320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja mulle jääb arusaamatuks, kuskohast see mitte rahulolu välja on loetud. Minu suhtumine Montolivosse? Tasuta saadud, hästi saadud. Eriti Fiorentina mänge näind pole, et seega puudub suuresti isiklik arvamus. Eks miskit näitab EM. Aga erilist fakk jeee tunnet ka pole. Ma enne annan meestele võimaluse kui neid kiruma hakkan. (eriti pärast seda kui ma nutsin, et Ibra ja Robi tulid).

    Kommentaar


      meil on nüüd mõistus mis lahkus pirloga Juventusesse!

      Abbiati
      Abate-T.Silva-Mexes-Didac
      Nocerino-Flamini-Montolivo
      Boateng
      Zlatan-Cassano

      uuel hooajal äkki näeb midagi sellist??!!
      Milanista

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Ja mulle jääb arusaamatuks, kuskohast see mitte rahulolu välja on loetud. Minu suhtumine Montolivosse? Tasuta saadud, hästi saadud. Eriti Fiorentina mänge näind pole, et seega puudub suuresti isiklik arvamus. Eks miskit näitab EM. Aga erilist fakk jeee tunnet ka pole. Ma enne annan meestele võimaluse kui neid kiruma hakkan. (eriti pärast seda kui ma nutsin, et Ibra ja Robi tulid).
        Möödunud aasta oli ta lootusetu (kui välja arvata kodumäng Novaraga), sest tema meeleolu ja mängutahe oli suhteliselt olematu ja loomulikult ei teinud nende lepingujamade pärast ka poolehoidjad tema elu lihtsaks. Fännid olid rõõmsad, kui ta vigastuse tõttu hooaja lõpupoole osadest mängudest kõrvale jäi. Võõrsilmängud Milani ja Roma vastu head näited, et meeskond suutis ilma keskväljamaestrota võtta võidud kohtumistes, kust tõenäosus 3 punkti saada oli nullilähedane.
        Ei ole võimatu, et Milanis suudab ta taastada oma mängutaseme, sest päris suvalised joped ikka klubis kapteniks ei saa, rääkimata koondisekutsest.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Algselt postitas maimps1 Vaata postitust

          uuel hooajal äkki näeb midagi sellist??!!
          Didaci asemel on kõlakate kohaselt Emanuelson. Aga suvi pole veel alanudki ning hooaja alguse koosseisu, teades Galliani viimase minuti lükkeid, ennustama ei hakkaks.

          Kommentaar


            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
            Didaci asemel on kõlakate kohaselt Emanuelson. Aga suvi pole veel alanudki ning hooaja alguse koosseisu, teades Galliani viimase minuti lükkeid, ennustama ei hakkaks.
            Urby äärekaitsesse ei jää. Sinna võib ta muidugi panna, kuid keset mängu on ta ikka kadunud sealt. Ja vasakäär on taaskord vaba ala.
            Milan peaks see suvi LB positsiooni tõsiselt luubi alla võtma ja sinna naturaalse ja seda kohta täie südamega mängiva mehe hankima.
            Kui spekuleerida, siis äkki õnnestub Criscito venemaalt ära
            tassida ?
            Antonini, Mesbah, Urby, Taiwo ja kas Boneral oli ka au seda positsiooni tänavu mängida? Jamps värk. Didaci kohta ei oska ei musta ega valget lausuda
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              vs Inter teises mängus oli ka De Sciglio sellel kohal.

              Kommentaar


                Baresi õpetab Urbyle kaitsmist-Problem solved
                Suhkruhaige

                Kommentaar


                  OT: Orbiku avatari silmanurgast vaadates jääb alati mulje, et ta on Interi fänn :/
                  So self aware so full of shit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Ja mulle jääb arusaamatuks, kuskohast see mitte rahulolu välja on loetud. Minu suhtumine Montolivosse? Tasuta saadud, hästi saadud. Eriti Fiorentina mänge näind pole, et seega puudub suuresti isiklik arvamus. Eks miskit näitab EM. Aga erilist fakk jeee tunnet ka pole. Ma enne annan meestele võimaluse kui neid kiruma hakkan. (eriti pärast seda kui ma nutsin, et Ibra ja Robi tulid).
                    Tavaliselt Milani läinud mängumehed hakkavad seal kohe mängima. Muntari ju algkoosseisu mängija, Ibra tuli Barcast...hakkas mängima Nüüd siis Montolivo pingilt Milani ja mängima!
                    Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                    I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                    Kommentaar


                      Vähe sellest, Nocerinho hakkas lisaks mängimisele väravaid lööma.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Vähe sellest, Nocerinho hakkas lisaks mängimisele väravaid lööma.
                        Peab isegi Teie peale kade olema...
                        Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                        I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
                          Tavaliselt Milani läinud mängumehed hakkavad seal kohe mängima. Muntari ju algkoosseisu mängija, Ibra tuli Barcast...hakkas mängima Nüüd siis Montolivo pingilt Milani ja mängima!
                          kõige pullim ongi,et Interist tulevad mängijad ja hakkavad tiitleid võitma ( Pirlo,Seedorf....)
                          Milanista

                          Kommentaar


                            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                            Urby äärekaitsesse ei jää. Sinna võib ta muidugi panna, kuid keset mängu on ta ikka kadunud sealt. Ja vasakäär on taaskord vaba ala.
                            Milan peaks see suvi LB positsiooni tõsiselt luubi alla võtma ja sinna naturaalse ja seda kohta täie südamega mängiva mehe hankima.
                            Kui spekuleerida, siis äkki õnnestub Criscito venemaalt ära
                            tassida ?
                            Antonini, Mesbah, Urby, Taiwo ja kas Boneral oli ka au seda positsiooni tänavu mängida? Jamps värk. Didaci kohta ei oska ei musta ega valget lausuda

                            Bonera mängis ühes mängus vasakul aga see ei ole lahendus,kuigi Bonera oli üllatavalt hea see hooaeg.No Urby on kohutav,laseks siis enńe Didacil proovida või siis Taiwo maybe!!!
                            Milanista

                            Kommentaar


                              Brasiiliast on põhimõtteliselt hangitud noor väravavaht Gabriel. Esmaspäev peaks kinnitus tulema.

                              Kommentaar


                                Gattuso väidetavalt siis Lazioga ühenduses....Lotito ehitab samasugust vanadekodu nagu Milan.
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X