320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Ma ei saa aru, milles on probleem kui primavera tegemistel silma peal hoitakse? Ning ma ei ole millelegi keskendunud, lihtsalt viskan teinekord striimi linke ning tulemusi, mida võibolla igaüks ei viitsi/ei tule meelde otsida. Tõsiselt, pseudokas. Viimane MIlani mäng, mida ma nägin oli vs Zenit, ehk ei oska suurt midagi vahepealsete mängude kohta kommenteerida.
    Ma ie taha halbade uudiste tooja olla, aga see mis sa just kirjutasid kirjeldabki GLORYHUNTERIT. Siis kui klubi on tipus, teed minimaalselt 3 posti päevas ja väilted igalpool kus võimalik lehvitades puna-musta lippu. Nüüd kui klubi ja Allegri oma tõelist palet näitavad, (mille eest ma teid juba 2 aastat etet hoiatanud olen) , siis on kogu punt laiai jooksnud ja kogemata vaatavad ehk 1 mängu kuu jooksul.
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Ja tundub, et on juba on Berlu karistust vähendatud 12 kuu peale. Itaalia.

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Ma ie taha halbade uudiste tooja olla, aga see mis sa just kirjutasid kirjeldabki GLORYHUNTERIT. Siis kui klubi on tipus, teed minimaalselt 3 posti päevas ja väilted igalpool kus võimalik lehvitades puna-musta lippu. Nüüd kui klubi ja Allegri oma tõelist palet näitavad, (mille eest ma teid juba 2 aastat etet hoiatanud olen) , siis on kogu punt laiai jooksnud ja kogemata vaatavad ehk 1 mängu kuu jooksul.

        Jah, kuskil rootsi päraperses keset maanteed tõmban sõidupealt striimi lahti? Tavai, mine proovi.

        -e- vaatasin, et pärast Zeniti on toimunud tervelt kolm mängu, mida ma pole näinud. Derby ajal pidin tööd tegema, vs Lazio sünnipäeval, Malaga mängu ajal olemisest kirjutasin. Ja ses suhtes su suust mingit g-hunteri juttu kuulata on ka päris veider. MIs enne striimiajastut oli? Kõik peale rahva, kes staadionile mahtusid olid gloorihunterid? Proovi olla.

        Kommentaar


          Algselt postitas Solfice Vaata postitust
          Ja tundub, et on juba on Berlu karistust vähendatud 12 kuu peale. Itaalia.
          AC Milan president Silvio Berlusconi's four year prison sentence cut to just one year due to a 2006 ruling on prison overcrowding in Italy.

          Kommentaar


            Eks ole suur rõõm tõdeda ja näha, et suurimal kukel ja ironiseerial Jasperil on suu lukku tõmmanud.
            Olid tõesti ilusad ajad, oli tore lõõpida ja alandada kõiki teisi klubisid ja nende fänne.Õnneks tuleb see kõik sulle nüüd topelt tagasi.

            Kõik need ennast täis Bilani rotid saavad korralikud koosad.

            Romalastest fännid on ju jobud ja piidrid, ajavad ainult möga suust välja ja on niisama pimedada ja kurdid.

            Jasper ma küsin kus on nüüd need SCUDETTO KITSED JA SEAD ??? aja nad laudast välja, ennem kui hanged ülepea on!

            Eks Bilan on nagu Rubetuss, kõvad paukumised, scudettod,domineerimised....millele järgnevad kokkuleppeskandaalid, trellid, mängukeelud, rahatrahvid jne...

            Varsti on vist tõesti targem KIHNU LIIGAT vaatama hakata, sest Rube,Bilan ja Printer on Itaalia liiga maine lihtsalt nii allaviinud.

            Ma ausalt ei tea, kas see on normaalne,et Totti-De Rossi on ohverdanud osakese oma karjäärist sellisele võltsliigale nagu Serie A.

            Berlusconi-Moggi on paraku peasüüdlased, selles, miks Serie A on nii põhjakäinud, arvake mida tahate, aga nii on.

