320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Räägiks ka teisest teemast, mis te arvate kui suur võimalus meil Barcat üldse võita on? (Y)sanchez väljas(Y) Barca Sociedaga viik na gu meil palju tugevama Nazioga.Mina arvan et on väga suur tõenäosus.
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas look Vaata postitust
      Räägiks ka teisest teemast, mis te arvate kui suur võimalus meil Barcat üldse võita on? (Y)sanchez väljas(Y) Barca Sociedaga viik na gu meil palju tugevama Nazioga.Mina arvan et on väga suur tõenäosus.
      Peale mängu Nazioga arvan mina et tõenäosus viigi punktki sealt ära tuua on 2% lähedal. Puudub ju ka Pippo maagiline faktor. Aga imesid juhtub ja kohtunikud eksivad...
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        BArca vastu saadaval kaks ründajat-Cassano ja Pato. Robinho liiga paks ja Ibra ruled out of Barca game, mida iganes ka see ei tähenda. Aga selle eest on kaitses 10 meest.

        Kommentaar


          Ibra on vigastatud
          sigpic

          Kommentaar


            Robinho liiga paks? Lõi ka brasside haigus külge?

            Kommentaar


              Taye Taiwo and Gianluca Zambrotta are available after struggling with fitness issues, but Robinho isn’t there after he failed a fitness test. Tegelt ma ei tea, mis selle taga peitub, aga arvestades, et puhkus oli võllidel pärast Interi kottimist Pekingis ning meeskonna juurde saabuti mingi aeg augusti lõpus, siis pakkusin, et on paks. Tal pole ka Berlu tütart kaloritel silma peal hoidmas. Või noh, mingi selline kama igatahes.


              -e- tegelt vist mingi vigastus.

              Kommentaar


                Parem ongi kui teda platsil pole, ta ju ei saaks Euroopa tasemel hakkama! Nüüd on ehk lootus Barca kotti panna
                “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                Kommentaar


                  Let the BARCA Show begin!
                  kolm korda võite arvata kelle handikäpi võidu peale ma papid lükkasin.
                  Tänane päev tuleb ilus!
                  MERDA MILAN!
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Milan muidugi
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Väravavahid - Abbiati, Amelia, Roma.
                      Kaitsjad - Abate, Antonini, Bonera, Nesta, Taiwo, Thiago Silva, Zambrotta, Yepes.
                      Poolkaitsjad - Ambrosini, Aquilani, Boateng, Emanuelson, Nocerino, Seedorf, Van Bommel.
                      Ründajad - Cassano, Pato.

                      Abbiati
                      Abate, Nesta, Silva, Antonini
                      Nocerino, van Bommel, Ambrosini
                      Boateng
                      Cassano, Pato

                      Mina tahaksin midagi taolist näha.

                      Kommentaar


                        ma thaks selllist,kuna kaitses istudes ka midagi ei saavuta
                        -----------------Abiatti-------------------
                        -----------Nesta-------Silva--------------
                        --Abate------------------------Taiwo----
                        ---------------van Bommel---------------
                        ------Boateng---------------Seedorf-----
                        -----------------Aquilani-----------------
                        ---------Cassano--------Pato------------
                        sigpic

                        Kommentaar


                          hei-ho, let's go



                           
                          ma tean küll, et tuleb koslep.
                           
                          väravad on pededele, õiged mehed teenivad punaseid kaarte
                           
                          ettenutmine, antijalgpall ja 0-0 FTW
                           
                          pigilinnupilt.jpg
                           
                          seda nad meilt võtta ei saa

                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Isiklikult arvan, et Milani koosseis ilma Zlatanita on palju ohtlikum meie jaoks kui koos temaga. Palli valdame ikka arvatavasti enamjaolt meie ning kontrad oleks siis teie rida, milles Cassano ja Pato oma kiiruse ja tehnikaga palju ohtlikumad oleks kui rootslane. See promo video ajas aga kananaha ihule küll. Loodame siis head mängu mõlemalt poolelt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                              Isiklikult arvan, et Milani koosseis ilma Zlatanita on palju ohtlikum meie jaoks kui koos temaga. Palli valdame ikka arvatavasti enamjaolt meie ning kontrad oleks siis teie rida, milles Cassano ja Pato oma kiiruse ja tehnikaga palju ohtlikumad oleks kui rootslane. See promo video ajas aga kananaha ihule küll. Loodame siis head mängu mõlemalt poolelt.
                              Vaata seda pinki nüüd:
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                NONOH, lahtimäng, läbisööt, 1vs1 ja koll?
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X