320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    heheh. kuld.

    Kommentaar


      ajax, celtic ja too tüüpiline spaanlaste mansa

      Kommentaar


        Fixed. Keeruline, samas oleks võinud ka hullemini minna. Eelmine aasta suudeti vähemalt ühes mängus näidata kuidas frododega mängida. Ehk on ka korduskohtumisest omad järeldused tehtud.

        Kommentaar


          Minu meelest on Matri OK tüüp. Tõepoolest võib Pazzini stsenaarium korduda.

          Ühtegi mängu täies pikkuses pole veel näinud, küll aga hailaitse ja Poli on mulle täitsa meeldima hakanud.

          Kommentaar


            Kas see Barcaga kokkuloosimine juba vanaks ei hakka minema? Mingid uued fixid võiks teha. Saan aru et barca on maksnud härradele et kõige lihtsam alagrupp saada, aga oli ka võimalus kopenhaagenitega kohtuda vms.
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              Kas see Barcaga kokkuloosimine juba vanaks ei hakka minema? Mingid uued fixid võiks teha. Saan aru et barca on maksnud härradele et kõige lihtsam alagrupp saada, aga oli ka võimalus kopenhaagenitega kohtuda vms.
              Kurat! Kuidas sa teada said? Pagan küll. Peab hoolsamini asju hakkama ajama nüüd.
              Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

              Kommentaar


                Matri Milani ametlik.

                Kommentaar


                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  Matri Milani ametlik.


                  Matril pole hambaid vaadatud(Cissokho) ja Milani kodukal on see protsent alla saja(Suazo).
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Kas mu andmed on õiged, et 22. oktoober on kodus vs Barcelona? Olen samal ajal Milaanos, ilmselt mängule ei lähe muidugi, aga kohalikega koos pubis vaadata oleks ka lahe.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas idikas Vaata postitust
                      Kas mu andmed on õiged, et 22. oktoober on kodus vs Barcelona? Olen samal ajal Milaanos, ilmselt mängule ei lähe muidugi, aga kohalikega koos pubis vaadata oleks ka lahe.
                      kodukas kinnitab.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Tundub, et Kaka on koju tagasi tulemas. Peale tänast sõprusmängu Deportivo ja Real Madridi vahel andis Kaka lühiintervjuus teada, et tahab klubist lahkuda.

                        Hetk tagasi: Kaká's spokesman has also just confirmed that Kaká's wish is to go back to AC Milan. He had agreed terms in January.
                        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                        Kommentaar


                          Hilja. CL mõmm läks juba minema, kui just jah jalaseent Matril ei avastata.

                          Kommentaar


                            Boateng Schalkes medicalil. Tema eest saadav raha investeeritakse Matrisse. Ilus, väga ilus!!!!!!!!!

                            Kommentaar


                              Tancredi Palmeri ‏@tancredipalmeri 5m
                              Epic communication fail from Milan which 47 minutes ago stated 'Boateng was in gym'. (well, actually it is correct)




                              Schalke kodukal on juba uudis üleval üleminekust.

                              Kommentaar


                                Boateng on kasulikum kui Matri ju?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X