320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ega siin muud tulemust poleks oodanudki. Mingi äratõusnud Hispaania külaliiga kääbusklubi sai tõsised kellad. Ja polnud ju väga palju vajagi, Berlu raha ja ühte idiooti treenerit. Selline "tase" on Hispaanias. Tundub et sel hooajal võtavad Itaalia klubid oma koifitsendi tagasi ja tõestavad veelkord, et Itaalia on number üks ! ja kõik teised on prügihunnikutest jalamatid!

    Jasperile õnnesoovid ja tõesti tegi kadedaks, 65 euri eest elamust elulõpuni ja loodan et tegid ka selle panuse mille lubasid Siis oleks joogid nagu minu kulul täna!

    FORZA ITALIA!!
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Õnnitlused!

      Jasperil läks see reis väga täkkesse ja ainult head emotsioonid kaasavõtta!

      Allegri kohta täitsa 5 esitus!
      sigpic

      Kommentaar


        super!

        Kommentaar


          tegelikult oli mängu huvitavaim hetk see, kuidas robinho ja balo seal tantsisid. gifi vaja
          Algselt postitas Tofoa
          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

          Kommentaar


            üks kohalik võlur vilbert ütles kunagi, et messi sureb selle aasta viiendal veebruaril. tänane mäng näitas, et vist surigi - CL faasis (mis siis et 97 minutit ainult kestnud) on olnud ta ikka nähtamatu, justkui ei eksisteerigi. milan pani väga hullu, nii peabki - võitke tõesti see 4. cl koht tagasi, itaalia liiga on seda väärt. niang, shaarawy ja muud tiidudteedud väärivad seda võitu, nii peabki.

            parka ei teinud ühtki pealelööki, see on juba järgmine tase. ma usun et silvio hakkab veel nooremaid naisi panema kui teeb seda hetkel üks PraSi tuttav hans
            mina ja angelo kaasmaalane vederiiko oleme ääretult rahul, et parka sai üle pika aja veidi katanaga pihta ka, ei jaksa enam seda parkaforeverit kannatada. loodame, et camp noul pargitakse buss nii ette ära et isegi suslik sealt läbi ei saaks või eesti maksuamet, mis veel öelda - jasper sai nüüd paariks aastaks emotsioonid välja elatud, ma tahan ausat vastust - kas sa nutsid ka statal või mitte, kui ei nutnud siis ma ei usu sind

            soovin juba näha milani fänni tiziano videot mängu osas, tema reaktsioone ja nii edasi. eeldan, et ta läks hulluks ja sõitis muruniidukiga stuudiost välja ning stuudio lihtsalt põleb awesomenessist

            forza italia ja tahaks normaalset, põnevat jalkat veel näha.

            mina
            vederiiko
            vilbert
            ja veel palju milani poolehoidjaid
            michel
            slimm.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas NOT Vaata postitust
              tegelikult oli mängu huvitavaim hetk see, kuidas robinho ja balo seal tantsisid. gifi vaja

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Huvitav, kas see tšikk läks üksi nende kõigiga koju

                Kommentaar


                  tütarlaps lubas Milani võid korral kõigil lahti imeda.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Ma vaatasin esimese hooga, et Beyonce. Aga nüüd oleks huultelt lugejat vaja. Mida tšikk ütleb?


                      e: Daz Booob juba andis päris adekvaatse vastuse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        Ma vaatasin esimese hooga, et Beyonce. Aga nüüd oleks huultelt lugejat vaja. Mida tšikk ütleb?
                        huultelt lugeja on poistel püksis namiin. ära õrrita.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          dat swag
                          Algselt postitas Iceman
                          Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                          Kommentaar


                            Ega see tydo pole juhuslikult päevitunud jumega Shakira ?

                            Tahaks loota, et Jasper jälitab neid kuni koduukseni ja me saame kõik taas ohtralt pildi-video-gifi materjali, mis peaks ilmselt siinsed foorumlased ärarahuldama.
                            sigpic

                            Kommentaar




                              Pole midagi öelda. Loodetavasti suudab Milan ka teises mängus edu hoida- Juventuse tee võidule oleks Barka väljalangedes märgatavalt lihtsam.

