320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "Massimiliano Allegri marked his 150th top flight game, but the 100th professional defeat of his career."

    Edit: Nii väidab football-italia. Wiki ei ole üldse nõus

    Kommentaar


      Kas on juba kinga saanud?

      Kommentaar


        Kaks hooaega MIlanis peaks olema 48 võitu, 18 viiki, 12 kaotust. Lisaks 1-0-2 sellest hooajast.
        Eelnevast karjäärist 1 võit? Kahtlane.
        Serie A-s on aega parandada. Cl peab kohe jooksma saama. Vaatasin korra eelmiset kahte hooaega kiirelt. September on ikka eriti sitt kuu olnud viimased kaks aastat.

        Kommentaar


          Orbit, liiga optimistlik oled.

          See ei ole enam päris see Milan, mida Ibra vedas.

          Vajaliku tasemeni on raske küündida. Paremaks muututatakse kindlasti, sest tiim on lõpp-kokkuvõttes parem kui need meeskonnad, kellele kaotatud on, aga jaanuarini peate ilmselt piinlema sarnaselt nagu Inter viimastel aastatel.
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
            Orbit, liiga optimistlik oled.
            Aeg on ka minul esimene tiitel koju tuua ning soccerneti aastalõpu hääletusel optimisti tiitel korjata.

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Kaks hooaega MIlanis peaks olema 48 võitu, 18 viiki, 12 kaotust. Lisaks 1-0-2 sellest hooajast.
              Eelnevast karjäärist 1 võit? Kahtlane.
              150 mängu on Serie A-s, kaotused aga kogu professionaalse karjääri jooksul ehk ka väljaspool Serie A-d.

              uefa press kit vs Anderlecht
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                1 PA täispask. 2 PA andis juba lootust. Shaarawy MOM. Antonini täispask (tra tegelt ka, kui ikka Shaarawy peab julgestama tulema, siis ma ei tea). Kas Abate on vigastatud? Abate ühel ja De Sciglio teisel äärel kõlab usutavamalt kui Antonini.

                Kommentaar


                  esimene punkt San Sirol. jee

                  Kas vaba agendid saavad liituda Serie B-ga kogu septembri? Võib-olla oleks mõistlik Antonini leping üles osta. Bonera saab minu MOTM.

                  -e- ainuke hea asi on triobeti teema. mõned mehed pole üldse kursis, mis Milanis toimub.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    De Sciglio jättis oma nooruse ja vähese esimese tiimi praktikaga väga hea mulje, jõudis, jaksas ja suutis. Sharaawy oleks pidanud ära lööma, võimalus oli. De Jong samas jäi silma ääretult kehva söödutäpsusega, eriti esimesel poolajal. Kes on üldse praegu vigastatud?

                    Kommentaar


                      Njah, Bonera on oma sõimusõna staatusest välja kasvanud. Mexes polnud ka hullu. Emanuelson-- 3 hooaeg tribüünidele. Mis peaks Constanti olemus olema meeskonnas? Shaarawy-Pazzini-Pato 4-3-3 mängima.
                      Aaga, seda ei juhtu sest a) Allegri ei mängi nii b) Pato ei mängi üldse.

                      Vigastatud--Montolivo, Pato, Robinho (saavad terveks eeldatavasti see kuu), Muntari ( uueks aastaks?) Abate?, Didac Vila (novembriks?).... mälu järgi rohkem ei oska öelda. Ambrol ka midagi viga plus täna Bonera.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fruit Vaata postitust
                        De Sciglio jättis oma nooruse ja vähese esimese tiimi praktikaga väga hea mulje, jõudis, jaksas ja suutis. Sharaawy oleks pidanud ära lööma, võimalus oli. De Jong samas jäi silma ääretult kehva söödutäpsusega, eriti esimesel poolajal. Kes on üldse praegu vigastatud?
                        De Sciglio on tõesti head tööd tegemas. Kõikides mängudes.

                        Täna puhkasid vigastuse tõttu Pato, Robinho, Montolivo. Aga nad peaks kohe-kohe tagasi olema.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Vigastatud--Montolivo, Pato, Robinho (saavad terveks eeldatavasti see kuu), Muntari ( uueks aastaks?) Abate?, Didac Vila (novembriks?).... mälu järgi rohkem ei oska öelda. Ambrol ka midagi viga plus täna Bonera.
                          Miks MilanLab enam imesid korda ei saada?

                          Kommentaar


                            See on VÄGA hea küsimus. Sellele üritati juttude järgi terve suvi vastust leida, aga nagu näha tulutult. Ok, Muntari ja Vila on opiga v'ljas, Ambrol mingi muu jama.
                            Montolivo on tagasi järgmiseks liigamänguks nv

                            Kommentaar


                              Vabandust, et ma oma nina siia Itaalia asjadesse pistan, aga ma tänan, et Milan suutis kõik perse keerata. Ma luban, et enam ei panusta Milani peale kunagi, et ei peaks siia tulema Teie lemmikute peale karjuma.
                              Kurat, kuidas on võimalik mingi Anderlechti vastu teha kodus naeruvääristav väravateta viik. Ma saan aru, et võõrsil võib tulla selliseid seiku ette, aga kodus San Sirol mingite rumeenia jobude vastu...
                              Nii palju, kui ma mingi 10 sec viitsisin vaadata seda mängu streamilt siis oldi ka ikka jube laisad. Oleks mehed pingutanud kuni viimase hetkeni, siis veel oleks aru saanud.

                              E: Yep, emotsiooni pealt Rumeenia... Ok Belgia ikka. My bad.
                              Peace ma ei torgi teid enam.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                                Kedakotib

                                Kommentaar

                                Working...
                                X