320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No lootes, et me p2ris alla andnud ei ole, siis v6iks poiss seekord ikkagi pingile j22da.

    Kommentaar


      Abatet hoitakse nädalavahetuseks

      Kommentaar


        Muntari tegi ühe hea liigutuse mängu jooksul. Vahetused olid, wtf aga mida ma ka taktikast tean. Nooruk oli täna poole parem kui eelmine mäng, aga mitte päris ok veel ja Nesta oli lihtsalt nii KUNN, et sellist kindlust näeb harva. Saaks korraliku video tema tänasest päevast teha. Ja siis naelaks Robi-kolm mängu pole koosseisugi mahtunud-värav. Uus särk polnud väga hullugi.

        Kommentaar


          Muntari oli täitsa ok. Zlatan oli samalajal nii pask, et iga teine mees oleks sellise esitusega juba poolajal pingile istutatud. Kas ma olen ainus, kes arvab, et Robi tahtis lüüa ette nurka?

          Järgmisena derby. Karta on, et inter ja juve ühendavad oma koledad näod ja tähistavad tiitli- või mänguvõitu, aga sellele vaatamata ...
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            Muntari oli täitsa ok. Zlatan oli samalajal nii pask, et iga teine mees oleks sellise esitusega juba poolajal pingile istutatud. Kas ma olen ainus, kes arvab, et Robi tahtis lüüa ette nurka?

            Järgmisena derby. Karta on, et inter ja juve ühendavad oma koledad näod ja tähistavad tiitli- või mänguvõitu, aga sellele vaatamata ...
            Me ikka oma ridu ühendama ei hakka. Me ei võitle tiitli eest, meil endal 3 punkti vaja,et mingigi lootus jääks. No ja selge see,et kes tahaks linna rivaalile kaotada!?!
            Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
            I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Seedorfi kohta ootaks uut videot. Udi 2.0




              DrRossoneri

              FACT: #Muntari has made MOST CORRECT PASSES(43), MOST CORRRECT LONG BALLS(6), MOST TACKLES(5), MOST BALL INTERCEPTIONS(9) & SCORED!. #HERO


              hea voor:
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Heheh, hommik korras. Muntari-lööb ka kõige rohkem poolelt väljakult peale. Ükskord jah, joppas

                Kommentaar


                  Võitke nüüd printerit ja võitke see Scudetto...palun teid. Et midagigi korda läheks see hooaeg.
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    ära muretse Uuu
                    Milanista

                    Kommentaar


                      juve fänn nii nõrk, vaatab liialt kaamerasse, crudelli vist tõeliselt legendistaatusemees, see on lihtsalt uskumatu.
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JanK Vaata postitust
                        juve fänn nii nõrk, vaatab liialt kaamerasse, crudelli vist tõeliselt legendistaatusemees, see on lihtsalt uskumatu.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          MILAN:Abbiati, Abate, Nesta, Yepes, Bonera, Nocerino, Van Bommel, Muntari, Boateng, Robinho, Ibrahimovic.
                          Panchina: Amelia, De Sciglio, Mexes, Aquilani, Gattuso, Maxi Lopez, Cassano.


                          Miks eelistada robinjot ulmevormis ja EM-ile minevat cassanole? arusaamatu.

                          fortsa milan

                          Kommentaar


                            Ma küsin - mida Fittu toimub? Raha? eos pull ärme loe ühte väravat, aga see maailam kõige lambimalt antud penalt?
                            haige haige, kohtunik vaatas, et Juve juhib, et paras aeg hakata raha teenima Milani aitamsiega, poolajal tuleb veel üks kõne peale ja teine poolaeg saab keegi punase või veel mõni lambipennu.

                            Kommentaar


                              Milan sai lambipenalti? Ei midagi uut siin päikese all.

                              Kommentaar


                                Ja prints-peenis, olen maailma kõige coolim gängsta aga kukun nagu väike pissu-messi, on ülihaige sitt ja veel see rõõmustamine oli kõige haigem sitt, tra maaiilm on sitaseid sukeldujaid täis, nahhui kui kõvad vennad ka nii teevad, siis pole jalkal mõtet enam ju.

                                Ceasar ütles Ibrale, et kui oeld aumees lööd mööda?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X