320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    @Totti

    Kommentaar


      kaptenid:
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Väga armas on siin lugeda AS Roma fännidelt sellest, kuidas euroopas ennast täis lasti. Kuidas teil omal läks muidu?? Itaalia vapi kandmisest ma ei hakka üldse rääkimagi... Aga jah, väga lahe mäng oli ja respect Arsenalile, et sellise lahingu suutsid anda... Abbiati oli teil ilmselt MOTM ja tublid, et teisel poolajal ennast kokku võtsite ja edasi saite. Samas Barca või Real oleks järgmises ringis vist ikkagi liiast. Edu igatahes järgmises ringis!!!

        Kommentaar


          Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
          Mexes reetur sai ka oma palga, jäänuks Romasse oleks mees vähemalt au sees olnud.
          Haha Romas ja au sees, ma naersin 10 minutit ja siis tuli mõte, et vaadata kui kaugele Roma euroopaliigas see aasta jõudis MA EI TEAGI KAS NUTTA VÕI NAERDA ja tema räägib siin mingist au sees olemises Roomas. Peale seda vaatasin tabeli seisu ja õnneks ei ole teil järgmine aasta euroopasse asja muidu oleks jälle mingi Plzeni Viktoria vastas ja saaksite lihtsalt üle seal.Ilge jobu oled ikka....
          JUST DO IT.

          Kommentaar


            Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
            Mexes reetur sai ka oma palga, jäänuks Romasse oleks mees vähemalt au sees olnud.
            See osa jäi märkamata eile. Mexes oli eile kaitses ainus, kes paska maha ei pannud ning oli ka muidu kindel.
            Selle mu "eino need ikka nelja sisse ei lase" kaitse pani ikka ulmemäsasi eile maha. Poolkaitse mäsad olid muidugi üldse mingist wtf amatööride klassist.

            Kommentaar


              Jah, Milan tegi mängu huvitavaks
              Oleks esimese poolaja järel 0-0 olnud, siis oleks ma magama kobinud, aga kui VSB kommentaatorite rõõmuhõisete saatel seisuga 3-0 vaheajale mindi, siis tekkis juba põhimõtteline soov vaadata, kas tullakse rongi alt välja
              Minu õnneks ja nende ajuvabade kommentaatorite kahjuks see õnnestus
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                No ma üldse imestan kuidas see klubi üldse nii kaugele on saanud aga täna õnneks saavad nad euroopast puhkusele.Itaalia klubijalgpall on jätkuvalt jalgpallisurm!
                Kes on surm? Inglismaa klubijalgpall? JAH!

                Kommentaar


                  Kas su ema pole sulle õpetanud, et erivajadustega inimeste üle ei tohi nalja teha?

                  Kommentaar


                    Pooletoobistele netikommentaatoritele - Kas mäletate kui haledalt Arsenali Milanos loputati?

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                        Jah, Milan tegi mängu huvitavaks
                        Oleks esimese poolaja järel 0-0 olnud, siis oleks ma magama kobinud, aga kui VSB kommentaatorite rõõmuhõisete saatel seisuga 3-0 vaheajale mindi, siis tekkis juba põhimõtteline soov vaadata, kas tullakse rongi alt välja
                        Minu õnneks ja nende ajuvabade kommentaatorite kahjuks see õnnestus
                        Siinsed Moderaatorid elavad ikka põrgulikult hästi, sellist luksust ei saa just iga mees endale lubada, et VSB tungib otse telerisse sama ahnelt, nagu pudel õlut parandamatu tugitooli sportlase kõtusse.

                        Nüüd saan aru, miks õpetajad protestivad.

                        Mina pean ka uuel hooajal leppima TV3-e F1 ülekannetega, mis algavad 10 tunnise hilinemisega ja ka siis jäetakse pooled asjad näitamata, või siis peale reklaami unustatakse ära, et ülekanne juba käis ja pannakse video otsast peale käima.


                        Mexesest niipalju , et jäägu see tema südametunnistusele, aga 3 on tõsiasi, tundub, et mees on Roma päevade vormis.

                        Mina pidasin silmas pigem seda, et kas mees on nüüd uhke, et Kjaer on tema mantlipärija,tema on see, kes hakkab selliste asjade eest vastust andma.

                        Sellesmõttes, et ma olen heitnud juba ammu peast mõtted ja lootused, ma ei hellita enam ennast mõttega, et üks päev siiski tuleb asi kuskilt välja, mis oli DIILI taga, Mexes 0 euroga Milani, ehk siis me ei saanud isegi mitte burxi raha, lisaks ostsime 10 milliga Borrineelu. Vägev kombo!

                        sigpic

                        Kommentaar


                          1. oleme veerandfinaalis;
                          2. vigastusi juurde ei tulnud, vastupidi - Aqua on tagasi ning loodetavasti võimalikult kiiresti ka KPB, Pato & co;
                          3. liigas jätkuvalt esimesel kohal (hei hopsti juventus);
                          4. jah, esimene poolaeg oli tõesti väga nigel, kuid pole mõtet taga nutta mängu, mille lõppresultaat soosis meid ning järgmisse ringi pääsemisega saime lisaks kõigele ka rahalist kasu;
                          5. tegelt ka (milani fännidele), ignoreerige igasuguseid lukakusid, budulojuseid jne. lapseohtu premieri fännipoisid mõjuvad siia alafoorumisse nagu count inglise omasse.
                          6. ilusat päeva!

                          Kommentaar


                            Vaatasin vahepeal kokkuvõtet

                            7 min - Värav cornerist, mida kuradit keegi teda kinni ei hoidnud, Mexes oleks pidanud kaasa liikuma. Puhas meie kaitsjate pask.
                            16 min - Idiootne valesööt Maimäletakellelt. Rosicky mängib Persiele sulgu ja Persie lendab Abbiatile sisse. Loodetavasti äärekohtunik ikka tõstis lippu, ei tundunud küll nii.
                            18 min - Arsenal mängib vabalöögi liikuva palliga 10 meetrit eemalt lahti, et tabada unist Milani ootamatult. Järgneb siis Persie pallikeerutus ja Abbiati tõrje. Oleks kohtunikud tasemel olnud poleks seda olukorda olnud.
                            25 min - Thiago Silva kingib Arsenalile teise värava, uskumatu.
                            43 min - Kaks kaitsjat üks ründaja = penalt, taas kaitse pask.
                            45 min El Shalaboleikum jätab kasutamata hea võimaluse.
                            59 min Van Bommeli kohmakas first touch, tagajärg Abbiati näitab klassi ja Perseus murdub suure pinge all. 4:0 jäi tulemata.
                            62 min Ibra lööb 35 meetri pealt pea tühjast värvast mööda.
                            76 min Ibra teeb mõnusa terava pealelöögi
                            77 min N0cerin0 luhtab veel lihtsama võimaluse kui Perseus.

                            GameOver, 3/4 kahe mängu kokkuvõttes parem olnud läheb edasi. Simpel math või meth.

                            Kommentaar


                              crystal meth
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Edasi küll, aga siiski koos kakiste Pampersitega Japserilt ja colt. Ma olingi vaid mures, et kas teete tõesti Itaalial margi täis nagu riomma ja olete suurimaks konkurendiks Laziole Scudetto jahil. Nüüd on kindel, Lazio on mais Itaalia meister.
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X