320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Vigastatud--Montolivo, Pato, Robinho (saavad terveks eeldatavasti see kuu), Muntari ( uueks aastaks?) Abate?, Didac Vila (novembriks?).... mälu järgi rohkem ei oska öelda. Ambrol ka midagi viga plus täna Bonera.
    Miks MilanLab enam imesid korda ei saada?

    Kommentaar


      See on VÄGA hea küsimus. Sellele üritati juttude järgi terve suvi vastust leida, aga nagu näha tulutult. Ok, Muntari ja Vila on opiga v'ljas, Ambrol mingi muu jama.
      Montolivo on tagasi järgmiseks liigamänguks nv

      Kommentaar


        Vabandust, et ma oma nina siia Itaalia asjadesse pistan, aga ma tänan, et Milan suutis kõik perse keerata. Ma luban, et enam ei panusta Milani peale kunagi, et ei peaks siia tulema Teie lemmikute peale karjuma.
        Kurat, kuidas on võimalik mingi Anderlechti vastu teha kodus naeruvääristav väravateta viik. Ma saan aru, et võõrsil võib tulla selliseid seiku ette, aga kodus San Sirol mingite rumeenia jobude vastu...
        Nii palju, kui ma mingi 10 sec viitsisin vaadata seda mängu streamilt siis oldi ka ikka jube laisad. Oleks mehed pingutanud kuni viimase hetkeni, siis veel oleks aru saanud.

        E: Yep, emotsiooni pealt Rumeenia... Ok Belgia ikka. My bad.
        Peace ma ei torgi teid enam.

        Kommentaar


          Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
          Kedakotib

          Kommentaar


            Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
            Ma saan aru, et võõrsil võib tulla selliseid seiku ette, aga kodus San Sirol mingite rumeenia jobude vastu...
            Ma mängu ei vaadanud, aga mitu rumeenlast siis platsil oli ka?

            Kommentaar


              Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
              rumeenia jobude vastu...
              Anderlecht on Belgia klubi.
              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

              Kommentaar


                Rumeenlased? Vaatasid mängu 10 sek ja oskad selle pealt öelda, et mehed ei pingutanud lõpuni? Äkki ütled veel midagi idiootset? Ahjaa, oled Saksamaa patrioot? Milles see väljendub?

                Kommentaar


                  Kui sa pead Brüsseli Anderlechti rumeenia klubiks siis ma ei saa üldse aru miks sa jalgpalli peale panustad.

                  Milanilt muidugi armetu tulemus taas, kuid eks see hooaeg olegi - tulegi selline. Suvel aeg rekonstrueerima hakata ja Allegri lahti lasta.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    Milanilt muidugi armetu tulemus taas, kuid eks see hooaeg olegi - tulegi selline. Suvel aeg rekonstrueerima hakata ja Allegri lahti lasta.
                    Suvel?

                    Millal Allegri muidu viimati mõnda muud taktikalist lahendust peale 4312 katsetas? Millal prooviti mängu laiali tõmmata, äärtelt ohtu tekitada või kuidagigi teistmoodi mängule läheneda? Pagan, Allegril on peale Zlatani lahkumist käes uus meeskond ja kui on näha, et mäng ei suju, siis võiks ju oodata katsetamist ja parima lahenduse otsimist. Pagan, on ju näha, et Boa ründajate taga ei saa hakkama ja kolmemeheline puujalgne poolkaitseliin ei suuda mitte midagi toota. Allegri hirmsasti tuletab meelde Interi Gasperinit, kes järjepidevalt raius oma ühte lähenemist, mis ei toiminud ja lõpuks tõmbas meeskonna enesekindluse nii maha, et pädevad mehed mängisid platsil nagu hunnik paska.

                    Igatahes Allegri on seni olnud kohutav. Ma ei saa siiani aru, kuidas mõned inimesed Allegrit veel kaitsevad ja mida varem see tiim uutmiskuurile läheb (kas Allegri poolt või uue treeneri poolt), seda parem.

                    Mis muidugi ei tähenda, et praegune olukord ülinaljakas poleks.

                    PS1 Gallianil ka nägu naeru täis- huvitav millal temal eelmise hooaja Morattilik "Käin mängudel sellise näoga nagu oleks suhu oksendanud tuleb"



                    PS2 Samas on Milanifännidele ka häid uudiseid

                    Kommentaar


                      Milan have only sold 18.276 season tickets for the Champions League this year. Last year Milan sold 56.827 for the Champions League.
                      Eilsel mängul oli samapalju rahvast kui Coppa esimeses ringis. Piletite hinnad suvel tõusid, aga mitte massiliselt. Mälu järgi paar -kolm eurot. Et jah. Mõttekohti jätkub.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Millal Allegri muidu viimati mõnda muud taktikalist lahendust peale 4312 katsetas?
                        eile.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          eile.
                          hehe. kusjuures. seda ma kahtlustasin enne räntimist

                          Kommentaar


                            Allegri on kergkaalane raskekaallaste seas.No krt saaks temast juba ükskord lahti,ma tõesti loodan,et Milan kotti saab,tänu temale.Ei viitsi vaadata mänge ka,enne kui see kamikaze kaob! Huvitav kas ta wingeritest on midagi kuulnud!?

                            ALLEGRI MERDA!
                            Milanista

                            Kommentaar


                              forza Allegri, forza Serie B!
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                AC Milan News ‏@Milanello Robinho is expected to be ready for the match vs. Cagliari (26/09), and Pato is expected to ready for the match vs. Parma (29/09).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X