320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tra, igavaks kisub. Isegi mingit erutavat gossipit ei viska peale.

    Kommentaar


      Mingi Thiago Silva möla on, aga ei oskagi selle kohta seisukohta võtta.

      Kommentaar


        Võimalik võõrsil mänguvorm:

        Kommentaar





          Ning vähetähtis teada: Oleme saatnud Merkeli Genoasse ja saanud vastu mingi egiptuse härra El Shaarawy. Eelmine hooaeg mängis laenul Serie B tiimis Padova.

          Kommentaar


            Vähetähtis? Sa pole El Shaarawy'ga üldse kursis või? Antud hetkel on tegu parima U19 mängijaga Itaalias.
            sigpic

            Kommentaar


              Ta on samapalju egiptuse kui itaalia härra ehk 50/60 (plus kümme passi eest )


              -e- sonks on lootustandev, vaata ette Hamsik.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                Vähetähtis? Sa pole El Shaarawy'ga üldse kursis või? Antud hetkel on tegu parima U19 mängijaga Itaalias.
                Mul on tunne, et sa praegu ei hammustanud irooniat läbi.

                Kommentaar


                  Pool pool-vaarao õigustest 10 milli on suht riskibiznes. Aga kui tegu on lootustandva talendiga ja ma ei tea mis veel siis hea küll. Eriti kui tegu on poolametliku ruumoriga. Samas olen nagu aru saanud, et vähemalt aastaks jääks veel Genoasse, mis tähendab ikka veel mingi müstilise Mr X tagaajamist.
                  Fusk, Kaka maksis 8japool kunagi. Mis on nüüd muidugi sedapidi veider, et Kaka saaks iseenda osta 6 aastat tagasi tänase aastapalga eest ja jääks veel üle kah*
                  Last edited by orbitaaljaam; 17.06.11, 13:48. Põhjus: *numbrilistes andmetes võib esineda vigu.

                  Kommentaar


                    Cagliari have bought out Astori for €4 million.
                    Keskkaitsesse seega järgmiseks hooajaks neli mängijat. Päris Nesta asendajaks teda ka ei usaldaks.

                    Ning poolkaitsja otsingud on meid väidetavalt viinud Arturo Vidalini. 16 millionit eurot pole ka teab mis suur summa.

                    Kommentaar


                      Ainult minu arvates tähendab see inglisekeelne lause seda, et hoopis Cagliari sai mehe endale?

                      Kommentaar




                        On sellel tõepõhi all?
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                          oh kuidas ma loodan et on
                          Saage nüüd Amauri kätte sealt ja tuleb scudetto 2 ka otsa. Hoian teile südamest pöialt!!!!
                          FORZA GIALLOROSSi
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                            oh kuidas ma loodan et on
                            Saage nüüd Amauri kätte sealt ja tuleb scudetto 2 ka otsa. Hoian teile südamest pöialt!!!!
                            FORZA GIALLOROSSi
                            Jajah, hipi



                            Teemasse ka. Paloschi omati täielikult ära. Võiks anda aastaks paariks laenule ja siis meeskonda sisse ajada. Praegu pingile sitsima pole mõtet tuua. Kui just Cassanot maha ei lükata.

                            -e- ärge must nüüd ainult valesti aru saage, Amauri ostmisel poleks mingit pointi. Jupid teevad naguni vastaste ümber ringe, kui Ibra punastega väljas on jälle.

                            Kommentaar


                              Kukkusite kõik jälle? saage üle, olympicul näeme, raisk!! edu muidgi, hoian pöialt kevin-prince'le. muidugi Nesta ja Gattuso ka. (Y)
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                El Shaarawy on nüüd kotis, aga ei saa aru, miks pidi ta asendama Merkeliga, kes oleks Serie B-s pallides ilmselt sama hea mängija olnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X