!

                          Lõppude lõpuks on Nesta ka inimene ja ma usun, et kui Nesta kui Maldini parem käsi on lõpetanud siis on teil maja peeruhaisu täis ka.

                          Ridamisi 1-0 napikaid võite ja kuhjaga õnne, mis teid soosis tänu ilmatule pingile see ehk iseloomustab teie seasonit kõige paremini.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Tõsiselt hea meel.
                            Õnne<3

                            Kommentaar


                              Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                              Oleme ausad, et selliste täiendustega ei olekski enamat loota võinud kui scudettot kõik muu oleks olnud täielik ebaõnnestumine, iseküsimus on siiski see kui pädev Allegri on, olemasoleva materjaliga siiski esineti üldjoontes kahvatult, eks järgmine hooaeg annab aimu, kas tiimil on veel rohkem potentsiaali või oligi tänavune scudetto tingitud sellest, et lihtsalt teiste itaalia tippklubide ostujõud või siis ostupoliitika läks nihu.

                              Rõõmustage, rõõmustage....siis on jälle mitmed head aastad pausi...järgmise hooaja scudetto kuulub Romale tahate te seda või mitte, see mis eelmine hooaeg meile kuulus...punkt!

                              Lõppude lõpuks on Nesta ka inimene ja ma usun, et kui Nesta kui Maldini parem käsi on lõpetanud siis on teil maja peeruhaisu täis ka.

                              Ridamisi 1-0 napikaid võite ja kuhjaga õnne, mis teid soosis tänu ilmatule pingile see ehk iseloomustab teie seasonit kõige paremini.


                              (eriti Allegri koha peal)
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Pigem eriti Nesta kohapealt, kuna tema asendus Yepes oli sel hooajal ainuke mees, kelle mängitamisel Milan ei kaotanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X