320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    07/08
    Transfer revenue: 19.038.800 £
    Transfer expenditures: 46.288.000 £
    -27.249.200 £
    Ilmselt toodi sellel perioodil Menez,Riise,Baptista,Cicinho.

    Ja need mehed sobiksid kõik tänasel päeval väga hästi Pescara värvidesse.

    Põhimõtteliselt olid kõik tõsised flopid.

    Manu mäng toimus ennem seda 07/08 ajaarvamist.
    sigpic

    Kommentaar


      Kus sa F.Totti tead, mis suhtumisega järgmine aasta minnakse? Aga selleks, et minna, tuleb lõpetada serie a top kolmes. Ja postilöögi asemel skoorimine, oleks teinud seisuks 1-1 ja edasine on spekuleerimine. Ja mida annab juurde üks ring CL? Miljon? kaks? Kolm? Peenraha võrreldes sellega, mida toodaks järgmine aasta CL asemel EL mängides.

      Kommentaar


        Baptista mängis eile Malaga eest ja oli suht pädev väljakul.

        aga mis selle Messi särgiga siis ikka on?
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Kus sa F.Totti tead, mis suhtumisega järgmine aasta minnakse? Aga selleks, et minna, tuleb lõpetada serie a top kolmes. Ja postilöögi asemel skoorimine, oleks teinud seisuks 1-1 ja edasine on spekuleerimine. Ja mida annab juurde üks ring CL? Miljon? kaks? Kolm? Peenraha võrreldes sellega, mida toodaks järgmine aasta CL asemel EL mängides.
          Ja jälle, tuleb juurde 1 ring blablabla, tra kui Barcale oleksite ära teinud siis oleks ju kõik võimalik olnud? Või eksin? Ja sulle kui fännile on tähtsam see kui palju Milan raha saab või see et CLis kaugemale jõuaks?
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            See on küll tore, et F.Totti kogu selle läbu jälle tagasi siia Milani teemasse vedas. Well done...

            Kommentaar


              Minul fännina on tähtis, et mul ka järgmine hooaeg CL põhjust vaadata oleks. Ma saan aru, et osade AS Roma fännide arvates paneks nende mansa ka see aasta CL kinni kui neil see võimalus oleks, minul on reaalsustaju siiski säilinud ning saan aru, et hetke Milanis seda koossisu/kogemust veel ei ole.

              -e- Menez müüdi ju PSG-sse 8? mil eest. Normull summa ühe flopi eest.

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Ma olen eit
                Ok. Rohkem ei torgi.
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  lol..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Minul fännina on tähtis, et mul ka järgmine hooaeg CL põhjust vaadata oleks. Ma saan aru, et osade AS Roma fännide arvates paneks nende mansa ka see aasta CL kinni kui neil see võimalus oleks, minul on reaalsustaju siiski säilinud ning saan aru, et hetke Milanis seda koossisu/kogemust veel ei ole.

                    -e- Menez müüdi ju PSG-sse 8? mil eest. Normull summa ühe flopi eest.
                    Vaata, kes Meneze ostis ka üks null ees või taga, keegi kirjutas seal kogemata ühe nulli lisaks, vaevalt seal keegi vaesemaks jäi.Reaalselt poleks keegi euroopast ega mujalt tema eest sellist summat väljakäinud.

                    Järgmise aasta CL-i tõesti ei oska ette ennustada, kuid kui suhtumine on sama, siis on tulemus ka sama.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      07/08
                      Transfer revenue: 19.038.800 £
                      Transfer expenditures: 46.288.000 £
                      -27.249.200 £

                      -e-
                      Ma saan aru, et Roma siis ikkagi polegi suurklubi ja mul on alati õigus olnud?
                      Kui klubist teeb suurklubi puhtalt raha siis küll. Ma ei tea millised on sinu suurklubi raamid ja tunnused, võimalik, et ka "shaakali" tunnused.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        aga mis selle Messi särgiga siis ikka on?
                        sa mõtled kommenteerijate mulli nagu ta oleks keeldunud El Shaarawyga särkide vahetamisest?

                        @OfficialEl92
                        Posto la foto cosí chiarisco la questione della maglia...Grazie Leo... Campione dentro e fuori dal campo..!! https://twitter.com/OfficialEl92/sta...735361/photo/1


                        (GT: "Place the photo so I clarify the question of the link ... Thanks Leo ... Champion on and off the field ..!")
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                          Baptista mängis eile Malaga eest ja oli suht pädev väljakul.

                          aga mis selle Messi särgiga siis ikka on?

                          Kas asi polnud mitte vastupidine, et El Shawaawy ei tahtnud Messile oma särki anda ? Või olen ma valesti arusaanud.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                            Kas asi polnud mitte vastupidine, et El Shawaawy ei tahtnud Messile oma särki anda ? Või olen ma valesti arusaanud.
                            Videost leitava info põhjal oli väidetavalt keeldujaks ikka Messi. Iseasi, kas seda Messi käiku keeldumiseks saab pidada, sest Vaarao ju särgi ikkagi sai ja säutsumisega seda ka kinnitas, et probleemi pole.

                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Oleks ma milani mängija olnud oleks ma peale vilet oma pasase torso jooksuga riietusruumi viinud mitte mingi messi särki läinud taga ajama. Okey no tegelt jah saan aru ElSaawist...bilaniga sai kogematta uus leping tehtud ja peale ootamatu väljalangemist on pankrot ukse ees. messi särgi saab tõesti mõnele jobule Ebays maha müüdud, saab vähemasti autole kütust ja kõhu täis.

                              Btw:Endiselt uhke, et Itaalial on selline "tasemel" klubi nagu ac bilan.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                                võitnud CL-i ... Barca 5-el
                                not yet.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X