320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seedorf,Bonera.(N) aga polnud ka vist midagi paremat panna
    varakult saime oma sauna kätte,nüüd tuleb ainult õppust võtta.
    see hooaeg ei tule enam midagi lihtsalt(nagu eelmine).
    Cavani super!
    Kas Abbiati on ikka parem kui Amelia??
    Aquilani hea diil
    Milanista

    Kommentaar


      MILAN: Abbiati, Abate, Nesta, Thiago Silva, Zambrotta, Nocerino, Van Bommel, Seedorf, Aquilani, Cassano, Pato.

      UDINESE: Handanovic, Benatia, Danilo, Domizzi, Basta, Isla, Badu, Asamoah, Armero, Torje, Di Natale.

      Kommentaar


        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Klaasikaline Baari telesaate pluss-miinus väljahääletamine.
          Miinuse panen pikenevale vigastuste nimekirjale (lisandus Pato)
          Plusi panen vahetusest tulnud uuele düüdile ja tema korralikule debüüdile (tseki riimi). Aegajalt jäi söödutäpsus vajaka, aga selle saab ehk natsa jalaväristamise alla kirjutada.
          Miinus läheb Emanuelsonile-ma ei saa aru, milleks see kuju meeskonnas on. Ma mäletan kahe hooajapeale kolme pealelööki, ja kõik on mingi 6 meetrit ÜLE värava.hämming.jpg
          Plus poolele panen üldise mängupildi, mis eile oli päris hea ning kui v.a. Udinese post polnud teisel poolajal neil eriti üle keskvälja asja. -e- viimast 7 minutit ei näinud, hailaidid näitasid veel võimalusi Udile, aga Abiati heastas on pasa, ehk ikkakgi plus poolel.
          Miinus poolele panen ründefaasi eilses mängus. Hull mõte on mingi 2 ruutmeetril 6 kaitsjavahel söötu lükata, ja nii terve mäng. Muidugi tuleb tunnistada, et Udi tõmbas kaitse üsna hästi ikka lukku ka.

          Keenja või keegi võiks teha ülevaata vigastatutest ja eeldatavast naasmisajast.

          Ahjaa, Cassano-Pato paar ei vea ikka kuidagi välja.

          Esimene loodetavasti mitmest. Tee järgi Bojan

          Kommentaar


            Abbiati pask. Seda heastab ainult penaltitõrjega vms. Hakka või maimut tõsiselt võtma. Muidu oli Milan-Bari koopia - posession record? Mis seal ikka, Shawaweewa. Vähemalt pole Atalantaga ühel pulgal.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Abbiati juba veidi heastas oma pasa, kui mängu lõpus teid paar korda päästis.

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Abbiati juba veidi heastas oma pasa, kui mängu lõpus teid paar korda päästis.
                see veidi punkte ei too. tahan eelmist hooaega tagasi.

                -e-
                Shawaweewa
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Keenja või keegi võiks teha ülevaata vigastatutest ja eeldatavast naasmisajast.
                  Pato väljas neli nädalat - http://www.acmilan.com/it/news/breaking_news_show/14648
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Parandage mind kui ma eksin, aga kas Milani järgmise nädala CL mängus on ainult 1 mängukõlbulik ründaja?

                    Kommentaar


                      Ibra peaks juba cesena vastu tagasi olema.

                      Aga sitta sest udinesest, eelmine hooaeg sain laksu täis. Õnne sünnipäevalisele:

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Parandage mind kui ma eksin, aga kas Milani järgmise nädala CL mängus on ainult 1 mängukõlbulik ründaja?
                        Ei sa ei eksi praegu. ...aga kas keegi on rohkem kursis selle UCL listiga,et ma mõtlen kas nüüd enam midagi muuta ei saa seal?
                        R9

                        Kommentaar


                          Algselt postitas superpippo Vaata postitust
                          Ei sa ei eksi praegu. ...aga kas keegi on rohkem kursis selle UCL listiga,et ma mõtlen kas nüüd enam midagi muuta ei saa seal?
                          Enne jaanuari muuta ei saa. Erijuhud on vaid väravavahikriisidele. B-tiimist saab noori kutsuda. Aga need on vist ka enamuses sandid. trahuumor.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Siis on küll väga sitasti.
                            R9

                            Kommentaar


                              Hetkel plaanis tänast mängu vaadata Mollys, võibolla olen juba 16st täna mollys ja teen jalgpallipäeva . http://www.mollymalones.ee/index.php...eftpane=sports

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                sheerimist vääriv pilt kah:

                                Algselt postitas Devil Vaata postitust
                                Hetkel plaanis tänast mängu vaadata Mollys, võibolla olen juba 16st täna mollys ja teen jalgpallipäeva . http://www.mollymalones.ee/index.php...eftpane=sports
                                hea teada. kui linnakeiss tekib, siis kõllan. kuigi tõenäosus on ... 25%
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X