320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Devil Vaata postitust
    Jalgpalli A ja O.
    Olen sellega nõus, aga kõrvaltvaatajale suht piin vaatamine,just neutraalsele vaatajale
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Mida sa lootsid, kui punktides eelist omav meeskond 22 minutil vähemusse jääb? Turmtuld Ajaxi värava all? Täiesti loogiline asjade käik ja siin pahameelt tunda suht naiivne.

      Kommentaar


        Algselt postitas budu Vaata postitust
        Olen sellega nõus, aga kõrvaltvaatajale suht piin vaatamine,just neutraalsele vaatajale
        Olin neutraalne ning ei ütleks, et s!tt mäng oli. Oleneb kuidas vaatad, et kas "issand kui s!tt milline munemine" või "huvitav jälgida kas pressitakse s!tasti või munetakse hästi".
        0:0 jäi punase kaardi ja Ajaxi suutmatuse pärast. Edasipääs oli kandikul olemas, oma viga, et ära ei kasutatud.

        Kommentaar


          pressitakse sitasti või munetakse hästi Hästi!

          Kommentaar


            Ega pole muud kui tuleb Liverpooli teha.
            Montolivolt sellise käitumise eest kaptenipaela ära ei saa võtta? Hooaja ühel tähtsamail mängul seis meeskonna jaoks üliraskeks teha, sellist käitumist ootaks pigem Constantilt või Balotellilt.

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Ega pole muud kui tuleb Liverpooli teha.
              Montolivolt sellise käitumise eest kaptenipaela ära ei saa võtta? Hooaja ühel tähtsamail mängul seis meeskonna jaoks üliraskeks teha, sellist käitumist ootaks pigem Constantilt või Balotellilt.
              tuleks raudselt ja kaka oleks parim variant kapteniks.

              faraoone väljas kas pato 2 ?
              Milanista

              Kommentaar


                Algselt postitas maimps1 Vaata postitust
                faraoone väljas kas pato 2 ?
                Pigem Allegri 1.0

                Kommentaar


                  Viimased kaks vigastust on sellised, mida on keeruline trennikaela ajada. KUi trennis jalg katki lüüakse, on raske kedagi süüdistada ja mängus samamoodi. LIhasevigastused on teised teemad- need on ilmselt treeningmeetoditest tingitud..

                  Kommentaar


                    Sattusin täna õhtul endistele radadele. Ja pean konstanteerima minu enda jaoks kulunud fakti - Pippo Inzaghi oli üks suurimaid. Siiani minu jaoks ründaja musterkujusid, the perfect nr 9.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                      Sattusin täna õhtul endistele radadele. Ja pean konstanteerima minu enda jaoks kulunud fakti - Pippo Inzaghi oli üks suurimaid. Siiani minu jaoks ründaja musterkujusid, the perfect nr 9.
                      Eksisid selle postiga valesse teemasse. Siinsetel poistel on Sharaawyd, Balotellid ja Matrid. Milan fans disrespectin legends since forever!
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Kõik mu eilsed postid pidanuks vist purjus peaga postitamise teemasse minema üldse.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                          Sattusin täna õhtul endistele radadele. Ja pean konstanteerima minu enda jaoks kulunud fakti - Pippo Inzaghi oli üks suurimaid. Siiani minu jaoks ründaja musterkujusid, the perfect nr 9.
                          Tänud,tegid mu tuju heaks kohe. Sinuga 100% nõus. ...ja sedasi räägib veel mitte AC Milani fänn. Respect!
                          R9

                          Kommentaar


                            Pippo Inzaghi tõesti on Milani superlegend. Ülitähtis lüli nendel edutaktel aegadel. Täitsa hea meel, et ta hetkel enam sellest SäästuMilanis osa ei pea võtma. Kurbusega võib tõdeda, et kaheksandikfinaal jääb teie tipuks. Kuna üks tuntud Lazio legend Diego Pablo Simeone lõpetab teie piinad. Ma tõesti ei näe muud asjade kulgu.
                            Daje!!!
                            1.totti koondisesse.
                            2.Money talks bullshit(totti) walks.
                            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                            Kommentaar


                              Atletico Madrid on tõesti vägevas hoos olnud see hooaeg.
                              Pole just parim loos, aga ega seal kedagi eriti nõrka polnudki loota.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X