320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    aga no 4-0. seda ikka maha ei mängiks ju?
    Kolm on löönud Napoli, Lecce, Barca. Neli on jäänud saavutamata. Abate, Mexes, Silva, Mesbah -peaks pidama küll.

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Abate, Mexes, Silva, Mesbah -peaks pidama küll.
      kaitseb ja ründab ikka terve meeskond, mitte 4 meest. Samas muidugi Van Persiet 10 mehega ei ole ka vist vaja peale võtta.

      Kommentaar


        Ee. oleks seal nimekirjas Bonera ja kolm Kjaeri-ma nii kindel ei oleks

        Kommentaar


          Ühel laatsaretivennal on sünnipäev

          Kommentaar


            Tahan täna El Shaarawyt näha na.

            Kommentaar


              ...ja kui mingi värava või assisti ära klõpsab, on minu õhtu tehtud, 1 mu lemmiknoori euroopas hetkel.

              Kommentaar


                Algselt postitas jamesblake Vaata postitust
                Tahan täna El Shaarawyt näha na.
                saad.

                Milan: Abbiati; Abate, Thiago Silva, Mexes, Mesbah; Nocerino, Van Bommel, Emanuelson; Robinho, Ibrahimovic, El Shaarawy

                Milan bench: Amelia, Roma, Zambrotta, Bonera, Yepes, Aquilani, Ganz


                http://www.football-italia.net/node/16394
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  saad.

                  Milan: Abbiati; Abate, Thiago Silva, Mexes, Mesbah; Nocerino, Van Bommel, Emanuelson; Robinho, Ibrahimovic, El Shaarawy

                  Milan bench: Amelia, Roma, Zambrotta, Bonera, Yepes, Aquilani, Ganz


                  http://www.football-italia.net/node/16394
                  Vahetustest sooviks näha ikka Aquilanit siis Ganzi indlasti ja oota mis mõttes 2 väravavahti pingil dude?
                  JUST DO IT.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas markus:) Vaata postitust
                    Vahetustest sooviks näha ikka Aquilanit siis Ganzi indlasti ja oota mis mõttes 2 väravavahti pingil dude?
                    Antonini, Calvano ja Innocenti poleks järelikult Maxi arvates mängu saanud.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Allegri ja Euroopa
                      See on juba uus tase
                      Mis teha kui Berlu rahapakid läbi Itaalia raudse eesriide ei tungi...
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        See on Milani kõige sitem mäng see hooaeg ve...

                        Kommentaar


                          3 - 0 , mida kuradit Milan korraldab ? Nüüd tunneb Arsenal juba verelõhna. Ja loom haistab hirmu lõhnast....
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            fuck it.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                              3 - 0 , mida kuradit Milan korraldab ? Nüüd tunneb Arsenal juba verelõhna. Ja loom haistab hirmu lõhnast....
                              No ma üldse imestan kuidas see klubi üldse nii kaugele on saanud aga täna õnneks saavad nad euroopast puhkusele.Itaalia klubijalgpall on jätkuvalt jalgpallisurm!
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                                3 - 0 , mida kuradit Milan korraldab ?
                                Milan on võtnud endale õiguse ja kogu "au" ainukese meeskonnana teha Itaalia maine nii maatasa kui üldse on võimalik, ja seda kõike ühe ainsa mänguga!
                                Ja isegi kui nende horvaatia sohipoeg skoorib teisel poolajal hattricki, see ei loe enam mitte midagi, sest on näidatud oma tõelist mina ja seda kui sitad nad tegelikult on, kui on vaja mängida, ja mul on väga häbi, oi kuidas mul on häbi.
                                Palun võtke see Itaalia vapp enda särgilt , tõmmake mingi mu värv peale ja roojatsege edasi!
                                Allegriga euroopasse!
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X