320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas sa oled rahul Allegriga? Kui oled siis miks?
    Milanista

    Kommentaar


      Ma ei tea, selle tühise asja pärast ehk?

      Kommentaar


        Algselt postitas maimps1 Vaata postitust
        kas sa oled rahul Allegriga? Kui oled siis miks?
        kliki

        kui vana sa oled?
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          kliki

          kui vana sa oled?
          22 olen ja by the way Allegriga osa selles tiitlis oli minimaalne.ostud ja konkurentide tugevus pani asjad paika siiski,ka Carlo v6i Leonardo oleks selle samaga hakkama saanud.see on lihtsalt minu arvamus
          Milanista

          Kommentaar


            Algselt postitas maimps1 Vaata postitust
            22 olen ja by the way Allegriga osa selles tiitlis oli minimaalne.ostud ja konkurentide tugevus pani asjad paika siiski,ka Carlo v6i Leonardo oleks selle samaga hakkama saanud.see on lihtsalt minu arvamus
            Oot, ja millest siis puudu jäi? ML karikas ka esimesel hooajal koju? Selle olematu keskväljaga, kes kevadel kasutada oli?
            Teiseks, selliste wannabe-kraaklejate-kung-fu-badass-ninjade ohjeldamiseks ja koos mängima panemiseks on vaja ühte kuju, keda nimetatakse treeneriks.
            Ma saan aru, et sa oled 22 ja veri m*nnis, peopesad higised ning kõike tahaks kohe ja praegu, aga ootaks nüüd vähe? Scudetto käes, 11/12 scudetto JA CL.
            Capiche?

            Kommentaar


              Algselt postitas maimps1 Vaata postitust
              22 olen ja by the way Allegriga osa selles tiitlis oli minimaalne.ostud ja konkurentide tugevus pani asjad paika siiski,ka Carlo v6i Leonardo oleks selle samaga hakkama saanud.see on lihtsalt minu arvamus
              Aight
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Raudselt valitakse Allegri hooaja parimaks treeneriks. lol
                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                Kommentaar


                  Algselt postitas maimps1 Vaata postitust
                  22 olen
                  Seda usun ma sama palju kui seda, et krissu04 on üle 15a vana.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
                    Raudselt valitakse Allegri hooaja parimaks treeneriks. lol
                    Ainult kuldne pink on vist saamata. Eelmistele gazzettale ja guardianile on lisaks lihtsameelsete piibel goal.com - http://www.goal.com/en-us/news/86/it...season-2010-11 + Nesta: "Allegri won us the title"
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Oot, ja millest siis puudu jäi? ML karikas ka esimesel hooajal koju? Selle olematu keskväljaga, kes kevadel kasutada oli?
                        Teiseks, selliste wannabe-kraaklejate-kung-fu-badass-ninjade ohjeldamiseks ja koos mängima panemiseks on vaja ühte kuju, keda nimetatakse treeneriks.
                        Ma saan aru, et sa oled 22 ja veri m*nnis, peopesad higised ning kõike tahaks kohe ja praegu, aga ootaks nüüd vähe? Scudetto käes, 11/12 scudetto JA CL.
                        Capiche?
                        mida ta oleks eelmise hooaja satsiga saavutanud?? Mitte midagi.Mou Interi vastu oleks täielik kõrbemine.Oli meil mõni vastane?? Juve,Inter,Roma kõik olid ülisitad.Meistrite liiga võitu muidugi ei lootnud aga kuidas alagrupist edasipääs tuli.Läbi ussim...i.Tottenhami vastu näitas ta ikka täielikult kui kogenematu ta on,vahetusi ta teha ei oska jne.Mängupilt oli ka ikka masendav.tuleb jumalat tänada,et kohtunikud meid soosivad.Hinne rahuldav aga alla tiitli nende lisadega mis toodi ei saanud ju arvestada.Anname talle Huntelaari,Borriello ja Favalli mis siis saama

