320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    at Stok and everybody who cares

    Paolo jutt on korrealatsioonis Ibra*, Cassano** ja muidu spekullijatega. kapten räägib kõrgemat tõtt ka nende eest, kes suud lahti teha ei julge(Thiago Silva?***), sest see on kaptenikohustus****. Allegri***** ilmselgelt plokiti ära. eks siin võib olla üks põhjustest, mis krediit teda klubi lootsina on hoidnud keeruliste tulemuste järel. usun, et klubi peast ikka mädaneb. samas peab Gallianile ka kaasa tundma - eks see kõik on peaasjalikult Mondadori kohtuotsuse****** järeltõuge. huvitav oleks teada, kuidas Barbara sellesse kooslusesse on mõjunud. oli ka tema sissetoomisel jutt üleval, et Galliani plokib.

    * - kes ei räägi Gallianiga sõnagi ja kellele Galliani ise ka helistada ei julge
    ** - a'la "I had problems with only one person in Milan"
    *** - Thiago Silva põhimõtteliselt viidi läbi pisarate Pariisi. eelnevalt tehti meedias järjekordne kampaania Grazie Presidente(vt Kaka to Man City, Pato to Psg), sest algupärane pakkumine lükati tagasi. siis tehti uus leping(mida vist FIGC'le ei edastatud) ja parseldati koos Ibraga PSG'sse financial scudetto nimel.
    **** - kaptenikohustus oli ka need talupojad talupoegadeks nimetada, kes Istanbuli etenduse järel nõudsid mängijatelt fännide ees vabandamist. (mis oli Paolo San Siro ärasaatmisel toimunud sapiloopimise peapõhjuseid)
    ***** - "Yes, it was my idea to bring back Maldini a couple of years ago, but ideas don't always work out. It wasn't possible. That's all." - Allegri peale Maldini sõnavõttu
    ****** - Berlusconi sai ~€500M trahvi monopoli seaduse eest, mille tõttu jäi Raiola klient Hamšik a'ka Mr. X Napolisse + kõik ülejäänud tsirkus

    minu jaoks on muidugi Paolo sõnad alati kivisse raiutud(v.a. Leonardo kaasus), aga üldiselt vaadates Milani fännide reaktsioone, siis kogu intervjuu seems legit as a mofo.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      kellegil ei ole vist pohmakat
      Suhkruhaige

      Kommentaar


        Algselt postitas Milanista Vaata postitust
        kellegil ei ole vist pohmakat
        tõsi.

        uuel aasta plaanin ma ironisaatori mantli maha visata ja rünnata intelligentseima useri tiitlit.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          tõsi.

          uuel aasta plaanin ma ironisaatori mantli maha visata ja rünnata intelligentseima useri tiitlit.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            tõsi.

            uuel aasta plaanin ma ironisaatori mantli maha visata ja rünnata intelligentseima useri tiitlit.
            Sellest tiitlist oled sa ju ammu ilma

            E: good one
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Päeva ruumor räägib, sellest kuidas Osvaldo "who the fuck is Zlatan" koht Romas pole päris selge ning Milan näeks teda enda koosseisus. Potensiaalne mitme päeva naermise koht.

              Kommentaar




                “I’m the most successful president in the football history, and in second place there is [former Real Madrid president Santiago] Bernabeu, who has a stadium dedicated to him.”
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Tanel-eika-Iceman, teil on reaalselt kõigil mingi ajamasin? või ma pean veel Tofoa, counti, F.Totti, Francesco jpt poolt üle elama tsitaadid ja naljad eelmisest kümnendist/sajandist/millenniumist?

                  (hea küll, Silvio on seda öeldnud umbes 25x, seega sa ehk saad isegi andeks)
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    Tanel-eika-Iceman, teil on reaalselt kõigil mingi ajamasin? või ma pean veel Tofoa, counti, F.Totti, Francesco jpt poolt üle elama tsitaadid ja naljad eelmisest kümnendist/sajandist/millenniumist?

                    (hea küll, Silvio on seda öeldnud umbes 25x, seega sa ehk saad isegi andeks)
                    kusjuures mingid Milaniasjad satuvad hooti näppu ilgelt pika viivitusega. näiteks paar päeva tagasi nägin esmakordselt Milani suvist treeningvideot, kus teiste rassimise ajal Boateng ja Robinho (ja mingi neeger veel, Strasser äkki) lõid muusika saatel tantsu. oleks seda õigel ajal näinud, siis ei tulnuks mulle näiteks Boatengi selle hooaja "vorm" üllatusena.

                    süüdistan siinkohal muidugi sind, et siia foorumisse jõuab liiga vähe Milani multimeediat.

                    Kommentaar


                      see video jäi tõesti postitamata, sest üldjuhul kogu üleminekuaken on minu nägemuse järgi FM'i fännide pärusmaa. lisaks tekitasid Pariisi saatmised isu nautida väheantud ilmasid ja siidrivaate. umbes nagu Robinho sõbrad praegu.


                      "ma pingutan lihaseid, te hoidke jooke. siis ei saa keegi öelda, et brasiilia jalgpallurid on paksud alkohoolikud. "

                      selle tõttu oli vaja muidugi ka palju De Scigliot teha
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        selle tõttu oli vaja muidugi ka palju De Scigliot teha
                        Kas ma saan sellest pildist ja sinu kommentaarist õigesti aru?

                        Nimelt De Sciglio kuseb hommikust pohmakat välja , samal ajal kui teised trenni teevad ? Järjekordne joodik-noormängija? Binho-Dinho halb eeskuju ? Boatengi-Binho eeskuju kombo?
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Mina loen sellelt pildilt välja, et Flamini jookseb üleminekuakna poole.

                          Kommentaar


                            Räägime parem asjast. Milan küsis Ossi ja Destro kohta, saadeti pikalt. Stekburxi saatuse kohta ei tea, aga no ma ei saa aru miks Milan peaks üldse väravavahti taga ajama, kui probleemid on ilmselgelt mujal.

                            Kommentaar


                              Sest Abbiati ja Amelia on vanad (+ pädevate keskkaitsjate puudumisel ei oska mehi juhendada standardolukordade ajal, mis on ilmselgeks probleemiks see hooaeg). Mõlemal peaks hooaja lõpus leping lõppema ning kolmas väravavaht Gabriel on ssuvel toodud 19 aastane brasiillane. Ma pakuks miskit sellist. Räägitud on veel ka Atalanta? väravavahi toomisest.

                              Kommentaar


                                Amelia on 30, Stekburx on 30. Kui kaitsjad nurgalöökide ajal pidevalt täis kusevad, siis ma ei tea kuidas selles vv süüdi on.

                                Ostke selle raha eest mõni mängija keskväljale parem. Ainult Montolivoga kaugele ei sõua.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X