                              Tähelepanekud.

                              1. Messi oli JÄLLE itaallaste vastu täielik null ja pole vist siiani mängust itaalaste vastu skoorinud. Huvitav, kas Messi Serie As, kui kaitsjad robustselt ka keha annavad, suudaks üldse 25+ kolli ära lüüa. Tõsiselt.

                              2. Nägin esimest korda Barkat mängimad võõrsilsärgis. Silmad jooksevad siiani verd.

                              3. Allegri. Puhas filigraansus ja taktikaliselt perfektne mäng. Barkal lubati keskjoone juures kiigutada palju taheti, aga ruumi ei jäetud ja ise nõelati teravalt. Antud koosseisu arvestades pole enam loogilisemalt ja perfektsemalt suudetud ühte mängu mängida. Sisuliselt võivad kõik need umbkaitsejutuvennad rahulikult magama ära minna, sest Barkal lihtsalt ei lastud mängida mängu mida nad tahtnuks ja ilmselgelt polnud ka kataloonlastel plaan Bd.

                              4. Vestlus
                              Milanifänn: el sharaawy võiks ju jala ikka valgeks saada, teine panus oleks boateng...ta tavaliselt üllatab barca vastu mingi kauglöögiga
                              Mina: boateng
                              Mina: lol
                              Mina: joogine?
                              (3 minutit läheb mööda ja Prince skoorib)
                              Mina: okei. vabandan eelneva ilmselgelt rumala remargi pärast.
                              ehk
                              Boatengi vähestest eurokollidest vist enamus on nüüd Barka vastu?

                              5. Ma hakkan vaikselt mõtlema, et äkki peaks Milani pidama scudettokonkurendiks vms. Kui juba ilma Balota lutitakse Barkat. Hirmuäratav värk.

                              6. Edu või siis piinlikult naljakat läbikukkumist teises mängus. Mul on ilmselgelt ainult võita.

                              Kommentaar


                                Tütarlaps on Balo piff, aga see selleks.
                                Mängust.
                                Allegri-10/10
                                Ilmselgelt oli vaadanud eelmise hooaja tselski mängu + Itaalia vs Hispaania EM alagrupimängu. Viimase hetke vigastustega suutis varuplaani kiirelt välja mängida ning õigeaegne Niangi sissetoomine pani Barca kõrge kaitse survealla.
                                Kaitse-väga korralik esitus. Isegi uskumatult korralik meeskonnalt, kes muidu suudab jätta poole väljaku suuruseid auke ning mitu kord mängus brainfartida. Põhimõtteliselt palli kasti ei lastud ning ainus ohtlik kaugelt tehtud pealelöök oli see Xavi oma, mis oli ka vv kontrolli all.
                                MOM läheb Montolivo ja Ambro vahel jagamisele. Töötasid ihu ja hingega kaitses ning lõhkusid Messi mängutuju kiirelt ära. Ja Fabregase, kes oli ilmselgelt Barca nähtamatuim mängija minu jaoks täna.
                                Rünnak- seal oli see häda, et Shaawa oli ainus kiire mees rünnakus kuni Niangi vahetuseni ning ülejäänud meeskond ei jõudnud temaga sammu pidada. See viis selleni, et jooksis ennast kaitsevahele kinni aga palli nagu ka polnud kuhugi panna, kuna ülejäänud mansa võttis alles keskringis hoogu üles. Muidu väga hea.

                                Pühapäeval derby. Kahetised tunded-õhelt poolt võiks nagu olla meeletu vaimne boost, teisalt ei kujuta ette palju energiat sinna platsile jäi. Samas derbiks suudetakse ennast ilmselt ikka konditsiooni, just mentaalselt, viia ning olukord oleks hullem kui vastas oleks mingi Sampdoria või midagi sellist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X