320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Jr
    replied
    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    What up with that?!
    Pjontek ja Suso.

    Leave a comment:


  • orbitaaljaam
    replied
    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Kaks võitu järjest
    Järgmisena SPAL, kes liigas viimane.
    Ajame selle väravatevahe plussi nüüd.

    -e- vaatasin löödud vaäravate numbrit. See on ikka masendavalt väike - 34. Kõikidest eespool olevatest meeskondadest on see masendavalt vähem. Sisselastud väravatega ollakse veel enam vähem joonel.

    28 - @acmilan
    have scored 28 goals in Serie A 10 matches after the lockdown, as many as they had in the previous 26 league games this season. Pace.
    What up with that?!

    Leave a comment:


  • orbitaaljaam
    replied
    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    ehk suudetakse ka Zlatan veel aastaks ära rääkida.
    Ollakse positiivselt meelestatud.

    Leave a comment:


  • raudidas
    replied
    peale pandeemiat meil 0 kaotust siiani💪💪

    Leave a comment:


  • Jr
    replied
    Kui su mänguaeg on kuivanud olematuks siis sa floppadki kõigega. Milan ilma põhimeesteta ja võrdne lahing. Pioli > Ragnarock

    Leave a comment:


  • vendetta
    replied
    Kas Biglial on kunagi normaalset mängu ka olnud Milanis? Tõesti nagu meelega keeraks sitta tiimile iga kord kui üldse platsile saab.

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    22.40 ju?
    Aa mul tv oma näitas miskit muud. Tänud

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Setanta üle ei kannagi??
    22.40 ju?

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Täna õhtul vs Atalanta, kes on liigas konkurentsitult enim väravaid löönud., Milanil kaitses üks põhimees.
    Setanta üle ei kannagi??

    Leave a comment:


  • orbitaaljaam
    replied
    Täna õhtul vs Atalanta, kes on liigas konkurentsitult enim väravaid löönud., Milanil kaitses üks põhimees.

    Leave a comment:


  • vendetta
    replied
    Hater!
    Zio Edy Reja muidugi!
    Ballardini kokku keeratud pasa võttis üle, viis meeskonna stabiilseks eurokoha meeskonnaks mitmeks järgnevaks hooajaks, minimaalsete kulutustega.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Äkki kellelgi targem saab aidata. "Hooaja keskpaigas tuleb ajutine treener, mees saab hästi hakkama, ootamatult pikendatakse lepingut ja järgmisel aastal mäng lippab suurepäraselt" - millal viimati Itaalias selline stsenaarium oli? Mul tuli meelde väga palju näited, kus lepingut pikendatakse ja järgmine hooaeg läheb perse, aga vastupidised eriti ei tule.

    -e- Okei, Walter Mazzarri ja Napoli 2009 on vist üks näide, mis endale meenus. Aga rohkem küll praegu ei tule.

    Leave a comment:


  • Halb ründaja
    replied
    Kas see Ragnick oli ainus variant? Tundub selline vend olevat, kes tuleb ja keerab kõik varasema pea peale. Mis omakorda pole halb, aga seda teha klubis, kus vähemalt platsil mingigi stabiilsus üsna hiljuti saavutatud.
    Itaalias tavaliselt lõpeb 4 kuuga pukis kui tulemust ei tule.

    Pioli loomulikult piiratud võimega treener. Ta tundub rohkem selline härra olevat, kes inimesena tore ja tasakaalukas s.t omanikele meeldib. Nagu suures firmas need vennad, kes tööd ei viitsi-oska teha, aga on inimesena toredad ja personaliosakonna võluvad intervjuul alati ära.

    Leave a comment:


  • football2u
    replied
    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Noh, ma olen suht keenjuse paadis siin. Täis pointless lüke oli see. Maldini vist ikka jätkab ja ehk suudetakse ka Zlatan veel aastaks ära rääkida.
    Kui Zlatanilt küsiti, kes Rangnicki kohta, vastas ta endale omaselt "kes see veel on?". Ilmselgelt tõmbas Milani juhtkond selle peale kässarit ning pakuti Piolile uut lepingut, lootuses, et Zlatan jääb. Pioli tundub meh valik, kelle ajalugu vaadates tundub vaid aja küsimus, millal sacked.

    Leave a comment:


  • orbitaaljaam
    replied
    Noh, ma olen suht keenjuse paadis siin. Täis pointless lüke oli see. Maldini vist ikka jätkab ja ehk suudetakse ka Zlatan veel aastaks ära rääkida.

    Leave a comment:

Working...
X