320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Noh, ma ei tea. Ütleme nii, et kõik, kes telepilti nägid said koheselt aru, et see pall käis ikka väga sügaval väravas. A la sa jõudsid juba "MUNTAAAARI" karjudes Deviliga patsu lüüa ja ma usun, et 99,9% vaatajatest olid kindlad, et pall oli väravas. Mitte, et ma kurdaks.
    njaaa, iga otsus jalgpallis on sellise kehva time-window'ga ehk püüdsin liialt mõistev olla. nagu laulsid biitlid - lastaolla.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Ma arvan, et kogu selle võiks nüüd jätta ja liikuda edasi. Vajadusel saab märtsis coppas lõuga kütta kellele vaja.
      säuts:Really don't like the fact that Yepes, Thiago Silva, Mesbah, Muntari etc have to travel all the way to the Americas for friendlies.
      Kus sa sellega nüüd, alles läks põnevaks,ega foorumis ometi ruum otsa ei saa, kas mitte ei ole tore eikale ja teistele barbiedele turpi kütta, hetkel on mitmes teemas soe sees, saab vihelda ja leili juurde visata kes soovib.

      Lihtsalt reaalsus on see, et jah: Moggi on elus! Ta on vabaduses! Ta ei ole surnud! Ta ei ole vanglas!

      Mul polnud ennem seda hooaega juve vastu midagi, isegi hoidsin nendele pöialt, kuid see mis praegu toimub kui on kättejõudnud märtsikuu sisuliselt, siis seda sitta on raske kommenteerida, ei pea olema just raketiteadlane, et teada mis selle edu taga on, et sisuliselt mängime kasvõi kodukootud kamspunites kui meil külm on ja palle toome väravast kahvaga välja.


      IRW @ viimane Juve video
      sigpic

      Kommentaar


        kasutud sõpakad, kus tuleb 90min hinge kinnihoida, et keegi vigastada ei saaks.

        Kommentaar


          Aqua ehk Lecce mänguks , Flamini võibolla laupäeval ning Pato jällegi vigane. (rändom twitteri gossip)

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            sheerimist vääriv pilt kah:


            hea teada. kui linnakeiss tekib, siis kõllan. kuigi tõenäosus on ... 25%
            Pato stop, it’s his 13th KO since 2010 - http://www.football-italia.net/todayspapers/16201
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Seoses sellega on jälle üles tõusnud müügiteema. Ma küll ei tea, kes selle riskibiznesi ette võtaks. No ja loomulikult kui ta müüakse järgneb sellele 10 vigastustevaba hooaega. Pato asemel tuuakse mingi flopp, kes küll terve kehalt kuid mitte vaimult. RVP nimi on ka läbi käinud, aga ma kaldun arvama, et see on selline "ajame kõvaks ja pärast teatame, et tegelt on päevad" jutt. Kahjuks.

              Kommentaar


                Kas Maxi Lopezest võib saada WanKi uus avatar? sarnase välimusega mehe NSFW-pildid on meediale söödetud.

                00:35 - Gattuso?
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  Kas Maxi Lopezest võib saada WanKi uus avatar? sarnase välimusega mehe NSFW-pildid on meediale söödetud.
                  Watt? Munnigi ei saaa aru.
                  Ahjaa keegi terveks ei saanud. Kahmake lohvi ahvid. Tra mingid Dr. MENGELID on Milan Labi töõle võetud vä. Hakka või uuesti suitsetama.

                  Kommentaar


                    http://foorum.soccernet.ee/showthrea...ari-%28NSFW%29
                     
                    ma soovin, et ma ei oleks klikkinud - http://www.milanlive.it/2012/02/29/s...a-fotogallery/
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      MILAN: Abbiati, Abate, Bonera, Thiago Silva, Antonini, Nocerino, Ambrosini, Muntari, Emanuelson, Ibrahimovic, Robinho.

                      Bonera vs Miccoli. Seni on keskkaitses hästi hakkama saanud, ehk saab täna ka.
                      Silva on viimane kuu oma eelmise hooaja hale vari olnud.

                      5 aastat pole Palermot võõrsil võitnud.

                      Kommentaar


                        See on siis üks nendest mängudest, kus on kõik põhimõtteliselt täiuslik.........







                        Ja sa ei näe seda mängu. Klassika

                        Kommentaar


                          Täiuslik? Ei. Urby läks katki.

                          Kommentaar


                            Meeskonnatöö

                            Kommentaar


                              JAJAJAJAJAJJAAAAAAAA!
                              BOSS
                              BOSS
                              BOSS

                              Sai siis see aasta see krdi Palermo ka kotti pandud mõlemal korral!
                              Robinho üle ka hea meel, kindlasti üks kasulikemaid vendi viimasel ajal.

                              Kommentaar


                                1+2 vs horvaatia ja nüüd hattutemppu. @haters. don't let me get into my zone:


                                e: esimese 14 minuti jooksul oli minu arvutuste kohaselt 7 pealelööki skooritvatelt positsioonidelt. sitt reaaliseerimine tekitas hirmu, et võidakse jälle nahka teha, aga õnneks mitte. murde tõi loomulikult ... Muntari. (tackle esimese kolli ajal)

                                ei suudle klubi embleemi, vaid lihtalt patsutab:


                                e2: 2pac - Can't C Me
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X