                        Eks järgmine hooaeg näitab.Ma loodan,et ma pean oma sõnu sööma ja Milanil tuleb hea hooaeg aga seda ei juhtu.Liigume ajast tagasi Hispaania ja Inglismaa klubid edasi.Nii on,teisitimõtlejaid ikka ei sallita aga ühes taktis kiita on ka mõtetu.
                        Milanista

                        Kommentaar


                          pole paremat teha?? Vana sa oled??Prostamool Uuno juba taskus sul?euroopa haige mees.
                          Milanista

                          Kommentaar


                            Napoli ja Udinese kindralid pigem.
                            Milanista

                            Kommentaar


                              Algselt postitas maimps1 Vaata postitust
                              mida ta oleks eelmise hooaja satsiga saavutanud?? Mitte midagi.Mou Interi vastu oleks täielik kõrbemine.Oli meil mõni vastane?? Juve,Inter,Roma kõik olid ülisitad.Meistrite liiga võitu muidugi ei lootnud aga kuidas alagrupist edasipääs tuli.Läbi ussim...i.Tottenhami vastu näitas ta ikka täielikult kui kogenematu ta on,vahetusi ta teha ei oska jne.Mängupilt oli ka ikka masendav.tuleb jumalat tänada,et kohtunikud meid soosivad.Hinne rahuldav aga alla tiitli nende lisadega mis toodi ei saanud ju arvestada.Anname talle Huntelaari,Borriello ja Favalli mis siis saama

                              Eks järgmine hooaeg näitab.Ma loodan,et ma pean oma sõnu sööma ja Milanil tuleb hea hooaeg aga seda ei juhtu.Liigume ajast tagasi Hispaania ja Inglismaa klubid edasi.Nii on,teisitimõtlejaid ikka ei sallita aga ühes taktis kiita on ka mõtetu.
                              Algselt postitas maimps1 Vaata postitust
                              pole paremat teha?? Vana sa oled??Prostamool Uuno juba taskus sul?euroopa haige mees.
                              Algselt postitas maimps1 Vaata postitust
                              Napoli ja Udinese kindralid pigem.
                              salvestatud.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas maimps1 Vaata postitust
                                mida ta oleks eelmise hooaja satsiga saavutanud?? Mitte midagi.Mou Interi vastu oleks täielik kõrbemine.Oli meil mõni vastane?? Juve,Inter,Roma kõik olid ülisitad.Meistrite liiga võitu muidugi ei lootnud aga kuidas alagrupist edasipääs tuli.Läbi ussim...i.Tottenhami vastu näitas ta ikka täielikult kui kogenematu ta on,vahetusi ta teha ei oska jne.Mängupilt oli ka ikka masendav.tuleb jumalat tänada,et kohtunikud meid soosivad.Hinne rahuldav aga alla tiitli nende lisadega mis toodi ei saanud ju arvestada.Anname talle Huntelaari,Borriello ja Favalli mis siis saama

                                Eks järgmine hooaeg näitab.Ma loodan,et ma pean oma sõnu sööma ja Milanil tuleb hea hooaeg aga seda ei juhtu.Liigume ajast tagasi Hispaania ja Inglismaa klubid edasi.Nii on,teisitimõtlejaid ikka ei sallita aga ühes taktis kiita on ka mõtetu.
                                Ma võin valesti mäletada, aga alagrupist edasi saadi juba enne viimase vooru mängu vs Ajax. Et asi on ussist ja emmist kaugel.
                                Tottenhami vastu ei saadud palli sisse ning erinevalt Benitezest, kes ei saanudki lõpuni aru, mis valesti läks, suutis Allegri ikka ühte-teist teistmoodi teha.
                                Oleks-Poleks on halb asi.
                                Asi pole sallimises, vaid arutelu tekkimises. Sina arvad, et ta pole hea treener, mina arvan, et pole häda midagi.

                                Algselt postitas maimps1 Vaata postitust
                                pole paremat teha?? Vana sa oled??Prostamool Uuno juba taskus sul?euroopa haige mees.
                                Algselt postitas maimps1 Vaata postitust
                                Napoli ja Udinese kindralid pigem.
                                Drugs are bad, m`kay.
                                Sex is also bad, m`kay and alcohol is bad, m`kay.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X