320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Klaasikaline Baari telesaate pluss-miinus väljahääletamine.
    Miinuse panen pikenevale vigastuste nimekirjale (lisandus Pato)
    Plusi panen vahetusest tulnud uuele düüdile ja tema korralikule debüüdile (tseki riimi). Aegajalt jäi söödutäpsus vajaka, aga selle saab ehk natsa jalaväristamise alla kirjutada.
    Miinus läheb Emanuelsonile-ma ei saa aru, milleks see kuju meeskonnas on. Ma mäletan kahe hooajapeale kolme pealelööki, ja kõik on mingi 6 meetrit ÜLE värava.hämming.jpg
    Plus poolele panen üldise mängupildi, mis eile oli päris hea ning kui v.a. Udinese post polnud teisel poolajal neil eriti üle keskvälja asja. -e- viimast 7 minutit ei näinud, hailaidid näitasid veel võimalusi Udile, aga Abiati heastas on pasa, ehk ikkakgi plus poolel.
    Miinus poolele panen ründefaasi eilses mängus. Hull mõte on mingi 2 ruutmeetril 6 kaitsjavahel söötu lükata, ja nii terve mäng. Muidugi tuleb tunnistada, et Udi tõmbas kaitse üsna hästi ikka lukku ka.

    Keenja või keegi võiks teha ülevaata vigastatutest ja eeldatavast naasmisajast.

    Ahjaa, Cassano-Pato paar ei vea ikka kuidagi välja.

    Esimene loodetavasti mitmest. Tee järgi Bojan

    Kommentaar


      Abbiati pask. Seda heastab ainult penaltitõrjega vms. Hakka või maimut tõsiselt võtma. Muidu oli Milan-Bari koopia - posession record? Mis seal ikka, Shawaweewa. Vähemalt pole Atalantaga ühel pulgal.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Abbiati juba veidi heastas oma pasa, kui mängu lõpus teid paar korda päästis.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Abbiati juba veidi heastas oma pasa, kui mängu lõpus teid paar korda päästis.
          see veidi punkte ei too. tahan eelmist hooaega tagasi.

          -e-
          Shawaweewa
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Keenja või keegi võiks teha ülevaata vigastatutest ja eeldatavast naasmisajast.
            Pato väljas neli nädalat - http://www.acmilan.com/it/news/breaking_news_show/14648
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Parandage mind kui ma eksin, aga kas Milani järgmise nädala CL mängus on ainult 1 mängukõlbulik ründaja?

              Kommentaar


                Ibra peaks juba cesena vastu tagasi olema.

                Aga sitta sest udinesest, eelmine hooaeg sain laksu täis. Õnne sünnipäevalisele:

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Parandage mind kui ma eksin, aga kas Milani järgmise nädala CL mängus on ainult 1 mängukõlbulik ründaja?
                  Ei sa ei eksi praegu. ...aga kas keegi on rohkem kursis selle UCL listiga,et ma mõtlen kas nüüd enam midagi muuta ei saa seal?
                  R9

                  Kommentaar


                    Algselt postitas superpippo Vaata postitust
                    Ei sa ei eksi praegu. ...aga kas keegi on rohkem kursis selle UCL listiga,et ma mõtlen kas nüüd enam midagi muuta ei saa seal?
                    Enne jaanuari muuta ei saa. Erijuhud on vaid väravavahikriisidele. B-tiimist saab noori kutsuda. Aga need on vist ka enamuses sandid. trahuumor.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Siis on küll väga sitasti.
                      R9

                      Kommentaar


                        Hetkel plaanis tänast mängu vaadata Mollys, võibolla olen juba 16st täna mollys ja teen jalgpallipäeva . http://www.mollymalones.ee/index.php...eftpane=sports

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          sheerimist vääriv pilt kah:

                          Algselt postitas Devil Vaata postitust
                          Hetkel plaanis tänast mängu vaadata Mollys, võibolla olen juba 16st täna mollys ja teen jalgpallipäeva . http://www.mollymalones.ee/index.php...eftpane=sports
                          hea teada. kui linnakeiss tekib, siis kõllan. kuigi tõenäosus on ... 25%
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            [

                            hea teada. kui linnakeiss tekib, siis kõllan. kuigi tõenäosus on ... 25%
                            Kui Hiiu pubi keiss on vms siis kõlla kah, lihtsalt vaatasin, et seal ei näidata.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              sheerimist vääriv pilt kah:


                              hea teada. kui linnakeiss tekib, siis kõllan. kuigi tõenäosus on ... 25%
                              Vaadates, kui keskmise suurusega mängija tuli Itaaliasse ja mis pool-kapp temast nüüd saanud on, siis võiks eeldada, et järsk kasv pole vist väga hästi mõjunud?
                              sigpic

                              Kommentaar


                                OFFICIAL: Abbiati, Abate, Thiago Silva, Yepes, Taiwo, Nocerino, Van Bommel, Seedorf, Emanuelson, El Shaarawy, Cassano

                                Kommentaar

                                Working...
                                X