            Tõendeid on rohkem kui Keskraamatukogus raamatuid, seega milleks ajada siin foorumis mäda raffale, eikad ja orbitaaljaamad tulge palun mõistusele.

            Ennem ma kuulaks tõesti UUU mäda kui eika õigustusi sellele, miks Juve failib euroopas klubide vastu, keda isegi Nõmme Kalju on võimeline võitma.

            See ei ole enam normaalne lihtsalt, kus on need SuperMirkod ja SuperGIGID,SuperBalzad.
            sigpic

            Kommentaar


              Eks ma saan aru, miks Riomanistad on siin foorumis pinnuks silmas, nimelt tõde on ikka valus kuulata ja vaja on need tüütud putukad ärakõrvaldada.

              Andke andeks, aga hetkel on kyll tunne, et Mõnele fännile on küll siin tuss kõrvuni pähetõmmatud.
              sigpic

              Kommentaar


                Orbitaaljaam, asi pole ainult mängude vaatamises vaid pigem siinses foorumi aktiivsuses. Ma saan aru et maanteel autoroolis striime päris ei vaata (kuigi olid ajad, millal Milani fännid olid nii kõrge lennuga et ka see tegevus poleks olnud probleem) , aga see ei ole vabasta teid KOHUSTUSEST käia Premieri teemades roojamas! See on iga endast lugupidava Itaalia fänni au ja kohustus, neid nõdrameelseid Mardisalu järglaseid maa peale tuua!!! Kui isegi selleks pole enam aega, siis on viimane aeg konto kustutada ja pereelule keskenduda.

                “We are Tifosi.
                We are Legion.
                We do not forgive.
                We do not forget.
                Bow before us.”
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  nõdrameelseid Mardisalu järglaseid maa peale tuua!!!
                  Hehehe, see oli isegi päris naljakas.

                  Kommentaar


                    lol, te lähete ikka päris sõgedaks, kui ma teie ette pärleid ei poeta.


                    ehk kits on töökorras. mängud on nähtud. premieri teemades on roojamist ka vastavalt situatsioonile sarnases koguses, mis varem. suure nõudluse tõttu, mõned read siis.

                    El Shaarawy(Ballon D'or 2014) lõikas täna kooki.


                    Tasuta Audid(minu arvates suurim põhjus, miks Mesbah tiimis hoiti)


                    this is how you chill. õppige.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Huvitav, kas massivejinximise tulemusena juhtub antijinx? Tundub, et Milan võidab mõlemal juhul.
                      õnnitlused scudetto puhul.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        See , et siin teemas võtavad sõna mõistlike kommide osas Count ja Atelticomadrid siis jah, vaadake oma teemat, vägisi jääb mulje, et oma hääl on kõige parem mida kuulata aga oh ei äkki mujal keegi veel mainib, et meil on hea "hääl" .See, et ma või keegi teine ei kirjuta komme ei tähenda, et klubil südames vähem kohta oleks.Üldsielt pole ma see mees viitsib kirjutada mis värvi buutsa paelad seekord Patol jalas olid.
                        Felix: Oh, bollocks!
                        Elmo: Dog's bollocks?
                        Felix: No, just plain fucking bollocks!
                        Elmo: No dog involved?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          õnnitlused scudetto puhul.
                          tänud.

                          (juba eelmisel aastal ei toitnud)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas maanus Vaata postitust
                            Üldsielt pole ma see mees viitsib kirjutada mis värvi buutsa paelad seekord Patol jalas olid.
                            Võin öelda, et reeglina on Patol jalas sinised kilest sussid.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              tänud.

                              (juba eelmisel aastal ei toitnud)
                              tegelikult ma mõtlesin samale asjale. kahjuks midagi paremat ei ole hetkel. steroidiprotsess tuleb heal juhul 2017.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Muntari ja Ganz primavera eest platsil

                                Kommentaar

                                Working...
                                X