320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    feeling like a pimp
    Väga rahul ei olda siis ostuga vee?
    Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
    I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

    Kommentaar


      Ostu ei toimunud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tamzu
        Väga rahul ei olda siis ostuga vee?
        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Ostu ei toimunud.
        Jah, Bosman ruulib.

        Teine Fiorentinast Bosmani reegli alusel lahkuv kutt Cesare Natali rääkis ka aasta alguses, et Milan vist tema järgmine klubi. See vist oli tema ilus unistus?
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Ostu ei toimunud.
          Vabaagendid, ma tean...aga küsimus jäi samaks.
          Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
          I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

          Kommentaar


            Ja mulle jääb arusaamatuks, kuskohast see mitte rahulolu välja on loetud. Minu suhtumine Montolivosse? Tasuta saadud, hästi saadud. Eriti Fiorentina mänge näind pole, et seega puudub suuresti isiklik arvamus. Eks miskit näitab EM. Aga erilist fakk jeee tunnet ka pole. Ma enne annan meestele võimaluse kui neid kiruma hakkan. (eriti pärast seda kui ma nutsin, et Ibra ja Robi tulid).

            Kommentaar


              meil on nüüd mõistus mis lahkus pirloga Juventusesse!

              Abbiati
              Abate-T.Silva-Mexes-Didac
              Nocerino-Flamini-Montolivo
              Boateng
              Zlatan-Cassano

              uuel hooajal äkki näeb midagi sellist??!!
              Milanista

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Ja mulle jääb arusaamatuks, kuskohast see mitte rahulolu välja on loetud. Minu suhtumine Montolivosse? Tasuta saadud, hästi saadud. Eriti Fiorentina mänge näind pole, et seega puudub suuresti isiklik arvamus. Eks miskit näitab EM. Aga erilist fakk jeee tunnet ka pole. Ma enne annan meestele võimaluse kui neid kiruma hakkan. (eriti pärast seda kui ma nutsin, et Ibra ja Robi tulid).
                Möödunud aasta oli ta lootusetu (kui välja arvata kodumäng Novaraga), sest tema meeleolu ja mängutahe oli suhteliselt olematu ja loomulikult ei teinud nende lepingujamade pärast ka poolehoidjad tema elu lihtsaks. Fännid olid rõõmsad, kui ta vigastuse tõttu hooaja lõpupoole osadest mängudest kõrvale jäi. Võõrsilmängud Milani ja Roma vastu head näited, et meeskond suutis ilma keskväljamaestrota võtta võidud kohtumistes, kust tõenäosus 3 punkti saada oli nullilähedane.
                Ei ole võimatu, et Milanis suudab ta taastada oma mängutaseme, sest päris suvalised joped ikka klubis kapteniks ei saa, rääkimata koondisekutsest.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Algselt postitas maimps1 Vaata postitust

                  uuel hooajal äkki näeb midagi sellist??!!
                  Didaci asemel on kõlakate kohaselt Emanuelson. Aga suvi pole veel alanudki ning hooaja alguse koosseisu, teades Galliani viimase minuti lükkeid, ennustama ei hakkaks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Didaci asemel on kõlakate kohaselt Emanuelson. Aga suvi pole veel alanudki ning hooaja alguse koosseisu, teades Galliani viimase minuti lükkeid, ennustama ei hakkaks.
                    Urby äärekaitsesse ei jää. Sinna võib ta muidugi panna, kuid keset mängu on ta ikka kadunud sealt. Ja vasakäär on taaskord vaba ala.
                    Milan peaks see suvi LB positsiooni tõsiselt luubi alla võtma ja sinna naturaalse ja seda kohta täie südamega mängiva mehe hankima.
                    Kui spekuleerida, siis äkki õnnestub Criscito venemaalt ära
                    tassida ?
                    Antonini, Mesbah, Urby, Taiwo ja kas Boneral oli ka au seda positsiooni tänavu mängida? Jamps värk. Didaci kohta ei oska ei musta ega valget lausuda
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      vs Inter teises mängus oli ka De Sciglio sellel kohal.

                      Kommentaar


                        Baresi õpetab Urbyle kaitsmist-Problem solved
                        Suhkruhaige

                        Kommentaar


                          OT: Orbiku avatari silmanurgast vaadates jääb alati mulje, et ta on Interi fänn :/
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Ja mulle jääb arusaamatuks, kuskohast see mitte rahulolu välja on loetud. Minu suhtumine Montolivosse? Tasuta saadud, hästi saadud. Eriti Fiorentina mänge näind pole, et seega puudub suuresti isiklik arvamus. Eks miskit näitab EM. Aga erilist fakk jeee tunnet ka pole. Ma enne annan meestele võimaluse kui neid kiruma hakkan. (eriti pärast seda kui ma nutsin, et Ibra ja Robi tulid).
                            Tavaliselt Milani läinud mängumehed hakkavad seal kohe mängima. Muntari ju algkoosseisu mängija, Ibra tuli Barcast...hakkas mängima Nüüd siis Montolivo pingilt Milani ja mängima!
                            Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                            I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                            Kommentaar


                              Vähe sellest, Nocerinho hakkas lisaks mängimisele väravaid lööma.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                                Vähe sellest, Nocerinho hakkas lisaks mängimisele väravaid lööma.
                                Peab isegi Teie peale kade olema...
                                Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                                I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X