320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Maxi Lopez - alustuseks kerge stamp chiellinile, seejärel kehaga chiellini eemale ja koll, lõpetuseks korralik viga chiellini vastu ja pakkus kätt, mille too vastu ka võttis. Well trolled. Borriello vs Mexes round 2 oli kah tip-top. Kahju, et 120 minutit enne tähtsaid mänge pidi jagelema, kuigi mäng oli huvitav.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      22.30 magasin. Keegi vigastada ei saanud?

      Kommentaar


        ei vist. Pippol oli korra pikali ja nõudis arste, aga läks vist õnneks. Hea mäng.

        Kommentaar


          Boateng, Nesta ja Merkel full training õu jee beibi
          Robi light running, et on ka lootust laupäevaks.

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Boateng, Nesta ja Merkel full training õu jee beibi
            Robi light running, et on ka lootust laupäevaks.
            Abate võiks tagasi olla Barca mänguks, kinda need him....

            Kommentaar


              Eile sai siis kergelt Milani poole hoitud, hooaja alguses ma poleks seda muidugi ise ka uskunud. Respect, et Inzaghi platsile sai, mees oli vähemalt äärmiselt kasulik ja pani oma kogemused maksma.5 minutit maas istuda hapnik kinni, vot see näitab milline hing mehel on, kasvõi pildituks tõmbab kopsu, teisest küljest muidugi näitab see seda,kuidas Allegri temaga ümberkäinud on(ehk siis jälle selline puurikana efekt, liigeste vahel soolad ja toit käib kõhus ringi, lisaks on vaja poisil juba astmapiipu tõmmata iga kümne mintsa takka) .Igatahes Milani mehed oli lõpuks nii väsinud, et peale 90 mintsa oli suht kindel, et juve selle pooliku pudeli äralahendab 11 mehe vahel.
              Mida ma tahtsin öelda oli see, et Inzaghi andis oma hetkevormi juures maximum panuse ja üritas need vaevalised minutid kuidagigi Milani kasuks kallutada, olgu see siis kasvõi külili maas rätsepasendis.

              Miks ma Milani poole kaldusin? Põhjuseks oli see, et mind pole ammu koheldud nii hästi ja õrnalt, tõsiselt on mind kussutatud ja nunnutatud Milanitaride poolt, selline kerge Minni tunne on tekkinud, põsed õhetavad nagu suvised sireliõied ja isased mesilased käivad õite pealt nektarit korjamas.

              Võimas!

              Põhimõtteliselt selline nill käis...



              Et eika paluks paremat kohtlemist, ainult roosast seelikust ei piisa....või on tõesti asi selles, et ma pole EMO!
              sigpic

              Kommentaar


                Tore.
                Miteametlik väidab, et Ibra ja Silva mõlemad vigastatud. Tore. Pistke perse omale see ülioluline coppa mäng.

                Kommentaar


                  Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                  Eile sai siis kergelt Milani poole hoitud, hooaja alguses ma poleks seda muidugi ise ka uskunud. Respect, et Inzaghi platsile sai, mees oli vähemalt äärmiselt kasulik ja pani oma kogemused maksma.5 minutit maas istuda hapnik kinni, vot see näitab milline hing mehel on, kasvõi pildituks tõmbab kopsu, teisest küljest muidugi näitab see seda,kuidas Allegri temaga ümberkäinud on(ehk siis jälle selline puurikana efekt, liigeste vahel soolad ja toit käib kõhus ringi, lisaks on vaja poisil juba astmapiipu tõmmata iga kümne mintsa takka) .Igatahes Milani mehed oli lõpuks nii väsinud, et peale 90 mintsa oli suht kindel, et juve selle pooliku pudeli äralahendab 11 mehe vahel.
                  Mida ma tahtsin öelda oli see, et Inzaghi andis oma hetkevormi juures maximum panuse ja üritas need vaevalised minutid kuidagigi Milani kasuks kallutada, olgu see siis kasvõi külili maas rätsepasendis.

                  Miks ma Milani poole kaldusin? Põhjuseks oli see, et mind pole ammu koheldud nii hästi ja õrnalt, tõsiselt on mind kussutatud ja nunnutatud Milanitaride poolt, selline kerge Minni tunne on tekkinud, põsed õhetavad nagu suvised sireliõied ja isased mesilased käivad õite pealt nektarit korjamas.

                  Võimas!

                  Põhimõtteliselt selline nill käis...



                  Et eika paluks paremat kohtlemist, ainult roosast seelikust ei piisa....või on tõesti asi selles, et ma pole EMO!

                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Tore.
                  Miteametlik väidab, et Ibra ja Silva mõlemad vigastatud. Tore. Pistke perse omale see ülioluline coppa mäng.
                  uinutame vastaseid. Sun Tzu stailo.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar




                    Et, te ei saaks hiljem öelda, et teid ei hoiatatud!!!

                    Ma soovitaks ka seda telefonikõnet väga tõsiselt võtta ja miinimum 10 korda läbikuulata sõnasõnalt, mille count siia
                    postitas.



                    Siiski oli see Roma teemas, et mitte teid traumeerida, aga ilmselt mida lähemale laupäevale, seda lähemale jõuab ka teile reaalsus ja see ei tohiks teid enam hirmutada.
                    Ütlen ausalt, et seekord on tagajärjed väga karmid, need ei ole ka tühjad ähvardussõnad, need on pigem inimsõbralikud soovitused!
                    sigpic

                    Kommentaar


                      this is it now, you'll get shutdow, Milan got the whole Serie A on lockdown


                      (5. aprill Prives)
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        juve sai fännilaulude eest 10k€ trahvi. Coppa Italia teine mäng on 21. märtsil.
                        ja ahvid said 21. märtsi laulude eest 20k€. pane ahvid uuele staadionile ja nad arvavad endiselt, et see on loomaaed.


                        Allegri 5k€(ei tea, mis tegi).
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          ANTOOOOONIOOOOOOOOO

                          Kommentaar



                            Peab saama, ei saa lubada roomapoistele parastamisrõõmu. Plus eelmise hooaja koperdamine vajab parandamist. Mängulkõlblike osas vastukäivused, eks enne mängu selgub.
                            Last edited by orbitaaljaam; 23.03.12, 09:45. Põhjus: no ja inter ei saa nagunii juve vastu üle poole platsi

                            Kommentaar


                              silva katki ning ping-pong värav sisse lastud. ei kiida heaks.

                              Kommentaar


                                rumm rumm rumm
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X