320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas markus:) Vaata postitust
    Mis kuradi teema selle Maldiniga on? Mai saa enam midagi aru :S

    Selline teema.
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Pato 3-4 nädalat väljas. Kas CL saab praegu uusi nägusi ka kirja panna'

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Pato 3-4 nädalat väljas. Kas CL saab praegu uusi nägusi ka kirja panna'
          jah., saab.

          Kommentaar


            Kui suur(loe väike) on võimalus, et Pato asemel lisatakse sinna Pippo?
            So self aware so full of shit

            Kommentaar


              Pigem lisatakse vaba koha peale Sharaawy, kes, imo, jäi sügisesest valikust välja.
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                See et Maldinit juba nii otseselt mõnitatakse paneb isegi kõige suurema Dima Bilani põlastaja kukalt sügama. Kas ei oleks aeg Bilani logole alla kirjutada NO RESPECT vms? F*CK LOYALITY, WE GOT MONEEYYYY!! ? Või mida nagu seal üldse korraldatakse? Ma saan aru et foorumi Bilani fännide jaoks on see valus teema ja väga sõna ei võeta, aga sellega te teete ainult omal ju marki täis. See ei ole ausalt mingi trollpost, vaid tõsine mure teie klubi tegevuse üle ja tahaks ka teie reaktsioone näha ja kuulda, mitte ainult neid lollakaid .giffe vaadata kuidas keegi shampust pritsib. Kuidas te saate Maldinit niimoodi alandada ja mõnitada? Te pole mignid jalgpallifännid vaid kari pederaste! Istuge kapis edasi
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  tavaline kasutu möla
                  paratamatus....

                  Kommentaar


                    Vaevalt, et Pato-Pippo vahetus tehakse, sel juhul ei saa Patot hiljem vist enam lisada. Kas El Shaarawy B-koosseisu ei kuulu? Selles osas, et ta nii noor on.

                    Kommentaar


                      Ei jäeta muidugi Patot välja kui ainult 3-4 nädalat väljas.

                      Kommentaar


                        QPR
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          See et Maldinit juba nii otseselt mõnitatakse paneb isegi kõige suurema Dima Bilani põlastaja kukalt sügama. Kas ei oleks aeg Bilani logole alla kirjutada NO RESPECT vms? F*CK LOYALITY, WE GOT MONEEYYYY!! ? Või mida nagu seal üldse korraldatakse? Ma saan aru et foorumi Bilani fännide jaoks on see valus teema ja väga sõna ei võeta, aga sellega te teete ainult omal ju marki täis. See ei ole ausalt mingi trollpost, vaid tõsine mure teie klubi tegevuse üle ja tahaks ka teie reaktsioone näha ja kuulda, mitte ainult neid lollakaid .giffe vaadata kuidas keegi shampust pritsib. Kuidas te saate Maldinit niimoodi alandada ja mõnitada? Te pole mignid jalgpallifännid vaid kari pederaste! Istuge kapis edasi
                          arvan, et antud situtsioon tekkis karmavõlast selle teema tekitamisel ja võtan vastutuse enda õlgadele. ning rakendades pöördvõrdelisust - olen sunnitud nutma kõik need päevad, millelt naeru ootasin. sinu soovitusel kaalun nutmist läbi viia kapis.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            arvan, et antud situtsioon tekkis karmavõlast selle teema tekitamisel ja võtan vastutuse enda õlgadele. ning rakendades pöördvõrdelisust - olen sunnitud nutma kõik need päevad, millelt naeru ootasin. sinu soovitusel kaalun nutmist läbi viia kapis.
                            Bravo! Kui seal kapis oled, viitsid vaata äkki on Uuu ka seal kuskil. (ma olen mures juba)
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar




                              Yeeeei,
                              vms
                              ma ka ei tea
                              Yeeeei

                              Kommentaar


                                Milan: Amelia; Abate-Mexes-Silva-Antonini; Ambrosini-Van Bommel-Nocerino; Emanuelson; Robinho-Ibrahimovic.

                                Novara: Ujkani, Morganella, Rinaudo, Centurioni, Gemiti, Radovanovic, Porcari, Pesce, Rigoni, Mascara, Caracciolo.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X