320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Cassano homseks üles antud.
    Kas Cassano on sinu arvates piisavalt terve, et riskida uuesti tõsise terviserikkega. Tahan sinu arvamust mitte valgetes kitlites spetsialistide oma! AITÄH?!

    Meditsiini personali ma ei usaldaks enam, Pato on jälle laatsas ja kui terve see Aquagi on, täielik raiskamine käib, mängitakse inimeste tervisega vene ruletti, samas eks aina kolossaalsemad palganumbrid võimaldavad sellist paindlikkust, et mängija pidagu lõuad ja mängigu ja kui vaja siis ka laulgu ja tantsigu moonwalki.

    Ausalt kas sea põrna pealt vaadatakse seda, kas mees on terve või mitte, saan aru, et itaalias on pastatooted ja sealiha ilmselt väga ei tunta, seega ka kogemused puuduvad, seega siis võtku ühendust eestlastega, siin küll spordiarste Mardna ja selliste spetside näol.

    Mõistust mehed , palun kulbiga mõistust!
    sigpic

    Kommentaar


      Ei, ma ei taha teda homme väljakul näha. Seis ründajatega on ok ega näe vajadust teda jooksutada. Küll aga vahetatakse ta võimaluse korral ( kui mänguseis seda lubab) 93 mintil sisse, et.teha mingi zhest või midagi. Kas oli piisav vastus?

      Kommentaar


        yes


        Zlatani intekas.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Ei, ma ei taha teda homme väljakul näha. Seis ründajatega on ok ega näe vajadust teda jooksutada. Küll aga vahetatakse ta võimaluse korral ( kui mänguseis seda lubab) 93 mintil sisse, et.teha mingi zhest või midagi. Kas oli piisav vastus?
          Ma lootsin siiski vähemalt ühe A4 pikkust põhjendust, mis oleks liigendatud sissejuhatuse, teemaarenduste, lõppsõna ja tsitaatidega.Aga olen rahul ja isegi üllatunud , sest omamoodi püant on su postituses olemas.
          sigpic

          Kommentaar


            Valus pask. Milanifännidel endal pole piinlik selliste pennalde abil liiga võita?

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Valus pask. Milanifännidel endal pole piinlik selliste pennalde abil liiga võita?
              Mõtlesin ise seda sama. Jälle üks lambist-berlu-rahakotist välja imetud pennal ja fiore peab leppima järjekordse ülekohtuga...
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar




                klassika

                Kommentaar


                  peab Jumalat (Berlu) tänama et punast kaarti ei saanud. Sellise jõhkrutsemise eest igaltahel aastane mängukeeld!
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    rääkides kergetest penaltitest. jeaaah!

                    Kommentaar


                      hahahahahahahahahahahahahahha Amuuuri laks! s*ttuge pihku Diimad!
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        grande Amauriii !!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Juventino27 Vaata postitust
                          grande Amauriii !!!
                          Jovetic presidendiks!
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar




                            Endiselt Juve mees!



                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Aga tõsiselt rääkides, siis ma pean koperdamist vs Fiorentina järgmisel nv üsna tõenäoliseks
                            Prohvet

                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Milan peaks hooaja lõpus ära vajuma.
                            Prohvet vol 2
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Heh, see oli nii ettearvatav, et ma ei viitsi ennast isegi tsiteerima hakata. Esimene kord kui võib treeneri poole vaadata ja küsida, et mida sa mõtlesid kui sellise algkoosseisuga mängu läksid. Ma ei ütle, et Shaawa imerelv oleks, aga ümber Viola kaitsjate jookseb ta ringe vabalt. Lisaks viiysib survet panna ja ninast vere välja joosta. Maxi daivpennal sai kiirelt tagasi. Kaitse ka ilmselt kõige sitem see hooaeg. Ma ei tea, Zambrotta-Mesbah asemele suvel midagi mõistlikku vaja. Muntari Interisse tagasi , Aqua teine pool hooajast pärast vigastust nõrk olnud, Maxi nahui, Ibrale ja Robinhole meeldetuletust, miks nad väljakul on.
                              Täna on parastajatel hea päev.
                              E. Tofoa viitsis

                              Kommentaar


                                No ja ilsmselgelt ilmuvad varsti välja "sack Allegri" vennad. Mina olen selle vastu, ses kõiki mänge ei saa võita ning kogu see treeneritega tõmblemine edu ei too. Siiamaani on ta hästi hakkama saanud. Isegi hästi see hooaeg poolvõimsusel mängitud. Endiselt on platsilt puudu AJU. Muntari mänguehitajana..... Ja A noh, ehk jääbki nüüd rohkemga lugemiseks.
                                Ahjaa, Cassano sai mängu. Ei ole vähetähtis sündmus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X