320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nautige, nautige. nii kaua, kui saate.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Olla omandatud prantsusmaalt 17 aastane veidra nimega ründaja. Mitte ajada segamini taga aetud veidra nimega prantsusmaa kaitsjaga.

      Edit. http://frenchfootballweekly.com/2012...-a-wanted-man/

      Ed2: Robinho vigastatud 3 nädalat.
      Ruumori update- BOJAN.

      Kommentaar


        Kakat ei saa aga junn tuleb. Palju õnne!

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Kakat ei saa aga junn tuleb. Palju õnne!
          Pfffff, kibestumus.
          Tegu on lubatud tsempioniga (ta ikka on BARCAGA ju midagi võitnud?)

          Kommentaar


            Muidugi on

            Kommentaar


              Ma ei saa aru, mille kuradi pärast on vaja bojunn Milanisse kihutada, meil oli Barcaga kindel diil.Ma ei tea mis alustel ja mis summade eest oleks meil võimalik Bojan Milani transformeerida, kuid mina näen tal Romas vähemalt see hooaeg kohta, minu meelest on ta oma tehnikaga väga vajalik mees äärtele, samuti on kiire ja vastupidav, eelmine hooaeg meenub päris mitu korda, kui ta äärelt üksi ettevõttis ja suutis isegi vähemalt ühe individuaalselt väravaks vormistada, see oleks väga loll lüke loovutada ta mingi sandikopika eest Dima Bilanitaridele.

              Pallotta istus pukki ja hakkab vaikselt tiimi nõrgestama enne kui hooaeg veel korralikult alatagi saab, esimene mäng näitas selgelt, et kusagile on vaja täiendust, mina isiklikult tahaks Rolandot ja Torosidist.

              Loodetavasti ei saa Nico Lopez Cataniasse laenule teoks, sest vastaste transferide korral, muutub meie rünne küll väga hapuks, vähemalt vigastuste ja bännide korral.Zemani taktika on ründav ja seega on meil vaja palju häid ründajaid ja suurtes kogustes!!!

              Kui kumbki neist minema peaks liikuma, siis ma väga sügavalt kahtlen, et me scudetto heitluses kaasa suudame rääkida, hooaeg on pikk ja parima pingiga meeskond reeglina scudetto ka võtab.
              sigpic

              Kommentaar


                Nico Lopez ka veel kuskile laenule?? See kisub küll perse ära niimoodi.

                Kommentaar


                  Bojan pole minu silmis ennast Itaalias tõestanud kuidagi pidi. Milani jaoks oleks see jällegi gamble. Milleks ? Paistab, et mehi kes ei saa aru miks ja mida nad teevad on Milanis tänavu küll ja veel.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    Bojan pole minu silmis ennast Itaalias tõestanud kuidagi pidi. Milani jaoks oleks see jällegi gamble. Milleks ? Paistab, et mehi kes ei saa aru miks ja mida nad teevad on Milanis tänavu küll ja veel.
                    See kõik kõlab nagu üks väga halb nali. Ma saan aru et põhis pole Bojanil kohta, aga Coppas ja pingilt tulles on ta piisavalt jorm, nahhui teda äraostmatutele meteroseksuaalidele saata?? tõsiselt kardan neid mercato viimaseid päevi

                    e: see junni diil oli niigi liiga keeruline, kui keeruliseks see nüüd veel läheb? kes kellele mis summasid maksab , peab maksma, võib maksta ?
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      e: see junni diil oli niigi liiga keeruline, kui keeruliseks see nüüd veel läheb? kes kellele mis summasid maksab , peab maksma, võib maksta ?
                      Ma tahaks ka väga teada, eksperdid Jasper ja Orbik palun vastuseid.
                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        Selle jaoks on advokaadid.
                        Ning kuna kuhugi pole veel keegi allkirju andnud, ei oska ka midagi öelda. Niipalju on kuulda, et tegu pidi olema aastase laenudiiliga, kas ja pärast on ka mingi hind ja ostmine, seda ei tea.

                        Kommentaar


                          Aga muidu olete rahul? Saite oma 20 + ründaja lõpuks?
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Noh, alati võib ka hullemini minna. Üldiselt ei tekita emotsioone. Arvestades, et pool meeskonnast suudab ilmselt ka see hooaeg vigased olla ning raha ostmiseks ei näikse olevat, siis laenudiilidega tuleb 50 mängumeest jälle kokku saada.

                            Kommentaar


                              Fb Bojan: "Tomorrow I will be presented as AC Milan player! Can't wait to play! Special thanks to the Roma fans for support from day 1..."
                              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                              Kommentaar


                                Bojan- saab miljon eur, laen kuni 30.06.13.
                                Ruumori uuendus- Nigel de Jong on sihikul

                                Ed. BOJANI väljaostuklausel pidavat olema 18-20 mil eur. Natuke palju tundub, vaadates senist esitust liigas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X