320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    3-5-2, de scig ja urby wingbackid. Midagi uut.

    Kommentaar


      See nädal uus treener veel?
      Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
      I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

      Kommentaar


        Meeskonnad ikka satuvad langusse aga see on juba naeruväärne.
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Mis te nüüd halate, Malaga on igati korralik sats, eriti veel kodus

          Kommentaar


            Ei ole selline "keerutan-nuga-haavas-veel-edasi" tüüp , aga vägisi tundub et siin teemas on kõvem suitsiidi laine üle käinud , või siis polegi siin kunagi tõeliseid fänne olnud, ainult ManU stiilis sitased glory hunterid... samas mis glooryt sa tagumise otsa klubist nagu Milanist ikka saaksid?... mõttekoht
            Igatahes tõmmake tuju jälle ülesse, kahju vaadata kuidas suurest impeeriumist on saanud rock bottom

            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Tõepoolest, orbitaaljaam keskendub primavera meeskonna tegudele ja Jasperi postid on ka harvemaks siin teemas jäänud. Fännid või fakecelebrityd ?
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  enamus roma "fännide" postitustele ei ole ega hakkagi olema mõtet reageerida.

                  Kommentaar


                    Rock bottomi ja Glorius footballclub of Roma vahe tabelis on 7 punkti ning Rock Bottom mängib Euroopas, Roma mitte. Mõttekoht?

                    Kommentaar


                      Noh ma ei tea...Ma ei vahetaks praegust tabeliseisu Euroopas mängimise vastu.

                      Kommentaar


                        Ma olen nädala eestist eemal olnud, et möla maha tüdrukud. Ja mis tabelit ja euroopat puudutab, siis hooaeg kestab mai kuuni.

                        Kommentaar


                          Berlule. 4 aastat vanglat. Eks toimub edasikaevamine ja muu kama.

                          Kommentaar


                            Ilmselt ta reaalselt sinna ei satu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                              Tõepoolest, orbitaaljaam keskendub primavera meeskonna tegudele ja Jasperi postid on ka harvemaks siin teemas jäänud. Fännid või fakecelebrityd ?
                              katku ajal väga pidu ei panda.
                              Milanista

                              Kommentaar


                                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                                Tõepoolest, orbitaaljaam keskendub primavera meeskonna tegudele ja Jasperi postid on ka harvemaks siin teemas jäänud. Fännid või fakecelebrityd ?
                                Ma ei saa aru, milles on probleem kui primavera tegemistel silma peal hoitakse? Ning ma ei ole millelegi keskendunud, lihtsalt viskan teinekord striimi linke ning tulemusi, mida võibolla igaüks ei viitsi/ei tule meelde otsida. Tõsiselt, pseudokas. Viimane MIlani mäng, mida ma nägin oli vs Zenit, ehk ei oska suurt midagi vahepealsete mängude kohta kommenteerida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X