320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noh, eks neid säästudiile on Milanilgi külluses olnud.
    Aga see Matri lüke viitab küll sellisele sündmustejadale, et berlu ja Galliani on sama süüfilisehaiget naist jaganud.
    Samas.
    Ka Pazzini diil tundus eelmine sügis täiega full retard, aga lõpptulemus oli vägagi ok. Eks Galliani teab paremini ning on ennast ses osas ka tõestanud.

    Kaitse on ikka perses.

    Kommentaar


      Eika viimane postitus on hardcore!

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Nõup

        Matri = 12m
        Barzagli + Pirlo + Pogba + Tevez + Llorente = 9,5m

        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Galliani: "tahaks Ljajici tuua"
          Berlu: "sorri, rahhi pole"
          Galliani: "tahaks Honda tuua"
          Berlu: "sorri, rahhi pole"
          Gallaini: "tahaks FEDERICA NARGI ja matri tuua"

          Berlu:

          Kommentaar


            heheh. kuld.

            Kommentaar


              ajax, celtic ja too tüüpiline spaanlaste mansa

              Kommentaar


                Fixed. Keeruline, samas oleks võinud ka hullemini minna. Eelmine aasta suudeti vähemalt ühes mängus näidata kuidas frododega mängida. Ehk on ka korduskohtumisest omad järeldused tehtud.

                Kommentaar


                  Minu meelest on Matri OK tüüp. Tõepoolest võib Pazzini stsenaarium korduda.

                  Ühtegi mängu täies pikkuses pole veel näinud, küll aga hailaitse ja Poli on mulle täitsa meeldima hakanud.

                  Kommentaar


                    Kas see Barcaga kokkuloosimine juba vanaks ei hakka minema? Mingid uued fixid võiks teha. Saan aru et barca on maksnud härradele et kõige lihtsam alagrupp saada, aga oli ka võimalus kopenhaagenitega kohtuda vms.
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Kas see Barcaga kokkuloosimine juba vanaks ei hakka minema? Mingid uued fixid võiks teha. Saan aru et barca on maksnud härradele et kõige lihtsam alagrupp saada, aga oli ka võimalus kopenhaagenitega kohtuda vms.
                      Kurat! Kuidas sa teada said? Pagan küll. Peab hoolsamini asju hakkama ajama nüüd.
                      Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                      Kommentaar


                        Matri Milani ametlik.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zelee Vaata postitust
                          Matri Milani ametlik.


                          Matril pole hambaid vaadatud(Cissokho) ja Milani kodukal on see protsent alla saja(Suazo).
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Kas mu andmed on õiged, et 22. oktoober on kodus vs Barcelona? Olen samal ajal Milaanos, ilmselt mängule ei lähe muidugi, aga kohalikega koos pubis vaadata oleks ka lahe.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas idikas Vaata postitust
                              Kas mu andmed on õiged, et 22. oktoober on kodus vs Barcelona? Olen samal ajal Milaanos, ilmselt mängule ei lähe muidugi, aga kohalikega koos pubis vaadata oleks ka lahe.
                              kodukas kinnitab.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Tundub, et Kaka on koju tagasi tulemas. Peale tänast sõprusmängu Deportivo ja Real Madridi vahel andis Kaka lühiintervjuus teada, et tahab klubist lahkuda.

                                Hetk tagasi: Kaká's spokesman has also just confirmed that Kaká's wish is to go back to AC Milan. He had agreed terms in January.
                                "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                                Kommentaar

                                Working...
                                X