320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts




    Ning vähetähtis teada: Oleme saatnud Merkeli Genoasse ja saanud vastu mingi egiptuse härra El Shaarawy. Eelmine hooaeg mängis laenul Serie B tiimis Padova.

    Kommentaar


      Vähetähtis? Sa pole El Shaarawy'ga üldse kursis või? Antud hetkel on tegu parima U19 mängijaga Itaalias.
      sigpic

      Kommentaar


        Ta on samapalju egiptuse kui itaalia härra ehk 50/60 (plus kümme passi eest )


        -e- sonks on lootustandev, vaata ette Hamsik.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          Vähetähtis? Sa pole El Shaarawy'ga üldse kursis või? Antud hetkel on tegu parima U19 mängijaga Itaalias.
          Mul on tunne, et sa praegu ei hammustanud irooniat läbi.

          Kommentaar


            Pool pool-vaarao õigustest 10 milli on suht riskibiznes. Aga kui tegu on lootustandva talendiga ja ma ei tea mis veel siis hea küll. Eriti kui tegu on poolametliku ruumoriga. Samas olen nagu aru saanud, et vähemalt aastaks jääks veel Genoasse, mis tähendab ikka veel mingi müstilise Mr X tagaajamist.
            Fusk, Kaka maksis 8japool kunagi. Mis on nüüd muidugi sedapidi veider, et Kaka saaks iseenda osta 6 aastat tagasi tänase aastapalga eest ja jääks veel üle kah*
            Last edited by orbitaaljaam; 17.06.11, 13:48. Põhjus: *numbrilistes andmetes võib esineda vigu.

            Kommentaar


              Cagliari have bought out Astori for €4 million.
              Keskkaitsesse seega järgmiseks hooajaks neli mängijat. Päris Nesta asendajaks teda ka ei usaldaks.

              Ning poolkaitsja otsingud on meid väidetavalt viinud Arturo Vidalini. 16 millionit eurot pole ka teab mis suur summa.

              Kommentaar


                Ainult minu arvates tähendab see inglisekeelne lause seda, et hoopis Cagliari sai mehe endale?

                Kommentaar




                  On sellel tõepõhi all?
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                    oh kuidas ma loodan et on
                    Saage nüüd Amauri kätte sealt ja tuleb scudetto 2 ka otsa. Hoian teile südamest pöialt!!!!
                    FORZA GIALLOROSSi
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                      oh kuidas ma loodan et on
                      Saage nüüd Amauri kätte sealt ja tuleb scudetto 2 ka otsa. Hoian teile südamest pöialt!!!!
                      FORZA GIALLOROSSi
                      Jajah, hipi



                      Teemasse ka. Paloschi omati täielikult ära. Võiks anda aastaks paariks laenule ja siis meeskonda sisse ajada. Praegu pingile sitsima pole mõtet tuua. Kui just Cassanot maha ei lükata.

                      -e- ärge must nüüd ainult valesti aru saage, Amauri ostmisel poleks mingit pointi. Jupid teevad naguni vastaste ümber ringe, kui Ibra punastega väljas on jälle.

                      Kommentaar


                        Kukkusite kõik jälle? saage üle, olympicul näeme, raisk!! edu muidgi, hoian pöialt kevin-prince'le. muidugi Nesta ja Gattuso ka. (Y)
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          El Shaarawy on nüüd kotis, aga ei saa aru, miks pidi ta asendama Merkeliga, kes oleks Serie B-s pallides ilmselt sama hea mängija olnud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Jajah, hipi



                            Teemasse ka. Paloschi omati täielikult ära. Võiks anda aastaks paariks laenule ja siis meeskonda sisse ajada. Praegu pingile sitsima pole mõtet tuua. Kui just Cassanot maha ei lükata.

                            -e- ärge must nüüd ainult valesti aru saage, Amauri ostmisel poleks mingit pointi. Jupid teevad naguni vastaste ümber ringe, kui Ibra punastega väljas on jälle.
                            Oleks meil väravahti ka, siis poleks neid väravaid juhtunud.
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                              Kukkusite kõik jälle? saage üle, olympicul näeme, raisk!!
                              Olimpico on ilus koht. Võtame momendi:
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Et nagu, kas El Shaarawy number saab tegelt ka olema 92 nagu siin kirjas? Mis värk sellega on ja mis on saanud vanast 1-kakskümmend midagi numbrijadast? Nagu hoki juba.
                                Ja ma olen aru saanud, et tegu on ründava poolkaitsjaga, aga siin räägitakse pikalt-laialt temast kui ründajast ning kus nüüd on ründajate uputus ja häda käes.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X