320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    MUNTAAAARIIIII!!!!

    Tublid poisid, mina rahul.
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Tublit666 Milan
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Oi oi oi, see oli magus. Ainult Constant väristas kuidagi palju

        Kommentaar


          Korralik värk Sansal. Barca peksti nurka.

          Kommentaar


            Ega siin muud tulemust poleks oodanudki. Mingi äratõusnud Hispaania külaliiga kääbusklubi sai tõsised kellad. Ja polnud ju väga palju vajagi, Berlu raha ja ühte idiooti treenerit. Selline "tase" on Hispaanias. Tundub et sel hooajal võtavad Itaalia klubid oma koifitsendi tagasi ja tõestavad veelkord, et Itaalia on number üks ! ja kõik teised on prügihunnikutest jalamatid!

            Jasperile õnnesoovid ja tõesti tegi kadedaks, 65 euri eest elamust elulõpuni ja loodan et tegid ka selle panuse mille lubasid Siis oleks joogid nagu minu kulul täna!

            FORZA ITALIA!!
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Õnnitlused!

              Jasperil läks see reis väga täkkesse ja ainult head emotsioonid kaasavõtta!

              Allegri kohta täitsa 5 esitus!
              sigpic

              Kommentaar


                super!

                Kommentaar


                  tegelikult oli mängu huvitavaim hetk see, kuidas robinho ja balo seal tantsisid. gifi vaja
                  Algselt postitas Tofoa
                  Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                  Kommentaar


                    üks kohalik võlur vilbert ütles kunagi, et messi sureb selle aasta viiendal veebruaril. tänane mäng näitas, et vist surigi - CL faasis (mis siis et 97 minutit ainult kestnud) on olnud ta ikka nähtamatu, justkui ei eksisteerigi. milan pani väga hullu, nii peabki - võitke tõesti see 4. cl koht tagasi, itaalia liiga on seda väärt. niang, shaarawy ja muud tiidudteedud väärivad seda võitu, nii peabki.

                    parka ei teinud ühtki pealelööki, see on juba järgmine tase. ma usun et silvio hakkab veel nooremaid naisi panema kui teeb seda hetkel üks PraSi tuttav hans
                    mina ja angelo kaasmaalane vederiiko oleme ääretult rahul, et parka sai üle pika aja veidi katanaga pihta ka, ei jaksa enam seda parkaforeverit kannatada. loodame, et camp noul pargitakse buss nii ette ära et isegi suslik sealt läbi ei saaks või eesti maksuamet, mis veel öelda - jasper sai nüüd paariks aastaks emotsioonid välja elatud, ma tahan ausat vastust - kas sa nutsid ka statal või mitte, kui ei nutnud siis ma ei usu sind

                    soovin juba näha milani fänni tiziano videot mängu osas, tema reaktsioone ja nii edasi. eeldan, et ta läks hulluks ja sõitis muruniidukiga stuudiost välja ning stuudio lihtsalt põleb awesomenessist

                    forza italia ja tahaks normaalset, põnevat jalkat veel näha.

                    mina
                    vederiiko
                    vilbert
                    ja veel palju milani poolehoidjaid
                    michel
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas NOT Vaata postitust
                      tegelikult oli mängu huvitavaim hetk see, kuidas robinho ja balo seal tantsisid. gifi vaja

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Huvitav, kas see tšikk läks üksi nende kõigiga koju

                        Kommentaar


                          tütarlaps lubas Milani võid korral kõigil lahti imeda.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Ma vaatasin esimese hooga, et Beyonce. Aga nüüd oleks huultelt lugejat vaja. Mida tšikk ütleb?


                              e: Daz Booob juba andis päris adekvaatse vastuse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Ma vaatasin esimese hooga, et Beyonce. Aga nüüd oleks huultelt lugejat vaja. Mida tšikk ütleb?
                                huultelt lugeja on poistel püksis namiin. ära õrrita.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X